Різнобарвний манікюр, як нафарбувати нігті різними лаками

Різнобарвний манікюр, з’явившись кілька років тому, залишається в моді досі. І здається, ніколи з неї не вийде. Адже в ньому закладено невичерпне кількість варіацій, які приходять на зміну один одному. Від банального манікюру-веселки і нігтів різних відтінків в одній колірній гамі, до смугастого малюнка, вишуканого омбре, манікюру по фен-шуй і дизайнерських творів нейл-арту. Ми розповімо вам про найбільш популярних техніках виконання різнобарвного манікюру, а також навчимо, як поєднувати кольори.

Різнобарвний манікюр, як нафарбувати нігті різними лакамиРізнокольорові нігті з малюнком.

Модний омбре

Дуже популярною стала техніка омбре – це градієнт двох кольорів, або плавний перехід від одного до іншого, від нижнього краю нігтьової пластини до верхнього. У салонах роблять подвійні з допомогою спеціальних інструментів, а в домашніх умовах його запросто можна зробити наступним способом:

  • Спочатку нафарбуйте нігті одним кольором, який ви вибрали в якості основного (який залишиться незмінним біля основи нігтьової пластини).
  • На вологому спонже або губці намалюйте лаком смугу основного кольору, без пробілу, смугу другого.
  • Притуліть спонж до нігтя, злегка потримайте – і ви побачите плавний перехід кольору на вашому пальчику.
  • Лак залишиться і на шкірі, тому потрібно відразу прибрати зайву фарбу з допомогою ватної палички, змоченої в рідині для зняття лаку. Щоб фарба з шкіри легше віддалялася, перед початком манікюру намажте пальці жирним кремом.
  • Зверху градієнта нанести закріплювач або будь-яке безбарвне покриття.

Різнобарвний манікюр, як нафарбувати нігті різними лакамиМодний у минулому та поточному сезоні омбре.

Скотч – тренд сезону

Нейл-майстри придумали використовувати в роботі скотч, щоб легко робити смугастий манікюр. І скотч вже став невід’ємною частиною любителів нігтьового мистецтва, адже з його допомогою можна створювати рівні межі між квітами та малювати всілякі складні візерунки, проявляючи політ фантазії. Зі скотчу вирізають смужки, рівні або зигзагоподібні. Приклеюють їх на ніготь (на ту частину, яку не треба зафарбовувати в даний момент), і розфарбовують вільну частину нігтя. Чекають висихання і приклеюють іншу смужку.

Рада, як не пошкодити поверхню скотчем: перед наклеюванням смужки зі скотчу на ніготь, пару раз приклейте її на тильну сторону кисті і вимк. Можна малювати горизонтальні, вертикальні, діагональні смужки або зигзаги. Наприклад, взяти 4 пастельних відтінків – блакитний, білий, помаранчевий, зелений – і намалювати ними 4 діагональні смужки на кожному нігті. Виглядає дуже красиво.

Різнобарвний манікюр, як нафарбувати нігті різними лаками

Красивий манікюр з смужками.

Різновид смугастого манікюру – смужки з блискітками і стразами. Тобто можна урізноманітнити попередній варіант, акуратно намалювавши тонкі лінії лаком з блискітками на кордонах кольорових смужок. На одній із меж приклеїти одразу. Такий варіант більше підходить для вечірнього заходу.

Ще один варіант смугастого дизайну – смугастість в одній колірній гамі. Наприклад, можна зробити лимонний манікюр. Покрити всі нігті світлим відтінком жовтого. А потім, використовуючи трафарети зі скотчу, зробити візерунки більш світлим або темним, жовтим. По-літньому і радісно виглядає такий дизайн, не буйствующий фарбами, але різний на кожному пальці. Один ніготь можна залишити без візерунка, на іншому намалювати одну вертикальну смужку, на іншому дві діагональні, на третьому трикутник і так далі, слідуючи за фантазією.

Різнобарвний манікюр, як нафарбувати нігті різними лакамиЖовто-білий манікюр в смужку і в горошок.

Манікюр по фен-шуй

Виявляється, гарний гармонійний манікюр, коли два нігтя пофарбовані одним кольором, а три – іншим, родом з вчення фен-шуй. Зараз послідовність чергування кольорів на пальцях вибирають абсолютно будь-яку, але не завжди виходить вдало, а манікюр по фен-шуй дійсно виглядає найбільш привабливим. Отже, одним кольором покривають всі нігті, крім безіменного і середнього, а ці два фарбують іншим. Чому? Бо середній палець вважається пальцем Сатурна, який впливає на успіхи в кар’єрі, бізнесі і творчості. А безіменний – пальцем Сонця, він впливає на бажання і затребуваність жінки у протилежної статі.

Класичний манікюр по фен-шую робить контрастні нігті тільки на правій руці, ліву залишає з одним основним відтінком. Це пов’язано з тим, що права рука вважається головніший і відповідає за віддачу, а чим більше віддаєш, тим більше отримуєш. Тобто виділяємо пальці Сатурна і Сонця на правій руці – і чекаємо удачу! Звичайно, багато роблять подібну забарвлення на обох руках, і вона теж виглядає красиво, але вже не має відношення до давньокитайським вченням.

