Плаття в смужку — модний тренд на фото: красиво, стильно, ефектно!

Різні варіації смугастого принта активно використовуються усіма дизайнерами модного світу і сьогодні складно повірити в те, що коли-то модна смужка сприймалася як поганий тон, а її носій легко міг стати об’єктом глузувань і громадських осуду.Плаття в смужку — модний тренд на фото: красиво, стильно, ефектно!

Зміст статті:

 • 1 Історія смугастого принта
 • 2 Смугастий принт підкорює світ!
 • 3 Смугасті вбрання
  • 3.1 Яку смужку вибрати
  • 3.2 З чим можна поєднувати смугастий наряд?
  • 3.3 Як правильно носити одяг в смужку речі
   • 3.3.1 З чим носити смужку
  • 3.4 Новини моди

Історія смугастого принта

Плаття в смужку — модний тренд на фото: красиво, стильно, ефектно!

Першим історичним свідченням такого візерунка були смугасті головні убори (немес), які носили фараони в Стародавньому Єгипті ще задовго до нашої ери. Це прикраса символізувало приналежність до царського сімейства.Плаття в смужку — модний тренд на фото: красиво, стильно, ефектно!

А ось круглий шийну хустку в смужку був символом певного рангу в суспільстві. Так, червона смуга була призначена для військових, синя – для жерців, а жовта – для чиновників. Подібні колірні позначення популярні і в сучасному житті.Плаття в смужку — модний тренд на фото: красиво, стильно, ефектно!

Слідом за єгиптянами такий принт став використовуватися і в багатьох інших народів. Наприклад, перша смугаста одяг у слов’ян з’явилася з метою економії. Коли пряжа певного кольору закінчувалася, а підібрати потрібний відтінок було проблематично, то здогадливі ткалі з’єднували нитки в тканину пестрядь. З роками, ці яскраві смужки стали використовуватися в якості орнаменту на одязі слов’ян.

В Європі смугастий принт спочатку мав погану репутацію. Про те, як переслідувалися шанувальники цього візерунка незалежно від рангу в суспільстві можна прочитати в книзі М. Пастуро «Диявольська матерія. Історія смужок і смугастих тканин». Єдиними, хто повинен був залишатися відданим «диявольською матерії» були маргінали (скамарохи, ув’язнені, жінки легкої поведінки). Одного разу знаменитий в ті часи орден ченців прибув у Францію у смугастих плащах, за що його представники були практично вигнані і це притому, що за них поручался сам король Людовик!

Незважаючи на всі свої історичні віхи розвитку, найбільшу популярність смугаста тканина придбала у вбранні моряків. Знаменита тільник зобов’язана своєю славою вітрильного флоту. Справа в тому, що горизонтальні контрастні смуги легше сприймаються на тлі вітрил і канатів. Це властивість допомагало головнокомандувачу стежити за роботою своїх матросів на палубі.Плаття в смужку — модний тренд на фото: красиво, стильно, ефектно!

У XIX столітті голландський костюм, що складався з бушлата, чорних штанів і сорочки, став останнім віянням моди того часу. Саме цей вид костюма можна вважати предком дизайнерського одягу з модним смугастим узором. Але міцно зміцнити позицію смужки на модних подіумах змогла знаменита Коко Шанель, привнесшая світу стиль унісекс. Так, морський тільник перетворилася на популярний елемент жіночого гардероба. З тих пір можна спостерігати різні дизайнерські рішення на тему смужок від ніжно-розпливчастих до строкатих і кричущих.

Плаття в смужку — модний тренд на фото: красиво, стильно, ефектно!

Альона Водонаєва в смугастому плаття

Смугастий принт підкорює світ!

Морський стиль в одязі подобається багатьом. Морський стиль є, по суті, новою класикою моди. Причому спостерігається тенденція, при якій сорочки і брюки кльош у моді будуть дуже довго. Плаття в смужку — модний тренд на фото: красиво, стильно, ефектно!Прийнято вважати, що елементи морського стилю прийшли до нас від форми, які носили матроси кілька століть тому. Цим пояснюється той факт, що одяг простора, легка і зручна.

Плаття в смужку — модний тренд на фото: красиво, стильно, ефектно!У цього стилю існує деяка особливість. Насамперед, віднести кольору одягу. А це класичні кольори тільники: синій і білий. В даний час існує тенденція, коли до цих кольорів додається червоний відтінок і золотий.

Так, особливо влітку, часто можна зустріти чоловіків в капітанських кашкетах. У ній поєднуються три кольори чорний, білий і золотий. Другий символ стилю смужка, причому футболки, сукні, туніки в цьому стилі часто поєднують горизонтальну смужку з вертикальною. Ці речі добре поєднуються з клешеными брюками, короткими піджаками, шортами з високою посадкою. Взуття в цьому стилі, в основному завжди біла.Плаття в смужку — модний тренд на фото: красиво, стильно, ефектно!Плаття в смужку — модний тренд на фото: красиво, стильно, ефектно!Плаття в смужку — модний тренд на фото: красиво, стильно, ефектно!

