Мода на гарні жіночі ніжки не пройде ніколи. І сьогодні ми говоримо не про доглянутих п’ятах і пальцях стоп, ванни для ніг, поживних і пом’якшуючих кремах – це не обговорюється. Сьогодні ми розглянемо варіанти найбільш яскравих, незвичайних, сміливих, веселих і класичних покриттів для нігтів на жіночих ногах.

 

Яскравий педикюр 2017
Нинішнє літо повторює тенденцію кількох останніх років – в моді яскраві кольори педикюру. Деякі майстри нейл-арту віддають перевагу однотонної покриття всіх нагідок, але частіше вибирають варіант, коли кожен ніготь забарвлюється різним кольором.

Нерідко ніготь на великому пальці прикрашають стразами і (або) розписом, трафаретами, а інші пальчики «одягають» в однакового кольору лак. У будь-якому випадку, яскравість – відмітна риса такого педикюру.

Морський педикюр 2017
Морська тематика вже стала класикою річного нейл-арту. Смужки а-ля тільник, черепашки, море і пальми, всі відтінки блакитного та бірюзового – одного погляду на такі пальчики достатньо, щоб зрозуміти – попереду відпустку!

 

Строгі лінії і геометрія в педикюрі
Цей вид малюнка йде абсолютно всім і доречний в будь-якій ситуації. Любителі класики або «заручниці» офісного дрес-коду можуть вибрати стримані тони і строгі лінії, мінімум кольорів і відтінків. Виглядати такий педикюр буде шикарно, дорого і водночас елегантно. Але зустрічаються варіанти яскравою і барвистою геометрії на нігтях – і це теж виглядає на всі сто.

Квіткові візерунки
Романтичні натури захоплюються зображеннями квітів на нігтики. І їх не можна в цьому звинувачувати! Тільки подивіться, яка різноманітність варіантів, який вибір палітри. Такий арт буде доречний і на відпочинку біля моря, і в галасливому мегаполісі.

Стрази у літньому педикюрі
Ця тенденція не те, щоб зникла, але перетворилася. Якщо раніше було модно клеїти на нігті великі камінчики, та ще і розсипом, та ще й в оточенні малюнка-розпису, то зараз камінчики в основному є центром композиції, єдиною прикрасою на нігтьовій пластині. Виглядає це грайливо, але в той же час стримано.

Французький педикюр (френч) 2017
Нестаріюча класика, завдяки якій будь-які нігті відразу виглядають довшими, доглянутими і дуже елегантними. У моді, як зазвичай, пудрові відтінки і ніжно-рожеві тони. Але є відчайдушні майстра, яким класичний варіант френча приївся – вони пропонують робити кольоровий французький манікюр. Приміром, з яскраво-блакитними нігтями і темно-синім краєм нігтя.

На якому б варіанті педикюру ви не зупинилися, пам’ятайте, що навіть самий вишуканий авторський дизайн ваших нігтів померкне поруч з огрубілою, з мозолями шкірою стоп і порепаними п’ятами. Приділяйте своїм ногам трохи часу – пілінги, масажі, крему. Результат вартий зусиль!