Омбре в домашніх умовах: види, покрокова фото-інструкція

Омбре в домашніх умовах: види, покрокова фото інструкціяЯкщо ви бажаєте зробити модне фарбування в техніці омбре, в домашніх умовах покрокове фото пояснення яке ми для вас підготували, допоможе заощадити час і гроші для походу до перукаря.

Фарбування омбре – це плавне перетікання темного відтінку в більш світлий з різницею в 3-5 тонів.

Налічується кілька різновидів такого фарбування. Лінія переходу між двома кольорами може бути мало помітною або, навпаки, різкою; можливий перехід від темного до світлого відтінку і навпаки. Також можуть використовуватися не тільки природні, але і яскраві, нетрадиційні кольори, не менш модними зараз є вінтажний варіант (ефект нефарбованих відрослих коренів) і подвійні pony-tail (ефект переходу як при вигорянні на сонці волосся, прибране в хвіст).

Як зробити волосся густіше? Просте засіб у боротьбі з рідкісними, злущується, волоссям і січеться кінчиками.

Омбре в домашніх умовах: види, покрокова фото інструкція

Існує два способи здійснення забарвлення омбре. І сьогодні ми розглянемо обидва варіанти фарбування омбр в домашніх умовах, покрокове фото і опис ви побачите нижче.

При першій методиці волосся діляться на п’ять рівних пасм, а потім на кожній робиться начіс. Від мочки вуха до кінчиків наноситься фарба, і пасмо загортається в фольгу.

Для другого способу не потрібні начісування. Фарба наноситься по всій довжині, причому на кінчики – більш інтенсивно.

Омбре в домашніх умовах: види, покрокова фото інструкція

У салоні краси грамотний майстер не тільки виконає саму процедуру фарбування на вищому рівні, але також врахує рідний колір волосся, колір шкіри, форму обличчя, і буде використовувати професійну косметику. Але майте на увазі, якщо хочете покластися на професіонала, будьте готові витратитися. Якщо ж ви впевнені в собі, сміливо пробуйте виконати процедуру самостійно.

Омбре в домашніх умовах: види, покрокова фото інструкція

Для тих, хто хоче зробити омбр в домашніх умовах, покрокове фото з інструкцією.

 • Підготуйте фарбу згідно інструкції.
 • Розділіть волосся на три однакові частини.
 • Нанесіть фарбу, ретельно розподіляючи її, починаючи від коріння. Починати краще з передніх пасом, потім офарбити задні. Тоді ж визначтеся з довжиною, де буде починатися зміна відтінків.Омбре в домашніх умовах: види, покрокова фото інструкція
 • Залиште фарбу на волоссі на час, вказаний на упаковці, потім ретельно вимийте і просушіть їх.Омбре в домашніх умовах: види, покрокова фото інструкція
 • Для того щоб створити плавне перетікання відтінку, потрібно нанести фарбу на заплановану заздалегідь довжину на меншу кількість часу (приблизно 10 хвилин).
 • Після цього знову вимийте волосся, використовуючи шампунь і зволожуючий бальзам.

  Омбре в домашніх умовах: види, покрокова фото інструкція

  Омбре в домашніх умовах: види, покрокова фото інструкція

 • Ось так виглядають волосся до і після фарбування омбре, фото:

  Омбре в домашніх умовах: види, покрокова фото інструкція

  Фарбування омбре давно увійшло в моду і, на думку стилістів, буде у тренді ще кілька років. Воно завжди виглядає шикарно і дорого, коли зроблено якісно. Крім того, такий вид фарбування підходить абсолютно всім: дівчатам з прямими або хвилястими волоссям, короткими або довгими, темними або світлими. Можливо, саме тому воно і полюбилося дівчатам по всьому світу.