Що найкраще підкреслює нову модну стрижку? Виключно оновлений модний колір волосся, 2017 фото це підтверджує. Достатньо іноді змінити все на півтону основний відтінок — і звична зачіска набуває абсолютно нові грані.

З брюнетки в блондинку

Який колір волосся буде в моді 2017? Всі відтінки можна поєднати в одній зачісці. Омбре — це давно визнана улюблена техніка, яка не збирається здавати своїх лідерських позицій.

Омбре об’єднала в собі всі сучасні тенденції і стала набагато менш агресивною: стилісти рекомендують сьогодні робити градієнт більш плавним і м’яким. Після фарбування волосся будуть виглядати так, ніби просто злегка вигоріли на сонечку. Модні кольори волосся 2017 року фото — це темні пальмові стовбури, білий пісок і відблиски сонця.

Мода ніколи не зупиняється на досягнутому і в трендах 2017 року також — перевернутої омбре: коріння залишаються світлими, а кінчики стають темними.

Це надзвичайно стильно та актуально. В даній техніці відмінно виглядають медовий русявий, пшеничний русявий, коричневий, золотистий блонд, а також молочний шоколад і кориця. В тренді омбре — любов до природи.

Колірні тренди в 2017 році

Не блондинками і брюнетками єдиними живемо в 2017 році. Який колір волосся зараз в моді? Дуже модні сьогодні холодні благородні відтінки. Правда, вони обов’язково повинні виглядати природно. Навіть якщо колір несподіваний і зовсім не схожий на натуральний, необхідно постаратися. Наприклад, можна зробити фарбування омбре з корінням кольору лаванди і платиновими кінчиками.

Серед особливо затребуваних квітів виявилися перлинно-фіолетовий і колір темного смарагду. Кольори хоч і неприродні для волосся, але мають природне походження. Саме зв’язок з природою є основним трендом поточного року.

Сміливі модниці можуть поекспериментувати в абсолютно незвичайний колір.

Відмінно це виглядає на короткій стрижці «піксі». Подібний кардинальний крок відмінно можна використовувати на лавандовом і перловому відтінках.

Кольори для темного волосся

У моді сьогодні здебільшого прохолодні відтінки. На другий план відійшли модні нещодавно золотисті і теплі каштанові. У 2017 році королем балу є попелястий відтінок будь-якого кольору.

В значній мірі це стосується найбільш темних волосся — чорних і темно-каштанових, так як з холодним сяйвом ці кольори особливо шикарно виглядають: воістину шикарно і дорого.
Особливо варто відзначити, що синювато-чорний колір і нещодавно модний колір воронова крила до модним вже не належать. Вони занадто неприродні і деколи виглядають навіть вульгарно.

Якщо натуральний колір волосся каштанове, то його можна не міняти і обійтися лише модною стрижкою.

Якщо ж тон хочеться змінити, то найкращий відтінок — це свіжа кориця, какао, гіркий шоколад і різні «морозні» кольору (кава-гляссе, морозний каштан та інші).

На піку модної хвилі — самий модний колір волосся 2017 року фото — це насичені кольори міді та бронзи. Рудому волоссю відмінно підійде рубіновий блик: червоності в кольорі бути не повинно — лише легкий натяк, який буде помітний виключно на сонці.

Якою б відтінок рудого не був обраний, необхідно орієнтуватися на тенденцію природності. Цей колір волосся модний у 2017 році як ніколи.

Про те, який колір волосся буде модним у 2017 році, зараз сказати складно. Напевно це буде черговий бум природності.