Зміст статті:

  • 0.1 Ісламські вечірні сукні — втілення вічно юної жіночності і краси
 • 1 Ісламські вечірні сукні. Фото
   • 1.0.1 Сімейні відносини за ісламської віри
   • 1.0.2 Закони моралі мусульман
  • 1.1 Купальне плаття для мусульманок
   • 1.1.1 Мечеть — мусульманський храм
  • 1.2 Джалабія — мусульманське плаття
   • 1.2.1 Модна колекція Rimma Allyamova
   • 1.2.2 Шифонові сукні Tawakkal Swank для літнього сезону на фото
   • 1.2.3 Новини моди

Ісламські вечірні сукні — втілення вічно юної жіночності і краси

Жіноча краса — дивовижне явище. Вона вабить до себе і привертає погляди та серця. Жіноча краса будить у серцях недосконалих людей суперництво, заздрість, ревнощі, але разом з цим красива дівчина, гарна жінка дарує радість від споглядання краси, яку створив Всевишній або, як називають його правовірні мусульмани — Аллах.

Навесні і влітку особливо гарна природа. Все розцвітає. Цвіте яблуня білими ніжними квіточками, цвіте вишня, розквітли тюльпа жовті і червоні, потихеньку починає розпускатися ніжна бузок, настільки улюблена багатьма і жінки теж немов розцвітають і отримують нове народження після сірих зимових буднів.

Красиві модні сукні допомагають жінці виглядати особливо привабливо. Варто подивитися на вулиці на жінок, які йдуть , то з сумом помічаєш, як мало тих, хто одягнений жіночно і витончено. Штани, джинси — це зручний одяг, звичайно, але не щодня ж це носити! Є і красиві джинсові сукні для повсякденності. Жінка — мусульманка в ісламську сукня — це красиво, стильно і жіночно!

Не всім йдуть штани і джинси. Повні дами , поспішаючи бути модними і стильними, затискають своє розкішне тіло в джинси і йдуть, не усвідомлюючи, як це виглядає з боку. Зовсім інша справа — красиве плаття. Не дарма, є чоловічий одяг, а є жіноча. Милі дівчата, ви такі красиві в довгій сукні!

Жінка — це таємниця! Це загадка! Зараз відбувається змішання стилів одягу. Звичайно, в цьому є свої плюси, але й мінуси теж присутні. Адже штани і джинси — це спочатку чоловічий одяг була. Так, в них зручно, може бути комфортно, але жіночно це настільки, як в красивому платті?

Носити гарну сукню, це модно у всі часи у тому числі і в 2014 році, і в 2015! Звичайно, хто його знає, якщо тільки через 1000 років люди не винайдуть собі щось незвичайне і будуть бігати в скафандрі з фольги, наприклад, так і те, романтичні кокетки обов’язково придумають собі особливо симпатичний костюмчик!

Або на Землі запанує Рай і ми будемо насолоджуватися, ніби безтілесні Ангели і не буде вже потреби думати про одяг? Добре б! 🙂 Про це варто помріяти.

Віруючі люди і ті, хто прагне вести не тільки здоровий, але і чесний, порядний спосіб життя, вважають, що не тільки гарну сукню прикрашає жінку, але і краса жіночої душі, яка знаходиться в обрамленні скромності! Люди, які бережуть у своєму серцю Зірку Вищої Істини, бережуть своє тіло від пороку і розпусти.

Східні красуні одягаються скромно, але при цьому жіночно і елегантно.

Як добре виглядають довгі ісламські сукні. Дивишся на фасони ісламських суконь, які можна купити не тільки в Махачкалі і Дагестані, але і в інших містах, і дивуєшся їх романтичної жіночності, витонченості.

Дівчина в красивому платті виглядає розкішно, немов справжня Цариця на балі, серед сяйва захоплених поглядів.

Головне жіноче призначення: любити і бути коханою.

