Програма з назвою «Жанна пожени» виходить на телеканалі «П’ятниця». Її суть полягає в тому, що для закоханої парочки проводять організацію неповторною і незабутньою весілля. Організатори в даному тілі проекті втілюють в реальність всі свої ідеї з області фантастики, відправляють учасників незабутні подорожі, допомагають за допомогою рад, а так само дають можливість насолодитися незабутніми враженнями.

Пара з Рязані полягає в шлюбному союзі більше восьми років. За цей час у них народилася двоє чудових діточок. На життя пара заробляє проведенням великих і маленьких весільних урочистостей. Але найцікавіше те, що займаючись такою роботою, свого незабутнього свята у них поки ще не було. І це стало приводом для того, щоб все виправити і звернутися на проект «Жанна пожени». Але це не єдина причина, яка спонукала їх до такого вчинку. Подружню пару, як професіоналів в галузі організації весіль, дуже зацікавило те, що в програмі йдеться про традиції та обряди різних країн. Подружжя могли почерпнути багато цікавого для своєї роботи і в подальшому втілити свої ідеї в реальність за допомогою організації кому-небудь весільного торжества. Але перегляду даної програми для цієї сім’ї стало не достатньо і вони вирішили взяти в ній участь. Семен і Іра відзняли невеликий ролик про своє життя і відправили його разом з заявкою на участь у даній програмі. Відповіді не було близько двох місяців. Подружжя вже й не пам’ятали про те, що хотіли брати участь у цьому проекті, але тут несподіваний дзвінок і редактор програми дає їм позитивну відповідь з приводу їх заявки.

На зйомки пішла ціла тиждень. В секреті від Іри і Насіння трималася країна, де вони відзначать свою весільну церемонію. Як виявилося пізніше, пара летіла святкувати у Вірменію. Більшу частину сцен вдалося відзняти всього з одного дубля. Це все завдяки великому досвіду парочки, яка за родом своєї діяльності більшу частину часу проводила перед камерами і тому їх абсолютно не соромилася.

До складу знімальної групи входять тільки профі і тому спостереження за їх роботою доставляло масу позитивних емоцій.

Приклад відео звернення до прогаму:

За умовами програми подружжя проживало окремо один від одного. Але це не завадило їм пройтися по вулицях Єревана. Одним словом єреванська весілля доставила подружжю невимовне задоволення. Але моменти труднощів всі де були. І полягали вони в тому, що десятимесячная донька перебувала на грудному вигодовуванні, а це практично не давало можливості вирватися на знімальний майданчик. І тут на допомогу подружжю прийшли їх батьки, які забрали малюків до себе на той час, поки Ірина і Семен будуть зніматися.

Свято вдалося на славу. А найприємніше те, що молодята заплатили тільки за дорогу до Москви і назад. Про інших витратах потурбувався канал «П’ятниця».