Останні кілька днів всі засоби масової інформації, захлинаючись, розповідають про шокуючому заяві, яку зробив директор Будинок Herve Leger Патрік Кудерк. Він різко виступив проти того, щоб власниці великих форм, а також представниці нетрадиційної сексуальної орієнтації носили моделі всесвітньо відомого бренду.

З точки зору Патріка Кудерка ходити в бандажних сукнях мають далеко не всі жінки.

Слід відзначити той факт, що бандажні сукні від Herve Leger просто неймовірно затребувані у представниць прекрасної статі. І ті жінки, у яких в гардеробі є ці сексуальні вбрання, відзначають, що вони практично в буквальному сенсі цього слова творять чудеса, підкреслюючи всі достоїнства фігури і приховати всі недоліки.

Ймовірно, саме з цієї самої причини ці сукні вибирають для виходу в світ навіть власниці пишних форм. Ті ж Марайя Кері, Кім Кардашьян та багато інших неодноразово виходили в моделях Herve Leger на червону килимову доріжку, незмінно викликаючи захоплені погляди і вигуки з боку своїх численних шанувальників.

У світлі всього вищесказаного заяву, яка була озвучена директором Будинку Herve Leger, здається ще більш абсурдним та абсолютно недоречним. Абсолютно незрозуміло, що змусило пана Кудерка порадити жінкам з широкими стегнами відмовитися від суконь, які обтягують фігур.

Що стосується жінок з нетрадиційною сексуальною орієнтацією, Кудерк у своєму інтерв’ю британському Інтернет-порталу назвав їх занадто повільними та чоловікоподібними для того, щоб носити сукні Herve Leger.

Такого різкого висловлювання з боку топ-менеджера відомого у всьому світі бренду абсолютно не очікував ніхто. В результаті тему розтиражували ЗМІ, а деякі почали вважати себе ображеними дами виступили з закликом оголосити бойкот Herve Leger.

Керівництво модного будинку прореагував на виступ свого співробітника практично моментально. При цьому офіційні представники компанії запевняли, що знаходяться в шоці від коментарів Кудерка і ні в якому разі не розділяють їх. Навпаки, бренд Herve Leger не визнає ніякої дискримінації в будь-яких ситуаціях, коли мова йде про гламур і жіночності. На підтвердження даної заяви пана Кудерку було оголошено про його негайне звільнення.