Любов — це прекрасне явище, потужна сила всесвіту. Коли жінка щаслива і кохана, вона сяє і навколо неї немов осяяне світлом і теплом!

Ісламські вечірні сукні. Фото

Перед вами фотографії дивовижних ісламських вечірніх суконь, які можуть знадобитися вам на щасливі випадки життя.

Подивіться, які вони гарні і скромні одночасно. Жінка — це прекрасний квітка!

Жіноча краса — провідник добра, любові та світла з небес на цю тлінну землю. Жінка дарує життя і ніжність.

Мода не стоїть на місці. Модельєри і дизайнери постійно вигадують щось новеньке. Створюють нові моделі, фасони, змішують кольору і химерним чином роблять переплетення візерунків.

Все це для того, щоб підкреслити жіночу красу і привабливість. Світ не стоїть на місці, в цьому світі змін постійні тільки самі зміни. Мода також змінюється і рухається. Подивіться цей показ мод мусульманського одягу:

Сімейні відносини за ісламської віри

Сім’я в будь вірі вважається основною частиною людського суспільства. Іслам вважає її природним чином до кращого життя, і основним сенсом життя людства.

Він відноситься до шлюбу чоловіки і жінки, як до вічного союзу сердець.

Жінка в цій вірі повинна бути вірною. Зрада самий страшний гріх для них. З цього робиться висновок, що в незалежності від того, хто зрадив свою половинку, винні обидва.

 • Іслам робить акцент на фізіологічній особливості кожної статі.
 • Чоловік – це ватажок, він є годувальником.
 • А жінка захищає сімейне вогнище, тобто забезпечує порядок у будинку, народжує і виховує дітей.

Зрозуміло, якщо в сім’ї з’являються фінансові труднощі, то дружина має право допомогти своєму чоловікові, і піти працювати. Але і тут є «але». На роботі вона повинна бути настільки скромною, наскільки їй накаже чоловік.

В першу чергу скромність повинна полягати у виборі її одягу.

Повністю закриті руки і груди, мінімальна видимість особи, що б чоловіки, які працюю поруч з нею не відчували жодної захопленості. Свою красу дружина зобов’язана показувати будинку, коли чоловік знаходиться з нею поруч.

«Жінка створена людською істотою для того, що б служити своєму чоловікові» — так приписано в Корані – святій книзі ісламу.

Навіть при розлученні, який не виключає ця віра, перевагу має чоловік. Жінка вважається душевним створенням, яке не може реально і правильно оцінити такі важливі питання. Чоловік бере до уваги думку дружини, але в основному це не значимо.

Перш ніж офіційно розлучитися, дане питання виноситься на сімейній раді, де всі родичі намагаються приміряти подружжя, і зберегти їх шлюб.

Після того як ніхто не зміг переконати чоловіка, рада вирішує, що вони мають право продовжувати свій шлях самостійно. Розлучення не буде вважатися офіційним поки жінка не пройде період очищення після циклу менструації. Для скасування розвідного процесу досить лише самого бажання чоловіка і його остаточного слова. Полігамія в ісламі вважається нормальним явищем.

Хоча він обмежує кількість дружин до 4. Але для того що б чоловік взяв собі більше однієї дружини, він повинен мати можливість утримувати їх, то є великий запас грошових коштів і ставиться з равностью до кожної його дружині. З розумом розрахувати свій час для постелі та інших подробиць кожної дружини.

Багато хто зневажає полігамію, але як казав доктор Густав Лебон:

«Безсумнівно, законний багаторазовий шлюб на Сході краще, ніж лицемірний, таємний багаторазовий шлюб на Заході».

Як вам показ красивих вечірніх суконь? Пригледіли для себе плаття по вашому смаку? Або душа просить ще фотографій? Тоді дивіться :

Нехай ваш вигляд буде неповторний і прекрасний у новому вечірньому ісламському плаття! Почитайте також статті:

Краса жіночої душі важливіше, ніж модне плаття? і

Модний Сhanel показ.

