Існує різні прості зачіски для дівчаток на кожен день і на будь-яку довжину волосся. І зовсім не важливо, якою довжиною волосся обдарована Ваша дівчинка.

Зачіски для дівчаток на кожен день для короткого волосся

Для короткого волосся придумано чимало варіантів зачісок. Відмінно підходять зачіски з гумками, які дозволяють прибирати волосся з обличчя, і вони не заважають дитині при грі.

Це можуть бути і самі елементарні хвостики. Їх кількість та розташування залежить від фантазії дорослого. Можна експериментувати з популярною технікою хвостик в хвостик (спочатку частина волосся збирається в один хвостик, а коли робиться інший хвостик, то він захоплює і попередній готовий заплетенный хвіст).

І цю техніку також можна розміщувати фантазійне на голові дівчинки. І у вигляді кругового плетіння і в два ряди і в один, можна заплітати по спіралі і всіляко, як би побажала уяву.

На короткий волосся також застосовуються різні обідки, простенькі затискачі і крокодильчики допоможуть прибрати волосся з обличчя.

Ефектно буде виглядати і зачіска з маленьких хвостиків у вигляді корони.

Навіть можна заплести кіски на коротеньку довжину волосся дівчинки. Якщо не виходить класична косичка, то завжди виручить техніка плетіння кіс за типом колоска в прямому і шиворіт навиворіт.

Можна експериментувати з проділом, це також додає зачісці певний ефект. Навіть найпростіші хвостики виглядають з зигзагоподібним проділом вельми незвично.

Техніка плетіння «мережа» за допомогою маленьких гумок застосовна для короткого волосся. Ця техніка дуже проста і першим етапом необхідно заплести перший ряд, у вигляді корони дрібними хвостиками, а наступний ряд паралельно першому, але в шаховому порядку. Причому, кожен новий хвостик другого ряду включає дві половини сусідніх хвостів попереднього (першого) ряду. Кількість хвостиків і рядів довільне.

Зачіски для дівчаток на кожен день для довгого волосся

Зачіски на дівчаток на кожен день для довгого волосся також прості у виконанні. Вони займають небагато часу, але виглядають чарівно.

Найбільш часто довге волосся можна побачити з різними варіантами кос.

Косичка колосок може бути в будь-якому напрямку (строго посередині, навскоси, зверху-вниз, знизу-вгору) і в будь-якій кількості. Французька коса, коса водоспад і навіть ажурні коси прості у виконанні і з ними впорається будь-яка мама. Навіть, якщо коса вийде трохи нерівна — це навіть у моді легка недбалість у виконанні. Часто, навіть досвідчені перукарі розтягують рівне виконану косу, роблячи її об’ємною і трохи недбало.

Як і для коротких, для довгих волосся, також застосовні і зачіски з резиночками. Прикрасять будь-яку зачіску модні тенденції у вигляді бантів і інших яскравих деталей для волосся. Це може бути і просто великий затискач з бантом, його можна прикріпити в лічені секунди і модна зачіска готова.

Дитячі зачіски на кожен день мають настільки величезний список, що можна проявляти свою фантазію, кожен день створюючи неповторні образи для своєї принцеси.