Музичні сукні з нотами

Музичні сукні з нотами

Королі, купці, священики і прості люди у всі часи любили музику. Музика постійно змінювалася, перетворювалася і дійшла до наших часів зовсім в іншому вигляді. Однак, як колись, не менш гаряче улюблена. Музика, настільки звична частина нашого життя, що ми навіть не припускаємо собі думки, як би ми жили без неї.Музичні сукні з нотами

Завдяки геніальним композиторам, музикантам, зараз людство може радіти чи плакати, слухаючи чарівні звуки.

Музика звучить будинку з колонок комп’ютера і допомагає плідно трудитися, музика живе в навушниках проходить повз хлопця-студента, музичний наряд викликає посмішку або роздратування, включається кавказцем-водієм в курному і брудному автобусі, вона скрізь.

Теорія струн, яка стверджує, що Всесвіт — це велетенські струни, наводить на думку про те, що все Буття в усіх його проявах: матеріальне і духовне, це Велика Симфонія Незбагненного Прекрасного Духу.

Музика звучить у серцях людей!

Хіба дивно, що існують музичні сукні?Музичні сукні з нотами

Музичні вбрання

Сукні з зображенням нот, ніби уособлення живого нотного стану на дівочому таборі.

Музичні сукні з нотами

Дівчина в такому вбранні, немов зійшла з небесних висот жива муза, принесла її пані — музику людям.

Музичні сукні з нотами

Музичні сукні бувають , як і інші: довгими, короткими або середньої довжини.Музичні сукні з нотами

У них можна відправитися на прогулянку або в ресторан, в залежності від тканини і фасону даного наряду.Музичні сукні з нотами

В музичному вбранні ви зможете виглядати оригінально, нестандартно. Відразу буде видно, що йде творча натура, в душі якої звучить музика!

Ноти витончено і легко прикрашають жіноче плаття.

Музичні сукні нагадують про музику, яка звучить в небесах! Прочитайте статті про небесних сукнях і хмарних, космічних костюмах і сукнях та купальниках сонячного кольору, як на рахунок посту про сукню з іконами? Мода постійно рухається і розвивається, як і музика.Музичні сукні з нотами

Модні тенденції відображають віяння своєї епохи. Мода і музика йдуть рука об руку. Подивіться, якою була жіноча мода 1990-х років. Страшно згадати! 🙂

Музичні сукні з нотами
Музичні сукні з нотами
Музичні сукні з нотами

Одягаючи музичний наряд, пам’ятайте про гармонійно підібрані аксесуари, щоб ваш модний образ був цілісним і привабливим.Музичні сукні з нотами

У справі створення гармонійного жіночого образу на допомогу вам можуть прийти ці статті:

  • Модні образи
  • Богемний спосіб Ренати Литвинової
  • Літні образи від Polyvore
  • Принципи створення ідеального образу

Музичні сукні з нотами

Вплив музики на світ

Музика може дратувати, пригнічувати, а може підносити в небесні дали! Не дарма дослідження показали, що піднесена музика великих композиторів, таких, як Моцарт, Шопен, Бетховен, Бах та інших знаменитостей, благотворно впливає на психіку людини, а квіти ростуть швидше і красиво розквітають саме завдяки музичному оформленню їх буття.

Музичні сукні з нотами

Відомий випадок, коли чоловік виростив великий томат з допомогою навушників, яких він одягав на помідор. Тривале прослуховування музики настільки «подобалося» пану-помідору, що він виріс великим-превеликим.

Є думка, що Моцарт чув внутрішнім слухом музику небесних сфер. Весь Простір Буття співає, Ангели у Вищих сферах співають і ми, прості смертні, з задоволенням співаємо і танцюємо.

Шкода, що зараз не прийнято особливо співати. Хіба що, під алкогольним сп’янінням або в караоке. Якщо ти не професійний співак, співай подумки.

Хіба це правильно?

Раніше народ співав російські народні пісні з задоволенням і було звичайним ділом дівчатам в поле голосисто співати улюблені пісні і ніхто на них не дивиться з подивом і здивуванням.

Спів благотворно впливає на біополе людини, на його чакри, мозок і думки.

Творчість допомагає жити радісно і цікаво. Творчий, захоплена людина більш насичено живе.

Музика і кішки допомагають нам пережити негаразди життя.

Кажуть, Олена Петрівна Блаватська лише одним помахом руки могла зробити так, що з усіх боків починала звучати піднесена, прекрасна музика, до селі не слыханная і людським оком не бачена. Правда, є думка, що їй в цьому допомагали не тонкі духовні сутності, а її слуга. 🙂

Хто його знає, де насправді правда а де брехня, швидше за все, багато відповіді ми зможемо дізнатися лише перейшовши межу тонкого плану буття.

Музика розділяє з нами сіру печаль, шалену лють, райдужний захват і пристрасну любов. З нею легше прокидатися вранці і засипати ввечері, робота йде на лад, а відпочинок стає більш приємним саме завдяки їй. Спасибі, Музико, тобі!

Музичні сукні з нотами

Фото музичних нарядів для прекрасних леді:

Музичні сукні з нотами Музичні сукні з нотами Музичні сукні з нотами
Музичні сукні з нотами Музичні сукні з нотами