Красива дівчина повинна бути прекрасна від верхівки до кінчиків пальців. Саме про цих самих кінчиках ми зараз і розповімо.

Мода на одяг змінює занадто стрімко. Ми не можемо встежити за нею, мало хто може зрозуміти її мотиви і мотиви. Це мінливість, нестабільність стосується кожної деталі образу сучасної успішної людини. Особливо коли мова заходить про нігті, над якими багато дівчат готові сидіти годинами, спочатку готуючи їх до манікюру, а вже потім наносячи його. Але якщо ці етапи дуже рідко піддаються змінам (хіба що знову винайдуть якусь машинку для поліровки (або щось подібне), то ось що стосується кольору лаку і малюнків – тут мода гуляє по-справжньому. Зміни її швидкі, так як сама вона непостійна, так само як і представниці прекрасної статі, поклоняються їй подібно богині. Що вона піднесла нам у весняний сезон 2017 року? Про це ви дізнаєтеся нижче.

Викиньте звірячі пазурі!

Пам’ятаєте, як багато жартували чоловіки на тему всіх цих жахливих і страшних накладних зброй для тортур? Тепер і діячі модного світу прислухалися до їхніх прохань. Пора викидати всі ці пластинки і наклейки, можна задовольнятися своїм, природним. Ну або наклейки підрівнювати під цю довжину. Так-так, мода на невеликі, акуратні нігтики трохи довше подушечки пальців знову повернулася. Звичайно, це не зупинить дівчат від плачу на тему «помила посуд – манікюр зіпсувався». Але зате плачу на тему зламаних нігтів обіцяється набагато менше. Адже тепер ламати нічого. Зате якщо попадеться який-небудь маніяк-вбивця в провулку, захищатися від нього буде складніше.

Яскраві кольори

Як і в моді на одяг, у сфері манікюру з приходом весни повертаються теплі, весняні мотиви. Ну як теплі. Яскраві. Соковиті відтінки синього, червоного, жовтого, зеленого – ось що буде вітатися в цьому сезоні. А раз і мода на туфельки, сумочки та інше диктує приблизно такі ж мотиви, ніщо не заважає підбирати відтінки в тон. Навіть навпаки, це буде тільки вітатися.

Двоколірний манікюр

Мода на нудну однотонність давно пройшла. Тепер вже рідко можна зустріти жінку, у якої якийсь палець не виділено окремим візерунком або кольором. Деякі особливо яскраві зірочки можуть навіть використовувати всі десять відтінків, по унікальному на палець. Ну і, звичайно, ніхто не заважає поєднувати це з різними стилями і візерунками з зображень нижче.

Апельсин або замша?

А ось і перший стиль – фактурний. Це особливий стиль манікюру, в якому використовується спеціальний лак, що містить рідкий пісок. З допомогою нього ви можете робити манікюр не тільки колір, але і матеріал сумочки. Втім, одними лише видами тканини і шкіри все не обмежується. Можна знайти і великі гранули, чимось нагадують суниці, великі куби або навіть щось на зразок розсипу дорогоцінних каменів. Все залежить від того, що вдалося знайти. Погодьтеся, з таким можна нагулятися вдосталь.

Яскраво настільки, що світиться в темряві

Пам’ятайте пункт про яскраві кольори? Це, можна сказати, окрема їх гілка, новий розвиток. Хоча яке нове. Багато дівчат старше двадцяти п’яти напевно посміхнуться, адже вони прекрасно пам’ятають всі ці відтінки, які були популярні в їх дитинстві. Ах ці славні дев’яності, тепер вони повернулися і захопили наші нігті. Деякі фірми навіть випускають лаки, які світяться в темряві. Такі будуть особливо ефектно виглядати в клубі або ще якомусь темному приміщенні. І до них не треба купувати футболки у тон. Ідеально будуть виглядати і звичні, спокійні, скромні відтінки пастельних тонів. Нігті ж в цьому випадку будуть своєрідним яскравим акцентом.