Різнобарвний манікюр, як нафарбувати нігті різними лакамиМанікюр по фен-шуй — два нігтя правої руки фіолетові, три — жовті.

Манікюр по фен-шуй можна урізноманітнити, намалювавши ієрогліфи. Вони рідко зустрічаються в нейл-арте, тому по-перше, ви будете оригінальною, по-друге, будете притягати позитив, любов і щастя, якщо підберете відповідні ієрогліфи, уважно вивчивши їх значення.

Кожен ніготь – свого кольору з однієї колірної гами

Ви вибираєте одну кольорову гаму, наприклад, червону, і підбираєте 5 лаків, наприклад, бордовий, яскраво-червоний, яскраво-червоний, блідо-червоний і рожевий. Або коричневу гаму: темно-коричневий, кавовий, світло-коричневий, темно-бежевий і світло-бежевий. Але можна схитрувати і купити не 5 лаків, а 2: наприклад, червоний і білий, і змішувати їх, для кожного нігтя все більше розбавляючи червоний білим. Нейл-стилісти радять дотримуватися певну послідовність у градації відтінків для цього виду манікюру: самим темним лаком фарбувати мізинець, інші світліше, аж до самого світлого на великому пальці. Найпопулярніша колірна гамма в такому дизайні – від фіолетового до лавандового.

Різнобарвний манікюр, як нафарбувати нігті різними лакамиНігті в рожевій гамі.

Манікюр-веселка

Класичний манікюр-веселка підходить не всім і не завжди. Він дуже літній, веселий і дитячий. Кожен ніготь малюється різним кольором з будь-яких колірних гам, або на кожному малюються смужки, що повторюють веселку. Такий дизайн дуже яскравий і помітний. Але є альтернатива: веселка приглушених кольорів. Для кожного нігтя вибирається свій різний матовий відтінок, наприклад, ніжно-блакитний, блідо-салатовий, бузковий, світло-жовтий, бежевий, персиковий, пастельно-рожевий. Фарбують в довільному порядку. Виглядає такий дизайн дуже свіжо і ніжно. Для манікюру-веселки не підходять чорний і білий кольори, а також перламутрове покриття.

Різнобарвний манікюр, як нафарбувати нігті різними лакамиУ кожного нігтя свій колір.

Один контрастний ніготь

Модний сьогодні і манікюр тільки з одним контрастним нігтем на безіменному пальці. Акцент саме на безіменному пальці виглядає найбільш елегантно і жіночно, ніж на якомусь іншому пальці. Всі нігті покривають одним кольором, а безіменний – іншим, як правило, контрастним. Красиво, коли один ніготь роблять повністю золотим або срібним, а також малюють на ньому малюнки, орнаменти, що прикрашають стразами і т. п.

Різнобарвний манікюр, як нафарбувати нігті різними лакамиЧервоний манікюр з малюнком на безіменних пальцях.

Як правильно підібрати два кольори для манікюру

Якщо ви робите манікюр-веселку (де берете кольору в довільному порядку, або за принципом цієї веселки) або манікюр з різноманітними відтінками в одній колірній гамі – тут все зрозуміло. А як виконувати дизайн, в якому використовуються тільки два кольори? Наприклад, з контрастним нігтем на безіменному пальці або подвійні. Щоб ваш манікюр не виглядав позбавленим смаку, вам потрібно правильно поєднувати кольори, керуючись колірними комбінаціями.

Найпростіша комбінація – монохромна. Згідно з нею, поєднують різні відтінки і насиченість одного кольору. Наприклад, темно-зелений і світло-зелений, червоний і рожевий, темно-синій і блакитний, фіолетовий і бузковий, коричневий світло-коричневий. Це найбільш гармонійний тип поєднання.

Різнобарвний манікюр, як нафарбувати нігті різними лакамиРожево-фіолетовий оригінальний манікюр.

Друга комбінація – споріднені кольори. Вони взяті з сусідньої кольорів у колірному колі. Наприклад, поєднуються зелений і жовтий, червоний і оранжевий, зелений і блакитний. До речі, підбираючи споріднені кольори, можна не дотримуватися аналогічність відтінків, тобто вибирати темний в одній гамі і світлий у другій гамі. Поєднання споріднених кольорів завжди виглядає цікаво.

Третя комбінація – контрастні кольори. Вони беруться з двох прямо протилежних колірних гам у колірному колі. Тобто червоний і зелений, жовтий і фіолетовий, помаранчевий і синій. А ось в цій комбінації, навпаки, важливо дотримуватися ідентичність глибини відтінків. Яскравий зелений використовуємо тільки разом з яскраво-червоним, а світлий салатовий – зі світло-рожевим. Комбінація контрастів – найпомітніша, яскрава, але при цьому гармонійна, адже вона підібрана за «законами» кольору.

Різнобарвний манікюр, як нафарбувати нігті різними лакамиСтильний чорно-білий манікюр.

Крім того, в поєднанні кольорів використовують ахроматичні кольори – це білий (молочний, бежевий) і чорний (з сірими відтінками). Їх можна поєднувати як разом, так і окремо з будь-яким іншим кольором колірного кола. Знання законів поєднання відтінків плюс ваша фантазія – запорука чудового манікюру!