Існують два основних фактора, які впливають на вибір кольору і стилю. Перший фактор це звичайно особисті побажання нареченого і нареченої

, так як весілля є особистим і, напевно, єдиним святом молодих людей. Так само весілля є відображенням молодої пари і повинна бути наповнена елементами любові і важливими деталями молодої пари. Другий важливий фактор-це майданчик де проходитиме виїзна реєстрація та банкет. Тому що цей майданчик, має вже потрібні задані рамки. Наприклад, якщо це простий білий намет на галявині, чи це проста прозора скляна споруда в цьому випадку можна бути нічим необмеженим і робити все що завгодно.

Але у випадку, якщо це якийсь, то стаціонарний ресторан з певним інтер’єром, то там вже є своя готова кольорова гама, певний вид меблів, певна посуд, яка там існує. Певне освітлення. Все це необхідно враховувати при виборі стилістики. Деяким можуть подобатися сірий колір і холодні відтінки, іншим навпаки теплі тони і радісна постановка в приміщенні, і поєднувати ці речі буде досить складно. На сторінці про кольори на весіллі більш докладно ви можете ознайомитися з варіантами оформлення свята і особливостями.

У будь-якому випадку за допомогою професійних декораторів можна вибрати колір правильно. Основним правилом у виборі кольору є те, що краще не поєднувати разом теплі і холодні відтінки. Вибір колірної гамми залежить від того що подобається молодій парі то зима, літо, осінь, весна. Краще що-небудь одне, так буде легше влаштовувати декор в певному приміщенні ресторану або кафе.

Колір весілля — вибір не простий

Краще вибирати світлі тони, Потім при перегляді відео або фото з весілля якість зйомки буде набагато вище, ніж у залах з темними тонами. Наприклад, якщо влаштовують класичну весілля то все оформлення залу залишається майже незмінним, сервіровка столів, закуски, все йде по меню того чи іншого закладу, тобто якогось елемента якийсь тематики в додаванні додаткових шоу або програм майже не буде.