Осіння колекція макіяжу Діор 2015 «Cosmopolite» — свотчи

Dior в 2015 році не припиняє дивувати новинками. Унікальна осіння колекція макіяжу 2015 від Діор, сьогодні originalwoman познайомить вас з нею і продемонструє її свочи.

 • 1) Пудра – хайлайтер
 • 2) Тіні для повік – 5 квітів у одній палетці
 • 3) Рідкі тіні для повік з новинок осінньої косметики Dior 2015 року
 • 4) Губні помади
 • 5) Олівець для брів
 • Насичені яскраві кольори, незвичайні і цікаві поєднання кольорів – саме такою буде осіння серія мейкапу 2015 року від Dior, бренду, який завжди надихає на найсміливіші експерименти. Абсолютно всі модниці з величезним бажанням і нетерпінням вже чекають виходу косметики у вільну реалізацію на полицях косметичних магазинів, щоб порадувати себе свіжими новинками. Далі, ми докладніше розглянемо нову осінню колекцію макіяжу від Діор cosmopolite і її свотчи, а також новинки косметики, що ввійшли в цю сезонну лінію.

  Осіння колекція макіяжу Діор 2015 «Cosmopolite» — свотчи Осіння колекція макіяжу Діор 2015 «Cosmopolite» — свотчи

  1) Пудра – хайлайтер

  Нова пудра з легким блиском золотистого кольору. Власне, Діор ніколи не приділяє особливої уваги якого-небудь одному зі своїх продуктів, але ось саме цю пудру хочеться назвати зоряним продуктом цієї серії косметики. За блиск, який несвойствен для осіннього періоду і радує нас зазвичай в передноворічних лініях – нова колекція Dior осені 2015 є вкрай унікальною.

  Осіння колекція макіяжу Діор 2015 «Cosmopolite» — свотчи Осіння колекція макіяжу Діор 2015 «Cosmopolite» — свотчи

  Втім, золото тут не дуже помітне. І, якщо судити по фото, пудра з дрібним помелом, яка, в свою чергу, забезпечує м’яке і тактовне світіння шкіри.

  2) Тіні для повік – 5 квітів у одній палетці

  Це всім відома палетка буде представлена з такими новими кольорами, як баклажановий, або як його ще часто називають «електричний», молочний, болотний, сливовий, і колір срібла.

  Витончені колірні поєднання, які дадуть неймовірну можливість зробити величезну кількість варіантів денного і вечірнього мейкапу. Взяти хоча б колір, який назвали електричним, його вже захочеться купити лише із-за самої назви.

  Текстура і формула тіней Діор з кожним випуском нових колекцій стає набагато краще.

  Осіння колекція макіяжу Діор 2015 «Cosmopolite» — свотчиОсіння колекція макіяжу Діор 2015 «Cosmopolite» — свотчи

  3) Рідкі тіні для повік з новинок осінньої косметики Dior 2015 року

  Ще одна свіжа новина марки! Тіні в футлярчиках, подібних блескам для губ Діор. Тіні рідкої текстуру з пензликом, абсолютно схожим з пензликами у блесках. Особливу увагу варто приділити відтінків тіней. На ринках Європи, а також Росії будуть представлені 6 яскравих і насичених кольорів – золотистий, чорний, бронзовий, блідо-рожевий, ліловий і сріблясто-сталевий відтінки.

  Осіння колекція макіяжу Діор 2015 «Cosmopolite» — свотчи

  4) Губні помади

  Колірна палітра помад чудова, в ній зібрані свого роду осінні і привабливі відтінки. Новими відтінками будуть абсолютно ніжні, але в той же час насичені кольори – ніжно-рожевий, сливовий і «пильна троянда»

  Осіння колекція макіяжу Діор 2015 «Cosmopolite» — свотчи

  5) Олівець для брів

  Багато дівчата погодяться, що для них постійною проблемою може стати відшукати хороший і якісний прохолодний відтінок сірого олівця. У цьому випадку, новинки 2015 року від Dior надзвичайно досягли успіху. Олівці цієї марки будуть з особистого основою, завдяки якій вони чудово лягають, чудово виглядають і досить добре триматися протягом дня. На нових олівцях від Діор, на іншому їх боці знаходиться щіточка для розчісування брів, яка результат макіяжу зможе наблизити до більш природного.

  Осіння колекція макіяжу Діор 2015 «Cosmopolite» — свотчи

  Розглянувши свотчи осінньої колекції макіяжу Діор 2015 року, ми побачили, що вона виконана в осінньо — класичній кольоровій палітрі.

  Ця неповторна серія косметики без проблем стане доповненням образу та з фетровому шапкою, зручним лакованих туфель, а також відмінно буде поєднуватися з комфортними джинсами і улюбленими курточками.

  Осіння колекція макіяжу Діор 2015 «Cosmopolite» — свотчи

  Осіння колекція цього року від Діор насичена новенькими продуктами яскравих і незвичайних поєднань колірної гами. Такі експерименти майже постійно радують кожну дівчину. Кожна модниця в новій лінії засобів для мейкапу знайде для себе оптимальний варіант відтінків тіней, помад і блисків для губ, щоб підкреслити свою індивідуальність і неповторність за допомогою відповідної колірної гами.

  Реклама Dior 2015, навіть в рекламі цей світовий бренд чудовий:

  P. S. Залишайтеся з нами, підписуйтесь на блозі « originalwoman» та будьте в курсі останніх новинок косметики та парфумерії, їх свотчи і багато іншого…

  Можливо вам також буде цікава стаття в якій ми раніше розглядали осінню колекцію макіяжу від ШАНЕЛЬ (CHANEL) 2015 і її СВОТЧИ.