Щоб діти повеселилися і надовго запам’ятали свято, часто в дитячих садах і школах влаштовують святкові ранки або вечірки, на які потрібно приходити в костюмах. Це так звані карнавали.

Вибрати костюм Кота в чоботях

І якщо для дівчаток вибір сукні або наряду просто величезний, то для хлопчиків вибрати хороший костюм дуже складно. Головне – прислухатися до дитини і зрозуміти, чого ж він хоче. Новорічні костюми для дівчаток можна подивитися тут: Новорічний костюм Сніжинки, Білосніжки та Маші 2015 на фото, Новорічний костюм феї на Новий рік 2015 на фото.

Звичайно, якщо дитина дивиться тільки японські мультики і фільми про супер-героїв, любить комікси, в цьому немає нічого поганого. Але ви можете зіткнутися з проблемою, якщо хлопець захоче бути на новий рік Трансформером або одним з покемонів. такі костюми дуже складно знайти, а ще складніше зробити самостійно.Але якщо ви читаєте дитині гарні казки, показуєте старі мультфільми, це ще краще. І тоді вибір новорічного карнавального костюма стане простіше. Дивіться різноманітні костюмчики для хлопчиків на Новий рік тут: Новорічні костюми для хлопчиків.

Кіт у чоботях -відмінний костюм!

Цей персонаж знайомий майже кожному дитині. В книжці і мультфільмі, у виставах і кіно, Кіт у чоботях показаний розумним, кмітливим, винахідливим і сміливим героєм. Для багатьох, можливо, навіть кумир для наслідування.

Обов’язковими атрибутами новорічного костюма Кота в чоботях є:

  • самі чоботи, бажано червоного кольору і з вилогами, не обов’язково шкіряні;
  • капелюх з полями і великим білим пером, теж червона;
  • шпага – це вже сучасний образ, взятий з мультфільму «Шрек», в оригінальній казці її не було;
  • плащ червоного кольору.

До цього костюма добре підійде проста біла сорочка або тільник. Штани повинні бути вільними, будь-якого кольору.

Переважання червоного зовсім не обов’язково, костюм може бути виконаний і в синьому і зеленому кольорі. Важливо намалювати на обличчі маленького Кота вуса, щоб ваш персонаж не перетворився на мушкетери.

Якщо у вас є хвіст – це добре. Якщо ні – можна говорити, що він замерз, і ви сховали його в штанці.

В інтернет-магазинах є величезний вибір костюмів на Новий рік 2015, зокрема – карнавальне вбрання Кота в чоботях. Вибирайте його з розумом, не намагайтеся заощадити на якості. Адже його можна одягнути не лише на цей новий рік, але і на наступний. До того ж, можна влаштувати карнавальну вечірку і на День Народження дитини.