Фотографії зі свого весілля вирішили повторити Конрад і Луїза Гонзалес, які прожили з тієї пори разом душа в душу сорок два роки. І на нових кадрах, зроблених місцевим фотографом, вони здаються ще більш закоханими один в одного і ще більш щасливими, ніж у той далекий літній день, коли скріпили свої відносини узами шлюбу. Як пише газета The Huffington Post, відео їх унікальною фотосесії з’явилося днями в мережі Інтернет.

У зворушливому відео, опублікованому на порталі «Ютуб», щаслива, наче щойно одружилася, подружжя Гонзалес згадує про те далекому, але, як виявилося, головному подію свого життя. Вони зіграли весілля в 1974 році. І те весілля стала вінцем їх багаторічної любовної історії. Конрад і Луїза вперше зустрілися в школі з бухгалтерського обліку, а їх перше побачення стало відвідуванням коледжу в Пасадені (штат Каліфорнія). На шляху до своєї любові вони подолали всі бар’єри і перешкоди і зіграли гарну веселу весілля. Готуючись до фотосесії, подружжя багато раз перегорнули свій гарний весільний альбом. А у нас це називається перламутрова весілля та до золотої залишається всього 8 років.

«Ці фотографії постійно нагадують про те, як мені пощастило, що після сорока двох років спільного життя я досі щасливий у шлюбі зі своєю дружиною. — Щиро ділиться своїми почуттями Конрад Гонзалес. — Я дякую богу, що він дозволив мені знайти цю жінку і насолоджуватися разом з нею все своє життя!».

«Я люблю її більше, ніж коли-небудь!», — говорить Конрад, який пам’ятає кожну хвилину їх чудовою весілля і чудове життя в любові з Луїзою.