Пишні кучеряве волосся вже давно вважаються одним з головних ознак жіночності.

І хоча не всі дівчата можуть похвалитися такою шевелюрою, кожна може обзавестися блискучою копицею і кардинально змінити свій стиль. Для цього і була винайдена мокра хімія на середні волосся. Вперше цей варіант завивки був використаний ще на початку XX століття. За минулий час процедура істотно удосконалилася, але нітрохи не втратила свою популярність.

Що собою являє мокра хімія на середні волосся

Перед хімією кератин, тобто волосяний білок, зімкнутий і щільний. В процесі завивки білок руйнується, так як пошкоджуються зв’язку між молекулами. Внаслідок цього розкриваються волосяні лусочки, що дозволяє надати локонам будь-яку форму. Далі відбувається фіксація форми волосся. Під впливом розчину водневої перекису відновлюється волосяний білок, після чого замикаються лусочки.

Переваги і недоліки хімії на середні волосся

Хімічна завивка має свої плюси і мінуси. Серед переваг:
— довготривалий ефект привабливою зачіски;
— збільшення об’єму волосся;
— зменшення жирності локонів;
— скорочення часу для укладання волосся.
Недоліки процедури:
— пошкодження структури волосся;
— небажаність застосування на забарвлених локонах;
— протипоказана алергікам і вагітним.

Види хімії на середні волосся

Існує, як мінімум, три види завивки волосся середньої довжини: прикоренева, вертикальна і спіральна.

Прикоренева хімія на середні волосся

Цей варіант мокрою хімічної завивки передбачає накручування лише прикореневій частині пасм, що дозволяє їм ефектно стояти біля основи. Спочатку пасма накручують полувосьмеркой навколо коклюшки за напрямом до коріння пасом, притримуючи рукою незадіяні кінчики. Після цього потрібно закріпити коклюшку і нанести на неї хімічний склад. Хімія не повинна потрапляти на незакручені пасма. Склад потрібно тримати до 25 хвилин.

Для фіксації завивки нанесіть на коклюшку тривідсоткову перекис водню. Через 10 хвилин розкрутіть локони, знову нанесіть перекис. Через 5 хвилин змийте теплою водою.

Вертикальна хімія на середні волосся

У цьому випадку локони накручуються від коренів до кінчиків по всій довжині. Для цього використовують конусоподібні коклюшки з отворами. На кожну окрему коклюшку накручуйте невелику пасмо, продергивая через отвір. Потім змочіть локони хімічно складом і закріпіть їх марлевими стрічками. Через 20 хвилин можна змивати склад і фіксувати локони перекисом водню.

Спіральна хімія на середні волосся

Такий варіант передбачає скручування локонів в джгути і подальше накручування на спіральні коклюшки. Напрямки скручуючи джгута і накрутки обов’язково повинні збігатися. Потім виробляються всі звичні процедури: нанесення хімічного розчину, фіксація перекисом водню і ополіскування пасм.

Догляд за волоссям після хімії на середні волосся

Щоб після хімічних процедур пасма не перетворилися в жорстку і пересушену клоччя, а на чудові кучері, їм потрібно гарантувати якісний догляд. По-перше, необхідно ретельно воложити локони бальзамами і живильними маслами. По-друге, сушити волосся краще природним шляхом, без використання фена. По-третє, розчісувати шевелюру після завивки бажано щітками з м’якими зубчиками, щоб застерегти виривання волосинок.

Таким чином, навіть якщо у вас не особливо довгі локони, ви завжди можете стати володаркою красивою пишною шевелюрою. Для цього потрібно звернутися до хімічної завивки, яка дозволить вам на довгий час забути про бігуді і дорогі стрижки. Переконатися в ефектності даної процедури ви можете, оцінивши безліч фото волосся після завивки і прочитавши відгуки власниць нових легких кучерявих локонів.

Так само вам буде цікаво прочитати: Зачіски і стрижки