Зокрема, спочатку ми з вами зробимо основні позначки.

1. Робимо викрійку майбутнього сукні

2. Збірка ліфа з мусліну

3. Підгонка за розміром до перенесення викрійки на тканину

4. Підготовка тканини

Рекомендуємо вам завжди робити одну основну викрійку, щоб потім виконувати основні прийоми моделювання. Ви можете взяти за основу сукня з спідницею-сонце. У це сезоні будуть модними квіткові мотиви, тому ви можете вибрати поплін з набивним або об’ємним малюнком в якості основної тканини майбутнього сукні.

Після того, як ви виріжте всі деталі викрійки, ви можете потренуватися у складанні ліфа сукні на шматочку муслиновой тканини, а вже потім приступати до роботи з основним полотном.

В даному випадку крою ліфа досить простий, тому додаткової розмітки не потрібно. Тим не менш, тримайте під рукою кравецькі крейда і кальку на випадок, якщо знадобиться зробити додаткову розмітку основних деталей. Це дуже зручно.

Ви також можете попрактикуватися на шматок бавовняної тканини, але пам’ятайте, що при складанні ліфа з основної тканини може знадобитися зробити додаткові припуски на шви, щоб ліф сукні добре сіл по фігурі.

Після того, як ви з’єднаєте всі деталі ліфа разом, необхідно прітачать ліф до спідниці сукні з виворітного боку. При необхідності виконайте розмітку в тих місцях, в яких необхідно підігнати спідницю до ліфа.

Вирівняйте бічні шви і встановіть шви таким чином, щоб спідницю не повело.

На цьому етапі вам краще продумати все заздалегідь, а ще краще потренуватися на викроєних деталях з мусліну або бавовняної тканини, це допоможе уникнути необхідності переробляти виріб двічі.

Перед тим як працювати з основним полотном слід попередньо випрати та висушити, оскільки будь-яка тканина при пранні дає усадку. Ви ж не хочете, щоб вже готове плаття виявилося вам мало після першого прання? Крім того, також необхідно вирівняти кромки тканини, обрізавши їх рівно ножицями. Ви пам’ятаєте, що ми з вами готуємося до шиття?

Тому необхідно продумати всі деталі заздалегідь, а також ретельно підійти до вибору і підготовки основного матеріалу, з якого буде зшито наше плаття. Деякі тканини можна порвати у напрямку вздовж волокон, деякі краще обрізати ножицями. Це може бути трохи трудомістким процесом, але в кінцевому підсумку воно того варто. 🙂

Наступного тижня ми з вами обговоримо, як правильно конструювати ліф сукні більш докладно, а як тільки у вас з’явиться вільна хвилинка, ви можете продумати дизайн вашого майбутнього сукні в гавайському стилі. Так, ви можете продумати, як правильно структурувати ліф сукні. Якщо у вас є якісь питання або ви хочете поділитися з читачами своїм досвідом, пропонуємо вам робити це в коментарях під статтею.

Щотижня ми плануємо ділитися з вами творчими ідеями з конструювання сукні в гавайському стилі. Це тільки початок. Удачі у виборі відповідного матеріалу для майбутнього сукні!