Не так давно знаменита російська красуня і модель Ірина Шейк порадувала нас новиною про свою вагітність. Батьком дитини є не менш яскрава особистість – ставний красень, а за сумісництвом актор Бредлі Купер. З тих пір весь світ чекав з завмиранням серця відбудеться одруження і оголошення заповітної дати.

Не дивлячись на значну різницю у віці, нагадаємо, Ірині 30 років, а Бредлі в свою чергу вже виповнилось 41 рік, пара виглядає досить гармонійно. Вже перед новим роком на безіменному пальці красуні з’явилося шикарну каблучку з каменем зеленого кольору значних розмірів. Всі факти явно говорять про те, що заручини молодих вже відбулася.

Ще у вересні Бредлі познайомив свою майбутню дружину з матір’ю Глорією. Знайомство відбулося якнайкраще. Ірині вдалося з першої зустрічі підкорити серце своєї майбутньої свекрухи, що до сіли не вдавалося зробити іншим обраницям Купера. Ірина з Глорією стали нерозлучними подругами, що тільки зміцнило їхні відносини з Бредлі.
З достовірних джерел стало відомо, що пара планує зіграти весілля після народження довгоочікуваного малюка. Самі пологи повинні відбутися навесні цього року. Весілля ж намічена на кінець літа 2017 року, точніше на серпень місяць.

Довгоочікуваної церемонії залишилося чекати не так багато часу. Інформація про те, чи збираються молоді робити пишне торжество або скромну вечірку, так само як і місце проведення весілля, поки не розголошуються. Поки що побажаємо Ірині легких пологів, а в день торжества вона безумовно буде блищати як і завжди.