Нова жіноча колекція Christian Dior стала однією з найбільш обговорюваних подій минулого Тижня моди. Всім було цікаво дізнатися, чи впорається новий креативний директор знаменитого модного будинку зі своїми обов’язками.

Марія Грація Кьюрі, до цього зробила блискучу кар’єру в Valentino, успадковує традиції модного будинку, але надає їм актуальне звучання. Жіночність розглядається не як закрита система, а виключно в зв’язку зі своєю чоловічою протилежністю. В заданій їй системі координат два полюси, чоловік і жінка доповнюють один одного і не існують порізно.

Зміст статті:

 • 1 Колекція CHRISTIAN DIOR весна-літо 2017
 • 2 Жіноча мода DIOR 2017
 • 3 Чорні сукні DIOR
 • 4 Вечірні сукні DIOR 2017
  • 4.1 Аксесуари, зачіски, взуття і сумки DIOR 2017
  • 4.2 Новини моди

Колекція CHRISTIAN DIOR весна-літо 2017

Змінюються часи, змінюються правила гри. Протягом 70 років ім’я ChristianDior було символом жіночності, однак саме чоловіки диктували що і як носити. Марія Грація Кьюрі– перша жінка, яка очолила Dior, а колекція Dior весна-літо 2017 – її дебют в рамках співробітництва з французьким будинком моди.

Кьюрі говорить з точки зору феміністки, здатної вийти за рамки класичних кліше. Вона не приховує своїх настроїв, прикрасивши білу футболку з написом, що свідчить в перекладі з англійської “Всім нам слід бути феминистами”. Нинішня андрогінна колекція – це модний маніфест, що розкриває ставлення Кьюрі до моди в цілому та історії бренду Dior зокрема.

Нинішня колекція Christian Dior весна-літо 2017 – це моделі одягу, вирвані з контексту історії модного бренду і переосмислені з точки зору поставангардной логіки. Бюстьє та нагрудні ремені в поєднанні з спідницями з струмуючих тканин, пальто і сукні прямого крою, завужені штани нижче колін – ось схематичний погляд на сучасну моду.

Жіноча мода DIOR 2017

У новій колекції Christian Dior весна-літо спортивний стиль і висока мода йдуть рука об руку. Сникеры сусідять з пишними спідницями, прикрашеними вишивкою. Ологоманиикричат трапляються тут і там написи “ChristianDior”. На туфлях красується бантик з написом “j’adore”.

Марія Грація Кьюрі віддає належне своїм попередникам, виступивши для цієї колекції, як вона сама стверджує, що в ролі охоронця.Взявнавооружениеформуфехтовальщика, Кьюрі створила прості і зручні речі. Такі елементи традиційної екіпіровки фехтувальника, як шнурівка, нагрудники і набивання, сусідять з вишуканими тканинами і пишними спідницями.

ПОКАЗ МОД 2016-2017 (відео):

Марія Грація Кьюрі, безсумнівно, вдихнула нове життя в Dior. І це тільки початок глобальних змін, що очікують модний будинок.Між іншим, візьміть на замітку нові сонцезахисні окуляри Dior 2017 — чорні, каплевидної форми.

Чорні сукні DIOR

Кольорову палітру можна назвати літньою. Кьюрі зробила ставку на чорний, білий і пудровий кольору.

Мужоподібна жінка Diorносит темні класичні костюми, плаття з ліфом,на якому зображено серце, і спідниці з тюлю. Вона також робить вибір на користь суворої одягу. Загальний знаменник? Сила і стиль!

Кьюрі стверджує, що з 50-х, коли легендарний Крістіан Діор очолював модний будинок, жінки дуже змінилися. Відтепер вони самі приймають рішення і не бажають, щоб їм вказували, що носити, а що ні.

Радимо подивитись:

 • Топ 10 стильних суконь від Christian Dior
 • Модні сукні 2017. 130 трендів на фото
 • Сірий колір — тренд зими 2017
 • Фіолетовий колір в одязі модного сезону 2017 -2018
 • Вечірні сукні DIOR 2017

  Увечері зухвала і войовнича жінка Diorразоружается і одягається в одяг класичних поєднань. Довгі сукні, виконані з прозорих тканин, глибокі, але вишукані декольте, спідниці з тюлю,багато вишивки. Все це навіває спогади про неповторною високій моді минулого.

  Таким чином народжуються одні з найпрекрасніших творінь колекції ChristianDior весна-літо 2017.

  Аксесуари, зачіски, взуття і сумки DIOR 2017

  Що стосується сумок, взуття та аксесуарів, то вони, за невеликим винятком, витримані в класичному стилі.

  Взуття Dior– витончена, суворого виду. Тим не менш, вона доповнює стильні комплекти і сукні.Протягом дня жінка Dior змінює пару классическихсникеров на спортивні ботинкисо шнурівкою, яка доходить до коліна. Додайте до цього сумку квадратної форми через плече і козирок.

  До речі про перетин чоловічого і жіночого, сумку можна носити не тільки в руці, але і через плече. Плечовий ремінь такий широкий і грубий, що нагадує чоловічий. Така ручка є навіть у клатча. Волосся зібране у високий пучок. Натуральний макіяж. З прикрас на шию тільки тонкі черныечокеры. В аксесуарах зустрічаються зоряні і зодіакальні мотиви, символи серця, конюшини.

  Коллекцияинтерпретирует на новий лад стиль “newlook”, створений самим засновником модного будинку на зорі своєї кар’єри модельєра. Крістіан Діор хотів повернути в моду загадковість і елегантність. Сучасна жінка більш відважна і самостійна, ніж героїні минулих колекцій. У новій колекції, відповідно, спортивний шик співіснує з високою модою.

  Нова колекція ChristianDior весна-літо 2017 ще не надійшла в продаж, тому ми поки не знаємо, якими будуть ціни на речі.А що думаєте ви? Вам сподобалися ці незвичайні і різнохарактерні образи? Яким речам ви віддали перевагу?Дайте нам знати, залишивши коментар нижче!