Найпростіший спосіб пошити сукню-наволочку. Майстер — клас

Даний мануал по його виготовленню, представлений нижче, – найпростіший з усіх, які можна зустріти на просторах інтернету.

Найпростіший спосіб пошити сукню наволочку. Майстер — класЗ того моменту, як я придумала, як зшити плаття, мені прийшла в голову ідея таблиці розмірів, яка допомогла б полегшити визначення потрібного розміру відрізка тканини.

Мені було задано безліч питань з приводу потрібної ширини тканини. Тканина зазвичай випускається партіями по 45 дюймів (114 см) і 60 дюймів (150 см). Сукні-наволочки зазвичай виготовляються із звичайної бавовняної тканини завширшки 45 дюймів (трикотажні сукні зазвичай шириною в 60 дюймів). Коли тканина готова, її складають навпіл по ширині таким чином, щоб краї точно сходилися, і закріплюють їх шпилькою.

Купуючи ярд (трохи менше метра, або дорівнює 36 дюймам), ви купуєте 36 із 45 дюймів тканини, роблячи завширшки 45 дюймів, а довжину – в 36. Таким чином, щоб скоротити шматки тканини, краще скласти їх навпіл і розрізати так, щоб вийшло два шматки однакової ширини, залежно від того, яку довжину ви хочете. Дитячий одяг не вимагає багато тканини, тому відрізок потрібен набагато вже. Якщо ви хочете розмір більше 8, вам потрібно більше тканини.

РозмірШиринаДовжинаОстаточна довжина6m30 см46 см35,5 см12m30 см48 см30 см18m46 см50 см40,5 см24m46 см56 см46 см256 см61 см50 см356 см63,5 см53,5 см456 см66 см56 см556 см71 см61 см656 см73,5 см63,5 см756 см76 см66 см856 см79 см

69 см

Найпростіший спосіб пошити сукню наволочку. Майстер — клас Розмір даного сукні 2T/3T, але насправді легко виготовити таке плаття будь-якого розміру.

Визначтеся з тим, яку остаточну довжину виробу ви хочете (у мене це 50 см), а потім додайте 10 см для шва.

Ширина тканини – та, яку ми використовуємо. Так що розкладіть тканину і відріжте до потрібної вам довжини.

Найпростіший спосіб пошити сукню наволочку. Майстер — класПереконайтеся, що кромки виробу збігаються.

Найпростіший спосіб пошити сукню наволочку. Майстер — класПотім складіть тканину навпіл і розріжте по лінії, де вона складається.

Найпростіший спосіб пошити сукню наволочку. Майстер — класПокладіть обидва одержані відрізка на прасувальну дошку і загорніть одну сторону на 1 див. Я не міряла, просто склала на око. Проутюжьте, щоб тканина не відверталася. Хочете порадувати свою дитину новою сукнею, тоді читайте статтю: Як зшити плаття з запахом своїми руками для малятка. Майстер-клас.

Найпростіший спосіб пошити сукню наволочку. Майстер — класПотім загорніть ще раз на стільки ж і знову проутюжьте.

Найпростіший спосіб пошити сукню наволочку. Майстер — класПовторіть те ж саме з іншого боку, і проробіть те ж саме з іншим відрізком з обох сторін.

Найпростіший спосіб пошити сукню наволочку. Майстер — класПотім зшийте всі 4 сторони на швейній машинці, щоб вийшла лінія шва на відстані 0,5 см від краю.

Найпростіший спосіб пошити сукню наволочку. Майстер — класПотім потрібно зробити куліску для вставки вашої стрічки. Ширина прострочки по краю буде залежить від ширини стрічки, яку ви використовуєте. Я б хотіла залишити більше запасного простору для стрічки і для шва, тому роблю куліску в три рази ширше.

Так що зверніть край тканини і проутюжьте.

Найпростіший спосіб пошити сукню наволочку. Майстер — класПоверніть ще раз і знову проутюжьте.

Найпростіший спосіб пошити сукню наволочку. Майстер — класПовторіть те ж саме з іншого боку.

Найпростіший спосіб пошити сукню наволочку. Майстер — класЗшийте обидві частини тканини по нижніх частин кулісок.

