Нові модні сукні колекції осінь-зима 2016-2017 від Гуччі відкривають прохід в новий тренд. Еа колекція нагадує про минулу епоху, романтичної епохи Відродження, загадковий двір Катерини Медичі. Відкриваються нові перспективи!

Під вдовхновением самої природи!

Тут сгенерированно чисте творчість в його неперевершеному стилі! Модні фасони, стильні сукні, шикарні принти і витончена тканину, що може бути краще цього пишноти!

Все це схоже на музей сучасного мистецтва!

Одяг виконана в стилі Ренесансу: пишні рукави, парні костюми з красивими накидками, квіткові спідниці і багато кольорового одягу. Все це створює відчуття свята. До речі про свято, якщо ви роздумуєте, як зустріти Новий рік, то ця стаття вам знадобиться: Сукні для зустрічі Нового 2017 року

Немов з казки!

Що можна сказати про принти? Модні принти. Історія

Всюди віє відлунням Східної культури, особливі тканини і взуття. Дівчата в таких нарядах, немов сонце на Сході!

Зверніть увагу на ці капелюшки. Забавні, правда?

Але в даних реченнях для модного сезону осінь-зима 2017 модельєр Гуччі не забув і про більш практичні, тверезі вбрання, наприклад, такі, як це міні-сукню блакитного кольору в парі з капелюхом. Дівчина одягнена повністю в блакитний колір. Все це виглядає ніжно і жіночно. Аксесуари в обов’язковому порядку присутні скрізь, як же без них?

Адже леді на те і леді, щоб відрізнятися від чоловіка і створювати все більш привабливий образ, щоб бути джерелом любові і світла.

 Рекомендується до прочитання: Принципи створення ідеального образу

Червона сукня з геометричним принтом цікаво поєднується з капелюхом червоного кольору і зимової шубою. Бути яскравою легко! Модні тенденції 2017 року дарують таку можливість з Гуччі! Перли органічно додає романтичності та вишуканості.

Даний показ можна сміливо назвати «назад у майбутнє». Сукні від Гуччі для випускного вечора 2017-2018