У той час як Томас Майєр відзначає 15-ту річницю на посаді креативного директора будинку моди Bottega Veneta, розкішний італійський будинок моди відзначає 50-ти річний ювілей, останні роки якого були надзвичайно революційними з точки зору моделей та ідей.

Bottega Veneta

Роблячи акцент на традиційний стиль від Bottega Veneta, Томас Майер в той же час був зайнятий відновленням силуетів, матеріалів і лейтмотивів його власного дизайну, створюючи інтригуючі шедеври (особливо дамські сумочки ручної роботи), які могли б привернути до себе захоплену високою модою публіку.

Пре-фолл колекція Bottega Veneta 2017, як завжди, вийшла дуже вишуканою, під легким впливом чарівності 40-х. Так що ми готові укласти парі, подібні образи будуть на багатьох пре-фолл колекціях представлених найближчим часом.

Колірна палітра – це перше, що привертає увагу в пре-фолл колекції Bottega Veneta 2017.

Дізнайтесь ще більше про модні тенденції 2017: Модні сукні 2017. 130 трендів на фото

Смілива, але не надто яскрава, що облягає, але не прозора, з колірною гамою переважно пастельних відтінків рожевого, сірого і бузкового, з невеликими добавками червоного, помаранчевого і медово-жовтого, що створюють єдиний образ.

Bottega Veneta 2017

Bottega Veneta 2017

В інтерв’ю на WWD Томас Майєр пояснює, чому він вибрав саме такі кольори, іронічно ставлячи під сумнів назва колекції pre-fall”.

“Це досить невдалий назва колекції має місце між травнем і червнем, чи не так? […] Тому, що ці речі дуже приємні до тіла […] Ви одягаєте їх і це надає вам вишуканість. Тут представлені моделі як 20 так 25 років, і вони заявляють, ‘Відчуття просто казкові!’, це відноситься до руху спідниці під час прогулянки. Це зовсім інші відчуття.”

Майже кожен комплект одягу, представлений в пре-фолл включає в себе затишний тренчкот або куртку, речі переважно ручної роботи з м’якої вовни і шкіри, остання виготовлена Bottega Veneta і має відповідну підпис.

Що стосується основних лейтмотивів колекції, ми могли б виділити три основних напрямки. Перший напрямок – це речі в стилі Бон Тон, елегантного вигляду для повсякденної шкарпетки, пастельних тонів.

До цих речей належать міді плаття в дусі 40-х, структуровані міні сумки і сандалі в стилі «чанкі». Більшість суконь мають характерну особливість – широкі плечі, гармонійно поєднуються з фігурою, що надає їм позачасовий фасон.

Bottega Veneta 2017

Bottega Veneta 2017

Другий напрямок відбувається безпосередньо з першого і тісно з ним пов’язані, переважно це мужній стиль, який пропонується для повсякденного носіння, але при необхідності легко може бути застосований і для вечірок.

Рада: Що одягти в ресторан?

Тут головними елементами є шкіряні куртки, поряд з блейзерами. Вони поєднуються з міді сукнями та спідницями кльош або витонченими брюками палаццо.

Дивіться відео Bottega Veneta 2017

Третє і останнє напрямок підходить для романтичного вечора або більше офіційних заходів. Тут переважають подовжені плаття і стиль арт-деко.

Bottega Veneta 2017

Майстер своєї справи Томас Майєр неймовірно відновив стару добру класику, це безумовно сподобається шанувальникам таких речей, які будуть справляти враження через роки.