Що ви зробите з улюбленою парою джинсів, на яких з’явилися видимі плями? Якщо вам пощастить, і плями на нижній частині джинсів, ви можете просто їх укоротити.

Коли я відвідувала Майстерню трафаретного друку Сафона Крейга, на моїх джинсах з’явилися крихітні чорні краплі, які так і не вони відіпралися. Це було майже два роки тому. Ці крапельки були дуже непомітними, так що я продовжувала їх носити.

Однак, кілька тижнів тому, моя Маленька Міс натякнула мені про те, що у мене брудні джинси. Мене це здивувало, а вона показала мені кілька нових коричневих плям, також на нижній частині джинсів. Як би я не старалася, я не змогла вивести ці плями, так що я вирішила їх укоротити.

Ось як я це зробила…

Вивернула джинси навиворіт.
Склала ? » і закріпила прищіпками. Ви можете використовувати голки, але я знайшла дуже зручні прищіпки, якими зручно кріпити тканину.


Зробила довгі стібки по всій довжині.
Прибрала прищіпки.


Склала другу ? » і затиснула прищіпками. Ви можете не затискати тканина прищіпками, якщо не хочете.

Робіть щільні вузли

Робіть щільні вузли. Це трохи складно описати, але ось, як я це робила…

Обмотайте кінець нитки 1? рази навколо вказівного пальця.
З’єднайте разом великий і вказівний пальці.
Витягніть вказівний палець назад, ковзаючим рухом. Нитка буде закручуватися.
Розмістіть середній палець, на його верхню частину закрученої нитки.
Витягніть нитку з іншого боку.

Також корисні поради по перетворенню старого одягу можете знайти тут:

  • Як зшити проста літня сукня будинку своїми руками? Майстер – клас допоможе!
  • Як прикрасити в’язаний светр своїми руками в домашніх умовах. Майстер–клас
  • Як переробити стару сорочку хлопця в шикарне плаття жіноче

Щоб бути остаточно впевненою, я роблю другий вузол…

Вставте голку під поділ, де ви збираєтеся шити.
Зробіть петлю і протягніть через неї голку кілька разів.
Затягніть

Як правильно підшити джинси (відео):

Щоб подивитись детальні фото моїх вузлів, подивіться мій пост.

Використовуйте стібок, щоб прошити поділ.
Шийте через одну або дві джинсові нитки. Чим більше ниток ви використовуєте, тим більше стібків знадобиться. Я намагаюся шити через кожні 2 нитки.

Вставте голку через невеликі проміжки, і простягайте нитки.

Повторіть цей процес, поки не закінчите.
Зав’яжіть в кінці вузол. Я зав’язую два.

Мої шви приблизно на відстані?». Для початку спробуйте зловити нитки і прошити за 2 заходу. З практикою, ви зможете це робити в один захід.

Коли я добираюся до швів, я прошиваю через них, але роблю великі відстані. Ці стежки не виглядають також акуратно, але додають міцності.

Обережніше з цією частиною так, як голка повинна бути дуже міцною тому, що ви прошиваете через фабричні шви. В цьому випадку вам знадобиться наперсток, щоб ви не поранили палець. Я зрозуміла, що я можу підставляти джинсову тканину, і шити так.

Вам знадобиться вся сила голки, щоб прошити джинсову тканину. «Міс Я зшию» розмістила дуже інформативний пост про те, як шити голками.

Довжина була обрана, грунтуючись на тому, де закінчувалися плями, так що вийшло трохи коротше, ніж я зазвичай ношу, але ідеально підходить для аномально теплої осені.

Раніше я завжди ховала ноги з-за шрама, який залишився від операції, проте останнім часом я перестала про нього переживати. У нас досить вільне суспільство, так що, якщо комусь щось не подобається, то вони можуть просто не дивитися. Це їх проблема, а не моя.

Я дуже задоволена, що витратила час (приблизно ? години), щоб вкоротити мої джинси. Мені подобається, як вони виглядають, вони підходять і до червоних, і до білих блузках. Це 100% бавовна, він відмінно підходить до літа.

Далі буде зміни спортивних штанів.

Як вам подобаються такі зміни?