Найпростіший спосіб пошити сукню наволочку. Майстер — класЗ’єднайте праві частини майбутнього сукні разом і відміряйте від верху куліскі для стрічки 12 див. Якщо вам потрібно плаття більшого розміру, то відміряйте ще більше. Це буде виріз для руки. Якщо ви не впевнені, скільки відміряти, виміряйте футболку, яку ваша дівчинка зараз носить, залишаючи трохи місця про запас, для дрібних похибок. Не використовуйте трикотажні футболки.

Найпростіший спосіб пошити сукню наволочку. Майстер — класНа місці, де кінчається отвір для руки, я закріпила шпильку, щоб не забути.

Найпростіший спосіб пошити сукню наволочку. Майстер — класПочинаємо прострочуєте, починаючи з шпильки, всередині попереднього шва, з вивороту сукні. Повторити з обох сторін.

Найпростіший спосіб пошити сукню наволочку. Майстер — класРозгорніть тканина по лінії шва і відпрасуйте їх, щоб зробити цю частину плоскою.

Найпростіший спосіб пошити сукню наволочку. Майстер — класЩоб підшити сукню, загорніть поділ на 2,5 см і проутюжьте.

Найпростіший спосіб пошити сукню наволочку. Майстер — класЗагорніть ще стільки ж і пройдіться праскою по шву знову.

Найпростіший спосіб пошити сукню наволочку. Майстер — класПрострочіть підшивку.

Найпростіший спосіб пошити сукню наволочку. Майстер — класЩо ж щодо стрічки? Я взяла шматок стрічки довжиною в 2 рази більше ширини сукні.

Найпростіший спосіб пошити сукню наволочку. Майстер — класЗакріпіть шпильку на кінці стрічки і просуньте стрічку в куліску.

Найпростіший спосіб пошити сукню наволочку. Майстер — класПереконайтеся, що краї стрічки, які визирають з куліскі, мають однакову довжину з обох боків сукні.

Найпростіший спосіб пошити сукню наволочку. Майстер — класПотім я стискаю куліску в середині, щоб зробити невелику складку.

Найпростіший спосіб пошити сукню наволочку. Майстер — класЦе буде невеликий підказкою, завдяки якій я буду знати місце, де прострочити, щоб стрічка трималася на місці і не вислизала з куліскі.

Найпростіший спосіб пошити сукню наволочку. Майстер — класЗалишилося повторити те ж саме з іншого боку, і плаття-наволочка готово! Любите шити, тоді змайструєте своїми руками сукню для теплого сезону. Подробиці можна дізнатися зі статті: Як зшити проста літня сукня будинку своїми руками? Майстер-клас допоможе.

Щоб запобігти зношування країв стрічки, потрібно обмітати їх або просто трохи потримати рядом з полум’ям свічки.

Як видно, маленька Соня дуже задоволена своїм літнім платтям-наволочкою!

Найпростіший спосіб пошити сукню наволочку. Майстер — класВони легкі і повітряні, і, до того ж, виглядають чудово! Мені також імпонує той факт, що ці сукні дуже легко надягати на кокеток, які люблять стрибати, крутитися і пустувати. Коли дівчинка підростає, і плаття-наволочка стає надто коротким для сукні, його легко можна «перекваліфікувати» в літній топік, який можна носити з шортиками або спідницею. Коли літо скінчиться, ви можете підшукати сорочку з довгим рукавом, яку можна носити під «одягом» хоч цілий рік!

Тепер це ідеальне поєднання елегантності і зухвалості для юних модниць!

Найпростіший спосіб пошити сукню наволочку. Майстер — класЙого дуже зручно носити, доповнюючи будь взуттям і будь-якими аксесуарами. Підійдуть як туфлі на липучці з сандалями, так і чобітки в ансамблі з капелюхом будь-якого фасону і кольору або яскравими кольоровими колготками, шкарпетками або гольфами. Можна додати дитячі годинники, намиста або браслети. Сукня-наволочка – це саме зручне рішення щодо дитячих нарядів, і зовсім не складна у виконанні.

Як зшити плаття для дівчинки (відео)

Як швидко зшити дитяче плаття (відео)

Майстер клас — стильне плаття для дівчинки (відео)

Як зшити сарафан для дівчинки (відео)