Причому вона повинна бути комфортна. До неї можна віднести мокасини, босоніжки, туфлі на танкетці. Переважно використовувати білі шнурки. Що стосується аксесуарів, то пояса частіше зустрічаються в білому, синьому, рідше в червоному кольорі. Також популярні різні беретики і матроски. Сережки і браслети або круглої форми, або в морській тематиці.

Плаття в смужку — модний тренд на фото: красиво, стильно, ефектно! В даний час попит на одяг в морському стилі зростає, все частіше вона з’являється на модних показах. У багатьох знаменитих брендів можна знайти присутність одягу в морському стилі.

Плаття в смужку — модний тренд на фото: красиво, стильно, ефектно! Досить часто останнім часом молодята використовують весільні костюми в морському стилі. Тут справжній політ для фантазії можуть бути як різновиду морської форми, так і фантазії на тему підводного світу.Плаття в смужку — модний тренд на фото: красиво, стильно, ефектно! Популярні образи русалок, а також щось невагоме і повітряне, різноманітних кольорів.

Плаття в смужку — модний тренд на фото: красиво, стильно, ефектно! Плаття в смужку — модний тренд на фото: красиво, стильно, ефектно! Плаття в смужку — модний тренд на фото: красиво, стильно, ефектно!

Модне, стильне плаття в смужку виглядає ефектно! Цей принт давно і надійно завоював серця не тільки жінок, але й чоловіків. Знаменитості і зірки всіх масте і національностей з задоволенням носять «смугасту» одяг.
Плаття в смужку — модний тренд на фото: красиво, стильно, ефектно!

Плаття в смужку — модний тренд на фото: красиво, стильно, ефектно!

Красунчик Депп не проти пофорсіть!

Смугасті вбрання

Різні смужки є на сьогоднішній день досить актуальним трендом. Плаття в смужку — модний тренд на фото: красиво, стильно, ефектно!При цьому популярні не тільки морські смужки, але і різнокольорові.

Плаття в смужку — модний тренд на фото: красиво, стильно, ефектно!

Ральф Лорен Бальмейн, Крістіано Бурани

Багато кольорових смужок дозволяє створити яскравий емоційний образ. Плаття в смужку — модний тренд на фото: красиво, стильно, ефектно!Нові колекції відомих дизайнерів рясніють вертикальної, горизонтальної та діагональної смужкою.

Плаття в смужку — модний тренд на фото: красиво, стильно, ефектно!

De La Renta

Яку вибрати смужку

На сьогоднішній день актуальна будь-яка смужка, тому при виборі смугастого наряду необхідно керуватися параметрами своєї фігури і тим, для чого купується одяг.

Плаття в смужку — модний тренд на фото: красиво, стильно, ефектно!

Гуччі, Боттега Венета

Універсальної смужкою є горизонтальні білі і чорні або темно-сині смуги, тобто тільник.Плаття в смужку — модний тренд на фото: красиво, стильно, ефектно!

Блузки і піджаки у велику смужку відмінно підходять до суворим спідниць, шортів, джинсів і штанів. Плаття в смужку — модний тренд на фото: красиво, стильно, ефектно!Горизонтальна смужка актуальна практично завжди, а ось вертикальні смуги повернулися в моду зовсім недавно. Плаття в смужку — модний тренд на фото: красиво, стильно, ефектно!При цьому варто відзначити, що вертикальна смужка відмінно підійде дівчатам і жінкам з повною фігурою, оскільки вона візуально витягує силует. Плаття в смужку — модний тренд на фото: красиво, стильно, ефектно!Якщо хочеться додати своїм ногам додаткову довжину, то штани з вертикальними смужками відмінно підходять для цієї мети.

Для додання вигинів привабливості свого тіла, то варто вибирати одяг з косими смугами.

Плаття в смужку — модний тренд на фото: красиво, стильно, ефектно!

Вікторія Бекхем, Пол Сміт, Дольче енд Габбана

Для теплої пори року краще вибирати яскраву смужку, наприклад, червоно-білий варіант. Сміливі дівчата цілком можуть вибрати поєднання яскравих смуг. Однак у цьому випадку варто враховувати, що подібні вбрання не потребують додаткових прикрасах і аксесуарах, інакше образ буде перевантажений.Плаття в смужку — модний тренд на фото: красиво, стильно, ефектно!

З чим можна поєднувати смугастий наряд?

Одяг в кольорову смужку чудово поєднується з джинсами. Найкраще поєднувати одяг в смужку з однотонними речами, таким чином можна уникнути перебору і яскравий яскравості.Плаття в смужку — модний тренд на фото: красиво, стильно, ефектно!

Якщо ви не наважуєтеся одягнути одяг в смужку, можна придбати смугасті аксесуари, наприклад яскраві смугасті туфлі. Особливо добре виглядають подібні аксесуари в поєднанні з білим одягом.Плаття в смужку — модний тренд на фото: красиво, стильно, ефектно!