Пам’ятайте: ви — Жінка, а значить, ви — Прекрасні! Щастя і радості вам! Спасибі, що відвідали сайт: Platyamodnye.com

Закони моралі мусульман

Якщо ви зібралися поїхати в одну з країн, які належать до мусульманських, вам необхідно ознайомиться з їх законами і звичаями. Відомо чимало випадків, коли іноземні туристи, перебуваючи на території такої країни, виявлялися у в’язниці через незнання місцевих законів. Так як законодавство мусульманських країн дуже тісно пов’язане з релігією. Необхідно також пам’ятати про те, що мусульмани дуже шанують свої закони моралі, які сформувалися протягом тисячоліть.

Приїжджаючи в арабські країни можна не планувати купання топлесс і, тим більше, нудизм. У цих країнах для походу на пляж є свій дрес-код, згідно з яким жінки повинні бути одягнені в спеціальну купальне сукню.

Купальне плаття для мусульманок

Воно називається буркіні, і воно абсолютно закрите. Чоловіки ж можуть ходити в плавках. Існує також спеціальний жіночий день на пляжах, але чоловікам у цей день забороняється відвідувати їх.

Є свої нюанси щодо мусульман до їжі.

Так як вони вважають, що ліва рука нечиста у людини, є нею заборонено.

У мусульманському календарі особливе місце займає місяць Рамадан. Він вважається священним місяцем і не має чітких календарних дат початку і кінця. Мусульмани вірять у те, що саме в цьому місяці Коран був посланий Богом пророку Мухаммеду. Це час весь мусульманський народ проводить в посаді, так як з світанку і до заходу заборонено їсти, палити, танцювати та інші втіхи. Араби проводять цей місяць в молитвах і вірять в те, що таким чином очищаються.

Якщо ж за станом здоров’я людина не може дотримуватися посту, йому можна перенести його на інший час. У тому випадку, якщо мусульманин дуже хворий і йому взагалі категорично не можна постить, він зобов’язаний протягом Рамадану роздати багато милостынь і пожертвування.

І не залежно від того, хто ви за національністю і віросповіданням, приїхавши в арабські країни під час Рамаданы ви зобов’язані слідувати всім їх законами, не одягатися яскраво.

За елементарне розпивання соку на вулиці вдень може призвести до того, що ви опинитеся у в’язниці.

Мечеть — мусульманський храм

Жінкам мусульман заборонено входити в їхні храми, які називаються мечетями. Там мають право лише чоловіки. До того ж при вході в храм чоловік повинен зняти взуття. Дозволяється заносити взуття в мечеті тільки в непрозорих пакетах. Також там категорично заборонено фотографувати або знімати на камеру тих, хто приймає намаз, ходити між людьми, які моляться, і просто заважати їм.

Намаз – це спеціальна молитва, яку мусульмани здійснюють п’ять разів на день. Не можна пропускати жодного заклику муедзина до намазу. Якщо чоловік не встиг до цього часу в храм, він повинен розстелити килимок в тому місці, де він знаходиться, здійснити намаз прямо там. Тому в арабських країнах часто можна побачити людину на килимку в будь-якому місці, навіть серед вулиці.

У мусульманських країнах заборонені азартні ігри алкоголь. Навіть якщо в місцевому барі чи кафе алкогольні напої є в наявності, їх не треба купувати, тому що можуть виникнути неприємності у вигляді арешту або штрафу. Якщо ви все-таки вирішили випити, треба це робити подалі від людських очей, наприклад в своєму номері в готелі. І не виходити на вулицю до тих пір, поки не протверезієте повністю.

У деяких арабських країнах водіння в нетверезому вигляді карається фізично. Порушника б’ю палицями.

У країнах мусульман також особливе ставлення до фото і відеозйомки. Наприклад, там заборонено фотографувати людей, якщо вони не дав на це згоду. Також не можна щоб в кадр потрапляли державні та військові установи. Само собою зрозуміло те, що забороняється фотографувати палаци правителів країни.

