На думку американських вчених, що проводили спеціальне дослідження на тему взаємозв’язку появи зайвої ваги у людей і їх дати вступу в шлюб, молодим людям не варто поспішати з реєстрацією своїх відносин аж до отримання ними університетського ступеня. Ранній шлюб, як встановили дослідники, сприяє ожирінню партнерів, крім того, багато перестають стежити за собою і тримати під контролем свою форму.

В опитуванні, проведеному мичиганскими вченими серед американських сімей, взяли участь більше 14000 осіб. Вперше показники здоров’я, в тому числі індекси ваги були взяті у добровольців у віці 11 років, а потім вимірювалися і порівнювалися протягом всієї сімнадцятирічної програми досліджень. Фахівці також цікавилися, проявляють добровольці інтерес до спорту і наскільки змінилося їхнє життя після закінчення університету.

Як вдалося встановити в результаті таких великих досліджень, у 65% опитаних, які вступили в шлюб до закінчення університету, з’явилися проблеми із зайвою вагою. Вчені висловили думку, що подібна закономірність спостерігається у зв’язку із зміною поведінкових звичок людини, що почав жити сімейним життям: він менше стежить за своїм зовнішнім виглядом, менше часу віддає занять спортом і набагато більше їсть. Втім, кількість укладених в країні ранніх шлюбів навряд чи зменшиться, оскільки обзавестися сім’єю відразу після університету прагнуть багато.

Мені редакції сайту — частково це пропаганда не поспішати будувати сім’ї, спрямована на зменшення сімейних цінностей та кількості народження дітей в рамках глобальної політики скорочення народонаселення у світі. Мовляв типу бійтеся! Насправді все це нісенітниця — займайтеся собою і будете красивими і стрункими!