Кожна дівчина хоче виглядати на всі сто відсотків завжди і скрізь: на роботі, на прогулянці, по дорозі в магазин.

Більша частина часу повинна приділятися зачісці, так як це важлива складова іміджу, зокрема – образу. Але вранці часу не завжди вистачає швидкі і красиві зачіски, а зробити складну зачіску або укладання буває і зовсім не під силу. Однак і індустрія краси давно не стоїть на місці, і весь час пропонує все нові красиві варіанти не тільки вечірніх зачісок і шикарних укладок, але і повсякденних зачісок своїми руками.

Високий кінський хвіст

Отже, почитавши цікаві статті або подивившись відео, при мінімумі витрат часу і коштів, можна дізнатися як швидко і легко зробити красиву зачіску не гірше подіумної.

Один з варіантів як швидко зібрати довгі волосся – високий тугий пучок (кінський хвіст).

Родзинка його в тому, що, туго зав’язавши волосся гумкою в хвіст, відокремлюємо від нього невелику пасмо волосся і обмотуємо навколо хвоста на гумку так, щоб її не було видно. Закріплюємо кінець невидимкою, збризкуємо волосся лаком, і проста зачіска на кожен день готова.

Зачіска джгут на середні і довгі волосся

Ця зачіска виглядає дуже красиво і стильно. Потрібно розділити волосся, зібране у високий хвіст на дві рівні частини. Потім обидві пасма закрутити в одному напрямку (як канат). Тепер дуже важливий момент. Для того щоб при скручуванні обох пасм вони не розпалися, а трималися міцно й туго, скручені в одну сторону пасма, джгут потрібно закручувати в протилежну сторону. По завершенню можна збризнути волосся лаком, щоб додати блиск.

Об’ємний пучок за п’ять хвилин

Підібране волосся завжди виглядають елегантно і стильно. Щоб зробити собі таку зачіску швидко, для початку потрібно зібрати волосся в пучок, але не до кінця: на останньому охопленні гумки потрібно переламати хвостик навпіл. Потім зібране волосся над гумкою розсунути так, щоб вийшов кишеньку. Акуратно помістити туди все волосся з пучка і закріпити шпилькою або невидимкою. Така проста зачіска виглядає так, як ніби тільки що була зроблена в салоні.

Гарна зачіска з колосків

Для цієї зачіски знадобиться:
— чотири невеликих гумки;
— шпильки;
— невидимки.
Така швидка зачіска робиться наступним чином. Спочатку робимо проділ і заплітаємо два звичайних колоска, а потім зав’язуємо їх біля основи голови, щоб внизу вийшов звичайний хвостик. Поділяємо його на три частини, і плетемо з них три однакових колоска. Для більш красивого і об’ємного ефекту трохи повыдергиваем пасма (як для французької коси). Підверніть колоски, кінці кожного закріплюємо невидимкою. Потім прикріплюємо їх шпильками або невидимками в будь-якому зручному порядку на тильній частині голови.

Проста об’ємна зачіска на розпущене волосся

Для додання зачісці святкового вигляду, перш за все, потрібно накрутити волосся на плойку.

Товщина пасом не має значення, однак локони великого діаметру виглядають шикарно. Після завершення цієї операції, відокремлюємо широку пасмо на тильно-тім’яній зоні, і, поступово відокремлюючи від неї тонкі пасма, начесываем цю частину волосся. Трохи пригладжуємо, і закріплюємо начіс невидимкою. З обох сторін беремо невеликі пасма і закручуємо їх в джгути, фіксуючи їх в тому ж місці. За бажанням, щоб не було видно невидимок, можна заховати їх під красивою шпилькою.
Запропоновані швидкі зачіски показують, що не потрібно володіти спеціальними навичками стиліста, щоб кожен день ходити з новою модною укладанням. Тим більше, що давно не актуально прогулюватися по місту з сильно налакированными завитим волоссям. Досить просто «недбало» зібрати їх в ідеальну зачіску.

Так само вам буде цікаво прочитати: Зачіски і стрижки