Джалабія — мусульманське плаття

Джалабія (по-арабськи «сукня») — це така мусульманський одяг, як чоловіча, так і жіноча, представляє собою насправді гарне плаття або ж сорочку до п’ят. У джалабии довгі рукави, закривають повністю руки до кистей.

Покрив у такий джалабии вільний, що дозволяє жінкам приховувати обриси фігури і виконувати таким чином приписи ісламу, що забороняють виставляти себе напоказ перед чужими чоловіками.

У Марокко такий вид одягу має назву джеллаба і може мати капюшон.

Синє мусульманське вечірній сукні з довгими рукавами

Модні вечірні сукні для чарівних мусульманок!

Милуйтеся фотографіями, вибирайте найкращі, щоб виглядати в таких прекрасних нарядах не лише скромно, але гарно!

Благо, що сучасна мода йде на зустріч людям різних національностей і світоглядів.

Фасони мусульманських плаття є різні, втім, як і кольори: полум’яно-червоні, як колір річної рози, квітучої в саду, ніжно-блакитні, як небо над нами, зелені, як соковита весняя трава, смарагдові та інші.

Моделі розкішних мусульманскихх нарядів є для жінок різної комплекції. Повні дами знайдуть для себе гарні вечірні сукні на вихід точно також, як і стрункі леді.

Шиє прекрасні моделі мусульманських платьв відомий творчий модельєр Римма Аллямова.

Святкові сукні додадуть вам особливу чарівність і підкреслять жіночність і елегантність.

Може бути, ви зупинилися на чарівно довгій білій сукні в підлогу, щоб підкреслити скромність і чистоту душі, наповненої мудрістю і чеснотою. Нехай зовнішнє відображає ваш внутрішній стан!

Будьте свежы, кришталево чисті і прекрасні, наче райський квітка в блаженному світі!

Полум’яне чарівність відбивається в цьому довгому мусульманському сукню.

Хочете більш суворий варіант добропорядної мусульманці, поклоняється Аллаху? Чорний колір буде в самий раз!

Подивіться коротеньке відео-модний показ мусульманських суконь:

AL-KIBLA//КОЛЕКЦІЯ «ВЕКтор СТИЛЮ» II ЧАСТИНА — МУСУЛЬМАНСЬКИЙ ОДЯГ, СУКНІ, ВБРАННЯ ДЛЯ НИКАХА

Модна колекція Rimma Allyamova

З нарядами від Римми виглядати чарівно -легко і просто! Будьте модною і чарівною!

Красиві довгі вбрання. Яскраві, стильні і неповторні, щоб у святковий день ви змогли виглядати чудово!

Чудове довге плаття в підлогу. Золотисте. Вигідно підкреслена тонка талія. Витончені візерунки надають романтичний і вишуканий вигляд. Сумочка червоного кольору надає особливий шик.

Ніщо так не прикрашає дівчину, як скромність! Пам’ятайте про це, прекрасні красуні!

Сукні для самих прекрасних і романтичних💜

Аллах чує кожне невисловлене слово,
бачить кожну невидиму рану,
вилікує кожну нестерпний біль.
Вірте в Нього і будьте сильними!

У такій сукні ви не залишитеся непоміченою! Краса і елегантність!

 

Такий наряд зможе прикрасити будь-яку дівчину.

Шифонові сукні Tawakkal Swank для літнього сезону на фото

Tawakkal Swank. Модні сукні з шифону для весни-літа. Подивіться на ці розкішні вбрання для прекрасних леді.

Tawakkal Суонк Шифонові Сукні Літо 2016-17 Зшитих Колекція Костюмів

Нова колекція для весни і літа. Красиві сукні з вишивкою від Tawakkal Swank. У цій колекції можна побачити великий вибір літніх суконь з красивою, ажурною вишивкою з шифону. Різноманітні принти і мережива радують око і зачаровують

Дана колекція модних суконь зможе сподобається різним людям і любителям різних стилів.