Нарощування волосся стало практично буденною процедурою. Величезна кількість дівчат користується цією послугою, щоб виглядати красиво і ефектно. Правда, розібратися у великому розмаїтті технік і прийомів, щоб підібрати найбільш відповідний для себе варіант – не так вже й просто. Зверніть увагу на нарощування волосся на тресс.

Трессовое нарощування волосся – давно відома процедура збільшення довжини або густоти волосся. Фактично тресс являють собою смужку на стек гілок основі, на якій закріплені натуральні або натуральні волосся. Нарощування відбувається холодним методом, без термічної обробки.

 

Види трессового (Голлівудського) нарощування

Є два види процедури:

 • Знімне нарощування. Спосіб швидкий і може бути виконаний самостійно. В професійних магазинах ви знайдете як натуральні, так і штучні волосся на знімних тресс. Виглядають вони як накладні волосся на заколках. Потрібно всього лише прикріпити таку пасмо як можна ближче до пробору.
 • Незнімне нарощування. Цей метод потребує великої майстерності, тому виконується професіоналом. В косичку з власних волосся вплітають волосся на тресс. Кріплять пасма за допомогою звичайних ниток або з використанням клею для стрічкового нарощування.
 • Спочатку з волосся плетуть дуже тонку косу не більше 1 см шириною. Їх число обумовлюється кількістю волосся – чим вони густіше, тим більше кісок знадобиться. Завершальним етапом стає пришивання накладних волосся. Воно виконується за допомогою товстої голки з тупим кінцем, не травмуючим шкіру. Пришивають пасма по всій довжині коси.

  Достоїнства і недоліки нарощування волосся на тресс

  Перевагами процедури є:

  • Безпека. Таке нарощування не пошкоджує волосся, як інші види. Не передбачає використання хімічних засобів.
  • Можливість самостійного зняття. У випадку зі знімними трессами варто просто відстебнути шпильки з волосся. При незнімному методі нитки можна розпустити в домашніх умовах, потрібно лише попросити допомоги когось з близьких.
  • Доступна ціна. Завдяки своїй простоті процедура менш витратна сил і часу, ніж інші способи, тому коштує відносно недорого.
  • Гарний вигляд. Нарощування дає можливість виглядати привабливо і розкішно.

  Мінусом такого нарощування є частота корекції, так як кожні 3-4 тижні необхідно переплітати кіски зважаючи на зростання волосся. Навантаження на волосяні цибулини робить згубний вплив і може привести до випадання волосся.

  Догляд за нарощеними волоссям

  Натуральні волосся майже не вимагають спеціального догляду. Це стандартні рекомендації: миття, сушка, розчісування щоб уникнути ковтунів.

  Микронаращивание волосся: в чому суть?

  Якщо ж мова йде про штучних пасмах, то потрібно більш уважно поставитися до догляду. Їх не можна піддавати гарячій сушці феном, випрямленню праскою. Зберігати такі волосся необхідно акуратно, розправляючи щоб уникнути заломів. Варто дбайливо промивати волосся, а після обережно розчісувати, уникаючи випадання.

  Протипоказання до нарощування на косичках

  Такий вид нарощування не підійде власниці дуже рідкісних і тонкого волосся. Вони будуть піддаватися зайвому навантаженню, що може призвести до ще більш посиленого випадання. Також не варто виконувати нарощування людям з гіпертонією, алопецією, з сильними алергічними реакціями. Приступаючи до процедури, необхідно індивідуально зважити всі за і проти.

  Відео: Голлівудське нарощування волосся: відмінності від капсульного нарощування і технологія роботи

  Хтось вважає нарощування неприродною і шкідливою процедурою, а для когось це єдиний спосіб стати володаркою довге волосся. Зрештою головне, щоб ви з задоволенням милувалися своїм відображенням у дзеркалі і подобалася собі!