Навесні розквітає все

… і навіть нігті. Квіткові принти особливо популярні в 2017 році в будь-якому сезоні, те ж саме стосується і візерунків в манікюрі. Без різниці, що вибрали ви, гіацинти, маргаритки, ромашки або розкішні троянди – все це буде красиво виглядати на ваших пальчиках. А, головне, модно. А чого ще бажати кожній дівчині від свого образу? Такий малюнок підійде до будь-якого випадку, до будь-якого стилю. І тому ще більш цінний.

Пастель

Звичайно, ви зараз можете вигукнути: «А як же другий пункт цієї статті?». І ви будете абсолютно праві. Але якщо там підбиралося під колір аксесуарів, то тепер тон задаватиме звичайний одяг, яка в цьому сезоні повинна бути як можна більш спокійного відтінку. Не варто хвилюватися і думати, що спокійні відтінки будуть менш помітні на руці. Більш того, такий варіант підійде там, де головне – продемонструвати скромність і невибагливість натури, на тій самій роботі.

Цілий фільм на руках

Тепер на нігтях можна помітити практично всі. Багато малюють кумедні моменти з інтернету, хтось- мультфільми, хтось- просто якісь малюнки, те, що його оточує. Звичайно, можна помітити і звичайні візерунки, але навіщо мовчати, якщо буквально на пальцях можна розповісти про себе? Все, що для цього необхідно – трохи посидючості та вміння, так і час.

Французька місяць у рамочці

Багато з нас знають, що таке французький манікюр. Але тільки якщо раніше окаемка нігтів була традиційно білою, а сам цей прийом був максимально позбавлений лаків і наклейок, то тепер все йде по-іншому. Можна побачити як облямівку різних кольорів, так і взагалі основну тему французького манікюру в якомусь цікавому стилі або візерунку. Все, що вашій душі завгодно, але ґрунтуючись саме на цьому стилі.

Втім, на заміну йому прийшов так званий «місячний». Він з’явився порівняно недавно, але вже активно почав відвойовувати своє місце на нігтях багатьох дівчат. На відміну від французького, тут місяць встає біля самої основи нігтя, та ще й звичайний «французький» диск зверху. Звичайно, ви можете уникнути лаків та малюнків і просто зробити місяць білої, але навіщо, якщо можна додати фарб і інтересу до життя? При цьому даний спосіб може поєднуватися як з двома представленими вище гамами, так і з фактурним стилем.

Втім, одним лише місячним диском і каймою модниці не обмежуються. І зовсім юний стиль, званий по-простому «рамка», захоплює все більше і більше сердець своєю простотою і в той же час незвичайністю. Адже що місяць, що Франція – все вже було на нігтях. А це все нове, свіже, модне. Є чим здивувати подруг і знайомих, як-ніяк.

Переливи і градієнти

Без цього стилю вже, напевно, нікуди. Стиль «омбре» або переходи по градієнту між квітами на нігтях як ніколи модний в цей час. Тому немає нічого дивного в тому, що все більше і більше дівчат віддають йому перевагу. Відтінки можуть бути самими різними, хоча багато хто воліє не ризикувати і вибирають у якості основних кольорів прості постільні. Що, втім, не заважає використовувати градієнт як звичайний фон і додати ті ж самі візерунки або квіти, що зараз популярні. Варто зауважити, що квітів може бути використано набагато більше. Втім, веселка на нігтях буде виглядати занадто дико.

Візерунок дотсом

Невідомо, коли візерунки з точок остаточно вийдуть із моди. Ось і цієї весни вони знову нагадали про себе. Справа, звичайно, в простоті операції, і в приголомшливому якості малюнків. А завдяки тому, що точки виходять різних розмірів, геометрично малюнки завжди будуть цікавими.

Матові відтінки

Ну і, звичайно, коли говориш про лаках, не можна не згадати про матових відтінках. Вони і виглядають виграшно, і самі по собі досить цікаві. А завдяки приголомшливою панелі, можна підібрати практично до будь нагоди.