Як правильно носити одяг в смужку речі

Одяг в смужку йде всім, головне правильно підібрати. Як втім і будь-яка інша одяг, смугаста повинна сидіти по фігурі, тільки в цьому випадку вона буде добре виглядає. Плаття в смужку — модний тренд на фото: красиво, стильно, ефектно!Вертикальна смужка візуально придавить зростання і зменшити ширини, тільки якщо враховувати ширину і колір смужок. Якщо контрастні смужки і широкі, то вийде зворотний ефект. Так що необхідно або вибирати вузьку смужку або щоб смужки одного кольору були вже смужок іншого кольору.Плаття в смужку — модний тренд на фото: красиво, стильно, ефектно!

Горизонтальна смужка допомагає підкреслити фігуру і додати об’єму там, де це потрібно, наприклад в області грудей.Плаття в смужку — модний тренд на фото: красиво, стильно, ефектно!

Особливо виграшно виглядає поєднання діагональних та вертикальних смуг, у цьому випадку фігура буде звужуватися і виглядати об’ємно там, де це потрібно.Плаття в смужку — модний тренд на фото: красиво, стильно, ефектно!Плаття в смужку — модний тренд на фото: красиво, стильно, ефектно!Плаття в смужку — модний тренд на фото: красиво, стильно, ефектно!

У даннном відео ви дізнаєтеся, з чим носити плаття в смужку.

З чим носити смужку

Якщо ви думаєте, що одяг в смужку – це не модно, або ви просто не знаєте, з чим її можна носити, і вона понуро припадає пилом на полиці вашого гардеробу, то дозвольте дати вам декілька базових рекомендацій, які дозволять вам виглядати просто приголомшливо.

Плаття в смужку — модний тренд на фото: красиво, стильно, ефектно!
Малюнок в смужку завжди вважалася класикою, і можливо ви не повірите, але він надзвичайно універсальний. Найпростішою, позбавленої всякого ризику комбінацією є поєднання смугастих елементів одягу з джинсами, брюками або спідницею. Але ми постараємося пояснити, з чим можна носити одяг в смужку в новому модному стилі.
У гардеробі кожної з нас є футболка або топ в горизонтальну смужку. Шикарним ансамблем буде комбінація топа з красивою червоною спідницею і синім пальто, а смужки згладять контраст між червоним і синім кольором.

Плаття в смужку — модний тренд на фото: красиво, стильно, ефектно!

Однак, якщо смуги на вашій футболці декількох кольорів, така комбінація може виявитися ризикованою. У випадку з багатобарвним топом вам варто вибрати один з кольорів смужок і надягти легінси такого ж кольору. У нашому випадку можлива така яскрава пара топа з червоними легінсами або вузькими брюками.

Плаття в смужку — модний тренд на фото: красиво, стильно, ефектно!

Якщо ви не знаєте, що вдягнути з спідницею в горизонтальну або вертикальну смужку, і проблема здається нерозв’язною, спробуйте підібрати до неї однотонний топ. У нашому випадку ми вибрали топ білого кольору, але є й інші варіанти, як ви побачите далі.Плаття в смужку — модний тренд на фото: красиво, стильно, ефектно!

Гарною комбінацією для симпатичної двокольорового спідниці-олівця буде поєднання з однотонним джемпером або футболкою; у нашому прикладі – з гладким червоним джемпером. Ви будете виглядати надзвичайно елегантно і жіночно.

Плаття в смужку — модний тренд на фото: красиво, стильно, ефектно!

Плаття в смужку в будь-якому стилі і з будь-якої тканини ідеально підходить для літніх прогулянок або вечірок. Погляньте на це плаття на фотографії. Зшите з красивою тканини, воно має жіночний силует, вдалу довжину і струмує спідницю; його можна носити як з сандалями, так і туфлями на підборах, — у будь-якому випадку ви будете виглядати абсолютно сенсаційно. У міжсезоння ввечері поверх плаття можна одягти кардиган або жакет.

Плаття в смужку — модний тренд на фото: красиво, стильно, ефектно!

У двоколірному плаття в смужку ви можете бути дуже спокусливі, будь воно коротке або довге, з симетричним або асиметричним малюнком. Надіньте туфлі на високих підборах, балетки або сандалі і будете виглядати приголомшливо. Ще більш сміливим буде поєднання сукні з пальто червоного кольору.

Плаття в смужку — модний тренд на фото: красиво, стильно, ефектно!

Ну а якщо ви готові порушити всі правила, є чудовий варіант, як носити штани в смужку. Незважаючи на те, що це може здатися занадто ризикованим, в смугастих штанях можна виглядати модно, і жіночно.


Погляньте, як гарно ви будете виглядати в чорному вузькому або вільному джемпері з рубашечным коміром.

Плаття в смужку — модний тренд на фото: красиво, стильно, ефектно!

А тут ми рекомендуємо інший зухвалий варіант, як можна носити смугасті штани: комбінуйте їх з яскравою кольоровою футболкою, джинсового сорочкою або об’ємним топом… Вийде свіжий молодіжний образ.

Плаття в смужку — модний тренд на фото: красиво, стильно, ефектно!