Адже, щоб вони не придумали, що молоде покоління у будь-якому випадку створить свій власний стиль і буде слідувати своїм правилам. Саме в цьому і полягає принадність юності і її сила.

Головна мета, яку перед собою поставили багато будинків моди, — знайти ту золоту середину, при якій їх одяг не виглядала би надто екстравагантно, однак була б за межами буденності.

Модний одяг для дівчаток-підлітків 2016 місцями може виглядати трохи незвично, але велика її частина, тим не менш, дуже добре вписується в світогляд нового покоління. Адже всі ми знаємо, що для підлітків дуже важливо відчувати схвалення свого оточення.

Модні джинси 2016 для дівчаток-підлітків

Джинси є самим головним елементом одягу для дівчаток-підлітків.

Ніхто не буде сперечатися, що це неодмінний атрибут в гардеробі сучасних підлітків, і саме тому тенденції в одязі для дівчаток-підлітків 2016 просто не змогли б обійтися без нього.

Джинси можуть зазнавати будь-які трансформації, їх можна перетворити на що завгодно. Наприклад, їх можна вкоротити до щиколотки або зробити з них шорти.

Модний одяг з прорізами для дівчаток-підлітків

Прорізи, потертості і навіть справжні дірки, обов’язкові для колекцій минулих років, нікуди не зникли, а лише стали ще популярнішою.

Згідно модним тенденціям в одязі для дівчаток-підлітків 2016, чим більше дірок і потертості на джинсах, тим краще вони виглядають. Джинси, а також майки, будуть прикрашені різноманітними літерами, цифрами, написами і, звичайно ж, мереживом. Горошок на джинсах — це одна з нових модних тенденцій 2016 року.

Обов’язково до прочитання:

  • Тренди весни 2016: все, що тобі потрібно знати
  • Нью-Йоркський тиждень моди: основні тренди весни-літа 2016

 

 

Сукні для підлітків

Для тенденцій в одязі для дівчаток-підлітків 2016 будуть характерні незвичайні сукні, які, безсумнівно, привернуть загальну увагу і надовго залишаться в пам’яті. У них немає якогось певного стилю, його встановлюють дизайнери. З існуючих моделей ви просто можете вибрати, що вам подобається.

Looks teen fashion 2016 Looks teen fashion 2016 (відео):

Якщо хочете, віддайте перевагу класиці, яка завжди користується успіхом.

Характерною особливістю багатьох суконь є асиметричність. Сукні вільного крою також продовжують залишатися в моді.

Всід

Сукні для дівчаток-підлітків 2016 можна описати словом «запам’ятовуються». Вони дуже різноманітні, можуть бути дуже ніжними, майже дитячими, а можуть бути просто шокуючими.

Колірна гамма в одязі залишається яскравою. У 2016 році особливо популярні такі кольори: персиковий, зелений, бірюзовий, кораловий і синій. Що стосується принтів: зигзаги, великі кола, тварини, знаки, цифри і точки.

Ще одна особливість — жаккардова тканина. Це нова тенденція в одязі для підлітків. З неї будуть шити сукні, блузки, шорти, спідниці…

У 2016 році дизайнери будуть широко використовувати жакардову тканину і її імітацію для принтів і колекцій одягу для підлітків.

Зараз багато дизайнери приділяють все більше і більше уваги одязі з однотонної тканини, і це стає новою модною тенденцією.