Мій гардероб описує модель сукні Diana як «класичне плаття з запахом», яке обв’язується навколо талії, щільно облягаючи фігуру і плавно спадаючи вниз від лінії стегна. Зразок йде з можливістю додати знімний комірець (круглий або гострий), заокруглений край (я називаю його волан так як він не збирається) і рукав різної довжини (довгий рукав, рукав?, короткий рукав або взагалі без рукава). Крім того, модель сукні забезпечена інструкцією створення того чи іншого варіанту Diana.

Назва моделі: Мій гардероб Плаття з запахом Curvy Diana

Формат зразка: Модель Diana йде тільки у форматі PDF, але має зручну функцію накладення розмірів і є «не обрізним» PDF для всіх розмірів від А4 до розміру конверта, що передбачає розрізання (ха-ха) для того, щоб зібрати разом PDF. Я роздрукувала на форматі А4 і змогла перекрити довгий край паперу без підрізування, хоча, мені знадобилося підігнати крихітну смужку по короткому краю з урахуванням того щоб збігся малюнок на зразку, а значить процес не був абсолютно «без підгонки». Ми називаємо це «невелика підгонка». Мені б також хотілося, щоб тут було керівництво для друку, де вказані опції друку для кожного варіанту.

Розмірний ряд: Модель сукні з запахом Curvy Diana пропонується в розмірах 14-24, які піднімаються до обсягу грудей 48.5″, талії 41.5″, стегон 51.5″. Модель розроблялася для розмірів C/D і зростання 5’6″. Даний зразок йде і в інших розмірах від 0 до 16.

Який розмір вам потрібний?
Які ваші мірки, зростання і тип статури?

Груди: 41.5″
Талія: 35″
Стегна 45.5
Зріст: 5’7.5″
Тип статури: грушоподібний

Дана стаття допоможе вам розібратися, який одяг підійде саме вашій фігурі: Одяг за типом фігури: груша, яблуко, пісочний годинник, прямокутник

Яку тканину ви збираєтеся використовувати: віскозу, лайкру, Джерсі з тонким краєм, озираючись назад, можливо, недостатньо великий запах як для такої сукні…хоча саме це робить спідницю чудово жіночною.

  • Які доопрацювання ви робили і скільки витратили на це часу?

Після затвердження і зшивання лінії коміра я повинна була все розпороти (ах) і зробити все менше майже на 8″, так як вийшло вільно і вельми вайлувато спереду на грудях і ззаду в районі горловини. Грунтуючись на інструкції, комір менше ніж виріз плаття й крім того, надто тягнеться, що може створювати труднощі при пошитті, але якимось чином мій вдалося все-таки пришити точно по вирізу. Я абсолютно впевнена, що причина не в зразку, а в тієї тканини, яку я використовувала, можливо, вона виявилася занадто тонкою. Тканина продовжувала розтягуватися, навіть коли я робила ці знімки, тому я думаю що причина саме в тканини.

Я залишила невеликий розріз для пояса в районі талії, так як сукня виявилася трохи велике і мені б не хотілося, щоб в цей розріз було видно тіло. Крім того, щоб запобігти розтягування я вставила еластичну стрічку у плечові шви.

  • На що був схожий процес пошиття моделі? Мали інструкції сенс?

Процес створення сукні був досить простий. Єдине, що я б хотіла зазначити, що на кресленні були відзначені лінії розрізу (хоча я дуже рідко ними користуюся) і вам довелося накидати свої власні лінії, грунтуючись на розмірах, які дані в інструкціях. Я також зазначу, що на малюнку не були відзначені лінії довше/коротше.

Крім того, в інструкції був невеликий обман про те, як підготувати горловину, корсаж і спідницю для з’єднання всіх деталей разом, що мені не сподобалося. Мені знадобилося всього кілька хвилин, щоб зрозуміти, що потрібно робити по інструкції, але коли мене осяяло, я була щаслива.

  • Як вам подобається відповідність моделі? Ви вважаєте, що саме такий дизайн підходить для вашого типу фігури?

Мені подобається відповідність! