Що таке софтнер для особи і як ним користуватися

Якщо ви, як і більшість сучасних дівчат, регулярно дбаєте про шкіру і любите пробувати нові б’юті-продукти, вам цікаво буде дізнатися, що таке софтнер для особи і як його правильно використовувати. Популярність він здобув завдяки японській компанії Shiseido, випускає його у кількох варіантах.

Бувають косметичного засобу, про які відразу і не зрозумієш для чого вони. Так сталося і з цим продуктом Shiseido. Вивчивши відгуки в інтернеті, багато відклали покупку софтнера до кращих часів, та даремно – це засіб для особи повністю розкриє свої позитивні властивості, якщо ним правильно користуватися. Концепція азіатського догляду передбачає багатошаровість, і софтнер – одна з важливих ступенів.

Багато хто думає, що тонік і софтнер – це одне і те ж, і обидва засоби потрібно наносити на другому етапі щоденного догляду. Однак, це абсолютно різні продукти. У всякому разі, у цьому впевнена компанія Shiseido.

Що таке софтнер для особи?

Софтнер являє собою освіжаючу пом’якшувальну рідина, яка миттєво зволожує шкіру і надає їй сяйво. Крім того, цей продукт підсилює дію інших зволожуючих засобів. Софтнер не призначений для відлущування, видалення залишків косметики та інших в’їдаються забруднень – він наноситься на чисте обличчя на початковому етапі зволоження.

У нього є 5 основних відмінностей від тоніка. Отже, софтнер:

1. Вирівнює структуру

Що таке софтнер для особи і як ним користуватисяКлітини верхнього шару шкіри складаються з мікроскопічних волокон. Волокна здорової шкіри виглядають як акуратно покладені цеглинки. У цьому випадку шкіра гладка і добре утримує вологу. Але під дією ультрафіолетових променів, вільних радикалів, стресу і поганої екології, чітка структура «цегляної кладки» порушується, що призводить до швидкого випаровування вологи з поверхні. Софтнер допомагає відновити вихідну структуру шкіри і наповнює її вологою.

Питання: Якщо софтнер – це рідина, якою зволожують обличчя після вмивання, чи не можна досягти того ж ефекту, просто побризкати на обличчя водою?

Відповідь: Компанія Shiseido вже проводила подібний експеримент. Виявилося, що проста вода випаровується надто швидко, що, знову ж таки, призводить до дегідратації і подальшого порушення структури шкіри. Інгредієнти, що входять до складу софтнера, виключають такий сценарій.

2. Надає природне сяйво

Структура зволоженої шкіри більш щільна і краще відбиває світло. Якщо ж шкірні волокна пошкоджені, світло відбивається нерівномірно, і шкіра виглядає тьмяною.

3. Посилює дію зволожуючою сироватки і крему

Пом’якшуючи шкіру, софтнер готує її для нанесення інших зволожуючих засобів – сироватки і крему. Підготовлена шкіра буде краще вбирати ці кошти.

4. Не звужує пори

Ось ми і підійшли до відмінностей між тоніком і софтнером. Зараз стане ясно, що це абсолютно різні засоби. Тоніки часто містять спирт і екстракт гамамелісу, які мають в’яжучі і звужує пори ефектом, а, крім того, можуть сушити шкіру. Софтнер ж, навпаки, пом’якшує і зволожує.

Давайте поміркуємо: хіба логічно закривати пори перед нанесенням зволожуючих сироватки і крему? Адже це послабило б їх дія! Так що, тонік, на відміну від софтнера, потрібно наносити в останню чергу, причому не втирающими, а рухами.

5. Допомагає приховати вади

Небагато знають про те, що в нормі поверхня шкіри повинна мати злегка кислу реакцію: в цьому випадку потрапили на шкіру бактерії гинуть. Після вмивання PH тимчасово стає нейтральним і, якщо шкіра на обличчі загрубілі або, навпаки, чутлива, вона насилу відновлює колишній рівень. В результаті може виникнути подразнення. Софтнер ж має легку кисле середовище і моментально повертає потрібний баланс, перешкоджаючи розмноженню бактерій і появі акне.

Різноманіття софтнеров Shiseido

Вид софтнераЩо обіцяє виробник

Вирівнюючий

Refining Softener

Вирівнює колір обличчя, усуває тьмяність, розгладжує шкіру, надає блиск, пом’якшує і освітлює шкіру, володіє легким отшелушивающим дією

Балансуючий з комплексом проти зморшок 24 години

Balancing SoftenerКрім зволоження і розгладження, надає антивікову дію, так як містить інгредієнти для боротьби з ознаками старіння шкіри

Балансуючий

Balancing SoftenerОсвіжає, пом’якшує і сяючою. Зволожує і розгладжує шкіру, дарує відчуття комфорту

Концентрований

Softening ConcentrateМістить компонент, який підсилює здатність шкіри боротися з недосконалостями

Концентрований балансуючий

Concentrated Balancing SoftenerПокращує текстуру шкіри, містить компонент, який запобігає появі ознак старіння шкіри, має м’яку отшелушивающим дією

Підвищує пружність шкіри

Pro-Fortifying SoftenerКонцентрований, призначений для зрілої шкіри

Балансуючий збагачений з комплексом проти зморшок 24 години

Balancing Softener EnrichedМістить антивікові інгредієнти для боротьби з ознаками старіння шкіри

Як наносити софтнер?

Просочіть їм ватний диск і рухами від центру до країв розподіліть по обличчю. Якщо ви будете наносити його безпосередньо руками, то частина кошти буде витрачено на пом’якшення шкіри рук, а не особи. До того ж, у такому разі продукт може розподілитися нерівномірно.

Порада: Щоб використовувати софтнер як зволожуючою маски, змочіть в засобі кілька ватних дисків, накладіть їх на обличчя і залиште на 5 хвилин.

Shiseido випускає не просто хороші засоби, вони ще й чудово доповнюють один одного. Зволоження – ключовий момент у збереженні молодості. По дії софтнер можна порівняти з процесом поливу сухого рослини: спочатку потрібно злегка зволожити пересушену землю, інакше вода просто пройде наскрізь, не наситивши її вологою.

Тепер ви знаєте, що таке софтнер для особи та для чого він потрібен. Можливо, ваша шкіра потребує саме у такому засобі, і воно займе гідне місце у вашому щоденному догляді за обличчям.