Зовнішній вигляд – важлива складова іміджу кожної людини. Як кажуть, зустрічають по одягу. Тому гарна зачіска – невід’ємна частина щоденного ритуалу краси. Для створення свіжої та охайною зачіски потрібні чисті і доглянуті волосся. А цього досягти можна тільки миттям голови.

Але чи корисно щодня мити голову?

Думки експертів з цього приводу розділилася. Перша група вчених вважає, що щоденне миття голови шкідливо. Шкіра голови виділяє сало. Постійно змиваючи його, ми провокуємо сальні залози виділяти ще більше сала, компенсуючи втрати. Друга група вважає, що необхідно щодня мити голову, так як в сучасному мегаполісі волосся вбирають токсини і пил, які відразу ж потрібно змивати.

Звичайно, кожна жінка індивідуальна. У когось волосся виглядають свіжими і чистими кілька днів. А у когось висять паклями вже до вечора. І догляд потрібно підбирати, виходячи зі стану волосся жінки.

6 принципів догляду за волоссям після миття

Якщо волосся не потребують щоденного миття, то не потрібно цього робити спеціально: потім вже не вийде ходити з немитою головою кілька днів. Жінкам з довгим волоссям також щоденне миття не підходить, тому що кожен день витрачати на це багато часу складно. А ось придумати зачіску, приховує недоліки несвіжих волосся легко. Дамам з коротко стрижкою частіше вимагається щоденне миття та укладання.

Догляд за волоссям: 8 головних помилок

Звичайно, волосся – це теж матеріал, і постійний вплив води їх вимотує. Додати сюди гаряче повітря фена, вплив плойки, і результат стає очевидним. Хоч для відновлення волосся існують різні засоби – від бальзамів-ополіскувачів до спеціальних процедур гарячого обгортання, але зайвий раз мити голову без потреби не варто, щоб не говорили експерти.

Пам’ятайте, що ви просто можете мити волосся неправильно і в цьому причина швидкого забруднення.

Відео: Як правильно мити волосся?

 

Якщо немає часу на миття — сміливо використовуйте сухий шампунь! Це справжня знахідка, якщо волосся швидко жирніє, а часу на миття немає.

Сухий шампунь: що це і навіщо він потрібен?

Звичайно, такі обставини, як свята або вечірки не вважаються, тому що в цьому випадку потрібно помити голову до створення зачіски і після, щоб змити всі спеціальні засоби – лак, гель, блискітки.

Варто враховувати, що стан волосся залежить не тільки від догляду, але і від того, чи вистачає вітамінів і мінералів організму. Тому періодично пити кальцій і інші вітамінні комплекси необхідно для здоров’я волосся і всього організму. Тоді зовнішній вигляд буде ідеальний.

Вітаміни для здорових і сильних волосся