Модні теми у жіночому одязі поточного сезону «Ворон»

 Модні теми у жіночому одязі поточного сезону «Ворон»В основі питання лежить вірш Едгара Аллана По «Крук» – похмура і водночас романтична історія, повна таємниць і загадок. Тільки в нашому випадку героїнею розповіді стає жінка, гірко оплакує втрату свого коханого, до якої прилітає подорожній з берегів ночі – ворон. Вона натура аристократична, витончена, звикла до розкішного життя і красивим речам, дорогим і вишуканим. Але її горе затьмарило все, не залишивши місця яскравим фарбам життя, і тепер вона віддає перевагу усамітнені нічні прогулянки.

 

Її заспокоює готична і сумна атмосфера темних лісових хащ, в яких можна почути лише звуки шурхотить від вітру листя та глухий крик сови. Залишившись одна, вона згадує давно минулі щасливі дні з коханою. Їй є що згадати – вона впевнена, що краще любити і втратити, ніж ніколи не випробувати любові.

Модні теми у жіночому одязі поточного сезону «Ворон»Колірна палітра – глибокі сині, фіолетові, зелені відтінки, змішані з квітами троянди на чорному і білому фоні.

Ключові моделі – напівпрозоре плаття максі, сукні міді і максі А-силуету, а також сукня-футляр з глибоким вирізом.

Матеріали, що створюють сексуально-таємничий, але не вульгарний підтекст: гіпюр, сатин, вельвет, жаккард і, звичайно ж, шифон. Для такої похмурої і одночасно романтичної теми характерні розпливчасті візерунки квітів на темному тлі, відбитки лісових рослин, мотиви міфічного лісу.

Ключові елементи декору – пір’я, рюші на подолі сукні, мереживні вставки і оксамитові аплікації.

.

За матеріалами тренд-бука Галини Кравченко, провідного експерта по асортименту та прогнозування трендів Fashion Consulting Group, керівник представництва FCG – Fashionsnoops.com.