Найбільш ефектні зачіски 40-х років

На тлі непростого для людства часу — початком Другої Світової війни — в історії світової моди почалася глобальна криза. Модні будинки розорялися, закривалися, пошиття одягу не проводився: не вистачало тканин, майстрів. Але жінки, як відомо, завжди хочеться бути красивою, тому гладко укладена, красива зачіска була головним атрибутом жіночої краси того часу.

Найбільш ефектні зачіски 40 х роківЯк зробити зачіску в стилі 40-х?

Зачіски 40-х років носили романтичний характер: у них було багато романтичних локонів, проділів і начосом. Найпопулярнішою в 40-е роки була зачіска з валиками з символічним для того періоду назвою — «вікторі роллс», що означає «локони перемоги». Дівчата робили на голові два проділу, і на кожному з них «споруджували» романтичні кучері, під які загортали валик. Решту волосся накручували і забирали в хвіст, заколюючи красивим бантом, або залишали розпущеним. Валик міг розташовуватися і на лобі — його збирали з чубчика і кололи шпильками. Ззаду робили ще один або просто накручували волосся, залишаючи їх незібраними. Хвіст на маківці з начосом — ще одна ефектна для того часу зачіска. Вона добре виглядала на волоссі середньої довжини. Начіс максимально піднімали вгору — до самої верхівки, а решта волосся накручували до великих локонів і залишали розпущеним на плечах. Чубчика в 40-е роки не любили, тому на старих фотографіях можна помітити панянок з відкритим чолом.

Найбільш ефектні зачіски 40 х роківДуже жіночна зачіска Victory Rolls.
Найбільш ефектні зачіски 40 х років

Victory Rolls на дуже довгому волоссі.
Найбільш ефектні зачіски 40 х роківЗачіска в стилі 40-х може виглядати стильно і в наш час.
Найбільш ефектні зачіски 40 х роківСаме з такою зачіскою асоціюються 40-е.
Найбільш ефектні зачіски 40 х роківКласичний образ 40-х років.

Короткі волосся теж були популярні — тому зачіски 40-х років були відзначені і стрижками. На них робили дрібні кучері, після чого акуратно розчісували.

Що стосується жіночих аксесуарів для волосся, то в епоху сорокових років жінки були не байдужі до сіток, пов’язаних спицями або гачком. Вона була не тільки елементом декору зачіски, але і дозволяла тримати її форму: валики, пучки, хвости.

Найбільш ефектні зачіски 40 х роківЗ такою зачіскою відмінно виглядає невелика вуалетка.

Як самостійно зробити зачіску в стилі 40-х років

У наш час стиль ретро набирає популярність з кожним днем. Одяг, макіяж, зачіски — все, що колись було модним в минулому столітті, модно і зараз. Кожна сучасна дівчина може приміряти на себе образ ретро-красуні з плакатів 40-х років. І почати потрібно, насамперед, з зачіски.

Найбільш ефектні зачіски 40 х роківОбраз домогосподарки 40-х років минулого століття.

Якщо у вас довгі або середньої довжини волосся, то вам може підійти зачіска з валиками — в стилі «вікторі роллс» або хвіст з начосом. Якщо короткі — можна просто зробити дрібні кучері, додавши зачісці ефектну пов’язку. Що ж, розглянемо всі варіанти в такому стилі.

Зачіска з валиком

 • Створюємо локони — накручуємо волосся плойкою або на великі бігуді.
 • Робимо проділ — прямою чи боковою — що вам йде більше.
 • Відокремлюємо лобно-скроневу пасмо волосся, робимо начіс гребінцем, збризкуємо лаком; решту волосся для зручності закріплюємо зажимом.
 • Скручуємо пасмо в акуратний валик для цього волосся повинні бути досить жорсткі, тому скористайтеся спеціальним засобом сильної фіксації. Закріплюємо валик невидимками.
 • Робимо ще один валик на іншій стороні голови.
 • З рештою волосся можете робити все, що побажаєте: хвіст, валик або ж просто залишіть їх розпущеним. «Вікторі роллс» готова!
 • Найбільш ефектні зачіски 40 х роківЗробити зачіску в стилі 40-х з валиком не так вже складно.

  Хвіст з начосом

  • Робимо начіс у волосся, додаємо лак на корені. Досить зробити це для 4-5 пасом на тім’яній зоні.
  • Отриманий начіс прочісуємо щіткою.
  • Лаком для волосся закріплюємо масу і збираємо волосся у хвіст на маківці.
  • За допомогою невидимок хрест-навхрест фіксуємо обсяг на маківці, збризкуємо лаком.
  • Бічні пасма закріплюємо біля основи хвоста.
  • Пасма у особи залишаємо вільними.
  • Решту волосся, у тому числі пасма у особи, накручуємо на щипці. Порада: гарячі пасма не відпускайте відразу, а накрутіть на затиск — так локон вийде гарніше. Зачіска готова!

  Найбільш ефектні зачіски 40 х роківХвіст з начосом прекрасно буде виглядати на молодих дівчат.
  Найбільш ефектні зачіски 40 х роківЗачіску в стилі 40-х доповнить відповідний макіяж.

  Дрібні кучері на короткому волоссі

  Кучері для такої зачіски можна робити різними способами: заплітати кіски, накручувати на бігуді або спеціальні плойки. Але ми, мабуть, візьмемо самий оригінальний спосіб — спробуємо накрутити волосся на трубочки з-під соку. Кучері виходять красиві і пружні. Отже, запасаємося трубочками і невидимками, і вперед! Намочимо волосся, поділяємо на проділ. Накручувати будемо від нижніх до верхніх пасом.

  • Накручуємо трубочку на пасма — загинаємо один її кінець у кореня волосся і закріплюємо невидимкою. Накручуємо пасмо на трубочку, закріплюємо невидимкою кінець пасма. Таким чином потрібно зробити кучері на всій голові.
  • Залишимо трубочки на кілька годин.
  • Пальцями розбираємо волосся.
  • З одержаних кучериків можна зробити масу зачісок або залишити їх в розпущеному вигляді, прикрасивши голову обідком в ретро-стилі.
  • Щоб зробити популярну ретро-зачіску з хусткою, потрібно взяти строкатий або яскравий хустка. З потиличної частини зачешем волосся вперед, зафіксуємо лаком. На те місце, де починається зачес, пов’язуємо хустку і зав’язуємо на красивий вузол. Задню частину волосся збризкуємо лаком. Готово!

  Важливо пам’ятати, що зачіски 40-х років потребують відповідному макіяжі. В епоху сорокових це були, звичайно ж, чорні стрілки і червоні губи.