Моє бірюзове плаття

Зі мною одного разу сталася така історія, де, на перший погляд, прості збіги сильно змінили моє життя.

Трапилася ця історія в мої студентські роки, коли не було ніяких турбот, крім іспитів і нещасливого кохання. Як правило, в юному віці, переживаючи всі приватності любові, ти стаєш менш наївним і більш досвідченим справах з протилежною статтю. Ось і я, переживши почуття без взаємності, вже втратила віру в принца на білому коні і просто жила, насолоджуючись молодістю та безтурботністю.

Пам’ятаю, близька подруга запросила мене на вечірку з нагоди свого двадцятиріччя в один шикарний ресторан, куди я заглядала тільки зрідка з батьками. Втім, для моєї подруги, маючи вельми багатих батьків, це було не нове. На тій вечірці повинні були зібратися і друзі і рідні, тому за тиждень до призначеної дати, я стала шукати підходяще плаття.

Моє бірюзове платтяМої спроби знайти модне стильне, не дороге плаття, не увінчалися успіхом, тому довелося слізно просити у батьків значну суму на платті з одного модного бутика, яке мені дуже сподобалося. Якщо ви віддаєте перевагу сукні в підлогу, тоді читайте статтю: Довгі сукні 2015-2016.

Довге бірюзове плаття було дуже елегантним і без зайвої мішури, плюс до всього вона ідеально підходила моїй фігурі.

День народження подруги почався скромно і культурно із-за присутності на банкеті батьків, але після 23 годин, коли батьки поїхали, почався повний розгром. Наші однокурсники і друзі влаштували гучне алкогольне веселощі, в розпал якого хтось кинув на мене келих червоного вина.

Я з жахом дивилася на растекающееся пляма на мою дорогущему бірюзовому сукні, а моєї злості не було меж.

Бірюзове плаття (відео)

Я приїхала додому рано, не дочекавшись закінчення вечірки, а на ранок, не бажаючи ризикувати зіпсувати дорогу тканину, віднесла сукню в хімчистку. Там мене заспокоїли і сказали, що пляма виведуть, а сукня стане як новий.

Моє бірюзове платтяЧерез три дні я збиралася відвідати бабусю в сусідньому селі і вже моторошно спізнювалася на автобус, але все-таки встигла забігти за своєю сукнею в хімчистку. Дівчина з усміхненим обличчям подала мені його у прозорому пакеті, я подивилася на місце, де було пляма, і, не знайшовши його там, зі словами подяки радісно помчала на автобус.

З чим носити бірюзове плаття (відео)

Приїхавши до бабусі, першим ділом я вирішила похвалитися сукнею, адже не часто одягаєш на себе такі елегантні речі. Я поспішила до дзеркала і, одягаючи сукню, довго не могла збагнути, що ж з ним не так, адже воно раптом мені стало велике, причому на два розміру! Справи була зовсім не в моєму різкому схудненні або деформації тканини, вся справа полягала в помилці працівників хімчистки, вони просто переплутали два однакових сукні, що відрізняються тільки розмірами.

Я насилу намагалася зрозуміти яка ймовірність того, що в цій хімчистки виявиться два однакових сукні в один і той же час, до того ж продавець бутіка запевняв мене, що воно ексклюзивне. Втім, ексклюзив був мені не так важливий, але цей факт хоча б трохи виправдовував п’ятизначне число на ціннику.

Повернувшись у місто, я негайно попрямувала в хімчистку і попросила пояснити, як вони примудрилися переплутати замовлення. Працівники хімчистки лише знизували плечима і червоніли, адже інший клієнт не повернув сукню, мабуть поки ще не помітив підміни. Я вирішила, що сама зв’яжуся з другим клієнтом, і ми обміняємося сукнями при зустрічі.

Моє бірюзове платтяВзявши контакти у менеджера, я вийшла на вулицю і почала набирати номер телефону, чекаючи, поки така ж, як я, розсіяна молода дівчина з моїм платтям, мені не відповість. Телефон довго ніхто не брав, я телефонувала тричі, і вже зовсім втратила терпіння, коли мені нарешті відповіли, і моєму здивуванню не було меж, коли на іншому кінці трубки пролунав чоловічий голос.

Хлопець у телефонній розмові розповів, що відвозив в хімчистку сукню на прохання своєї старшої сестри, яка напередодні з розмахом відгуляла випускний вечір в університеті. Молодий чоловік пояснив, що не звернув уваги на розмір, а плаття сестри ще не встиг віддати. Ми домовилися з ним зустрітися на наступний день в парку і обмінятися сукнями.

Бірюзові сукні — милі ідеї суконь! (відео)

З тих самих пір ми бачимося щодня, у нас двоє дітей і собака, а скоро і десятирічна річниця весілля. За ці роки я не раз одягала свою улюблену бірюзове плаття на важливі ділові переговори і на великі угоди, ще жодного разу вона мене не підводила, а приносило лише удачу.

Моє бірюзове платтяСаме тоді, коли моє бірюзове плаття допомогло мені знайти свого ненаглядного принца на білому коні, я вже не настільки скептично ставлюся до знаків і поворотів долі, вірю, що все в нашому житті зовсім не випадково.

Своє щасливе плаття я досі зберігаю не тільки як нагадування про нашої першої зустрічі, а як символ долі.

У багатьох є свій талісман або амулет, для мене ними служить моє плаття, адже якби не воно нашої зустрічі з чоловіком могло б і не статися зовсім. Плаття бірюзового відтінку ідеально виглядають на багатьох жінках, фото моделей можна подивитися в статті: Бірюзове плаття для справжніх леді.

Моє бірюзове платтяЯ в свою чергу також щиро вдячна бутік модного одягу, що моє плаття виявилося зовсім не ексклюзивним.