Навіть сама стильна зачіска буде зіпсована тьмяним, посіченими і сухими волоссям. Вони «примхливі», пушатся і псують будь-яку укладку. Професійні стилісти стверджують, що волоссю потрібен постійний догляд – стрижку потрібно освіжати мінімум раз на два-три місяці.

Сьогодні особливо популярна стрижка гарячими ножицями. Послугу пропонують багато салонів за самим різними цінами.

Особливості термострижки

Стрижка волосся гарячими ножицями – лікувальна, профілактична процедура, дія якої спрямована на позбавлення від посічених кінців і запобігання їх повторної появи. Використовуються спеціальні ножиці, леза яких нагріваються в межах 80-150 °C в залежності від структури локонів.

Після термострижки волосся «запаюється» — кінчик склеюється і твердне, відповідно не втрачається цілісність і припиняється його розщеплення.

Що краще полірування або стрижка гарячими ножицями? При поліруванні машинкою зі спеціальною насадкою зрізаються пошкоджені кінчики (до одного сантиметра). Перед цим пасма вирівнюються. Після процедури волосся виглядають доглянутими, не втрачається їх довжина, прискорюється ріст.

Поліровка не підходить витким, тонким і коротким волоскам, при проблемі випадіння та захворювань шкіри голови. А термострижку можна виконувати незалежно від особливостей волосся, їх стану.

Технологія процедури

У салоні стрижка гарячими ножицями проводиться в кілька кроків:

 • Діагностування. Визначається ступінь пошкодження, щоб коректно підібрати температуру. Майстри користуються спеціальним приладом, який виводить зображення кінчика волосся на екран. Вибір правильного температурного режиму дуже важливий – чим тонше і проблемний волосся, тим тепліше повинні бути ножиці.
 • Закручування джгутиків. Волосся поділяють на пасма і скручують по всій довжині. Кінчики, які стирчать на всі боки, остригаются по всій довжині. Після пасма оглядаються повторно для видалення залишилися посічених кінців.
 • Стрижка і укладка. Зачісці надається форма і виконується укладка. Також застосовуються гарячі ножиці для запечатування кінчиків.

Стрижка гарячими ножицями

Під час виконання термострижки майстер використовує спеціальний склад з поживними речовинами в основі. Якщо все виконано коректно, оздоровчий ефект збережеться п’ять-шість місяців.

Яку кількість сеансів стрижки гарячими ножицями потрібно?

Майстер буде виконувати свою роботу протягом одного-чотирьох годин. Процедуру можна завершувати звичайними ножицями – застосовуються тільки гарячі ножиці або гаряча бритва. Спеціаліст обов’язково скаже, як доглядати за пасмами, які маски і засоби підходять, можна виконувати укладання різними стайлерами.

Після першого сеансу пошкоджені локони не вийде повністю відновити. Найчастіше необхідно 3-4 сеансу з перервою на місяць (точніше визначить майстер).

Можна зробити стрижку гарячими ножицями правильно, якщо дотримуватися певного принципу:

 • Перший сеанс. Результат зберігається до чотирнадцяти днів. Невеликий розтин може знову з’явитися.
 • Друга процедура. Більш стійка і ефективна.
 • Третій сеанс. Тривале поліпшення, яке зберігається до шести місяців.

Якщо періодично проводити термічну обробку, можна забути про проблеми і отримати здорові локони.

Достоїнства і недоліки термострижки

Численні відгуки професіоналів про стрижку гарячими ножицями підтверджують дієвість і надійність процедури. Її випробували на собі багато модниці і оцінили очевидні переваги.

У чому плюси стрижки гарячими ножицями?

 • При регулярності відвідування салону можна значно збільшити густоту пасм. З-за покращеного загального стану волосся стають менш ламкими, практично не випадають.
 • Спаюється кожен волосся – запечатка зсередини завдяки термічному впливу. Так забезпечується природна захист від шкідливого впливу зовнішнього середовища.
 • Необхідна волога і харчування. Локони насичуються протеїнами, вітамінними комплексами, поживними сполуками.
 • Швидке оздоровлення пасм зсередини. Волосяна структура повністю очищається. Відновлюються локони після важких салонних укладок і використання хімічних барвників.
 • Відмінно підходить дівчатам з довгими стрижками, їм потрібно постійно стежити за здоров’ям і доглянутістю пасм.

До і після

Варто відзначити і мінуси стрижки гарячими ножицями:

 • Вартість такої процедури дорожче звичайної. Важливо знайти справжнього професіонала, який виконати все грамотно.
 • Однієї процедури недостатньо, доведеться відвідувати салон кілька разів для досягнення бажаного результату.
 • Сеанс може тривати досить довго, все залежить від довжини волосся.
 • Після варто відмовитися від регулярного використання праски і плойок, щоб не зіпсувати отриманий результат.

Очевидно, що переваги такої процедури набагато значніше недоліків. Дівчині з проблемними волоссям не потрібно відкладати похід до фахівця. Буквально за пару процедур локони помітно зміняться і зміцняться.

Перед походом в салон краси можна переглянути фото стрижки гарячими ножицями до і після, щоб мати уявлення про одержуваному результаті.

Особливості подальшого догляду

Для збереження ефекту оздоровлення потрібен спеціальний догляд. Важливо використовувати тільки правильно підібрані бальзами і маски, які будуть вбирати локони корисними речовинами.

Окремі засоби, які в щоденному використанні, варто погодити зі своїм майстром. Він врахує структуру і тип волосся. А неправильно підібраною косметикою можна травмувати пасма.

Термічні стайлери не рекомендується використовувати. Це стосується фени, плойки та прасування. Тому під час виконання процедури краще відразу робити стильну універсальну стрижку, яка не потребує б’юті-інструменти для укладання.