Пишні дами і лесбіянки не зможуть носити модні сукні Herve Leger?

Останні кілька днів всі засоби масової інформації, захлинаючись, розповідають про шокуючому заяві, яку зробив директор Будинок Herve Leger Патрік Кудерк. Він різко виступив проти того, щоб власниці великих форм, а також представниці нетрадиційної сексуальної орієнтації носили моделі всесвітньо відомого бренду.Пишні дами і лесбіянки не зможуть носити модні сукні Herve Leger?

З точки зору Патріка Кудерка ходити в бандажних сукнях мають далеко не всі жінки.

Слід відзначити той факт, що бандажні сукні від Herve Leger просто неймовірно затребувані у представниць прекрасної статі. І ті жінки, у яких в гардеробі є ці сексуальні вбрання, відзначають, що вони практично в буквальному сенсі цього слова творять чудеса, підкреслюючи всі достоїнства фігури і приховати всі недоліки.Пишні дами і лесбіянки не зможуть носити модні сукні Herve Leger?

Ймовірно, саме з цієї самої причини ці сукні вибирають для виходу в світ навіть власниці пишних форм. Ті ж Марайя Кері, Кім Кардашьян та багато інших неодноразово виходили в моделях Herve Leger на червону килимову доріжку, незмінно викликаючи захоплені погляди і вигуки з боку своїх численних шанувальників.

Пишні дами і лесбіянки не зможуть носити модні сукні Herve Leger?

У світлі всього вищесказаного заяву, яка була озвучена директором Будинку Herve Leger, здається ще більш абсурдним та абсолютно недоречним. Абсолютно незрозуміло, що змусило пана Кудерка порадити жінкам з широкими стегнами відмовитися від суконь, які обтягують фігур.Пишні дами і лесбіянки не зможуть носити модні сукні Herve Leger?

Що стосується жінок з нетрадиційною сексуальною орієнтацією, Кудерк у своєму інтерв’ю британському Інтернет-порталу назвав їх занадто повільними та чоловікоподібними для того, щоб носити сукні Herve Leger.Пишні дами і лесбіянки не зможуть носити модні сукні Herve Leger?

Такого різкого висловлювання з боку топ-менеджера відомого у всьому світі бренду абсолютно не очікував ніхто. В результаті тему розтиражували ЗМІ, а деякі почали вважати себе ображеними дами виступили з закликом оголосити бойкот Herve Leger.Пишні дами і лесбіянки не зможуть носити модні сукні Herve Leger?

Керівництво модного будинку прореагував на виступ свого співробітника практично моментально. При цьому офіційні представники компанії запевняли, що знаходяться в шоці від коментарів Кудерка і ні в якому разі не розділяють їх. Навпаки, бренд Herve Leger не визнає ніякої дискримінації в будь-яких ситуаціях, коли мова йде про гламур і жіночності. На підтвердження даної заяви пана Кудерку було оголошено про його негайне звільнення.