Ми дуже горді представити доповідь з новим зразкам і принтам Patternbank Осінь/Зима 2017/18. Команда провела широкий спектр досліджень галузей промисловості, щоб зуміти створити ясний і комерційно відповідний прогноз тенденцій.

Він вмістив у себе багато аспектів, які були проаналізовані такі як: мистецтво, фільми, новини подіуму, музики, поп-культури, з’являються брендів та майбутніх художніх виставок.


У ньому повідомляється, що в цьому сезоні, у моді яскравість, яка характерна для кінця 60-х, що стосується музики і переваг в мистецтві слід керуватися стилем початку 70-х, декор 19-го століття, природність форм нових цифрових технологій і незаймана краса матері природи.

Чотири основні макро-тенденції

Ми створили чотири основні макро-тенденції, відштовхуючись від них були складені 16 напрямків принтів.

• 4 основних макро-тенденції, 16 історій з принтом і 32 сторінки напрямків принтів.

• Більш ніж 80 сторінок надихаючих прогнозів модних візерунків.

• Більше ніж 200 напрямків відсортовані вручну зображень.

• Кольорова палітра для кожної тенденції малюнків з посиланнями TCX Pantone.

• Дізнайтеся ключові напрямки принтів, що з’являються протягом сезону Осінь/Зима 2017/18 в цьому багатосторонньому прогнозі тенденції малюнків.

До звіту включено чотири основні всесторонні макро-тенденції. Ці напрямки, кожний з яких поділено на чотири менших теми тенденцій, кожна з них містить дві сторінки напрямків принтів з декількома зображеннями для зручності.

Ці напрямки модних принтів зосереджуються на надихаючих візерунках і малюнках, що пропонує широкий спектр тенденцій. Даний доповідь вмістив в себе 42 комерційно зроблені на замовлення сторінки тенденцій принтів і створений для того, щоб допомогти в розвитку ваших ідей і реалізації творчих планів.

Рада: Гід по стилю: Як носити принти і кольорові речі повним жінкам з упевненістю досвід Ніккі

Цей звіт також може бути куплений з 64 винятковими поліграфічними дизайнами з нашої революційної студії текстильного дизайну онлайн, кожна друк ретельно відібрана вручну.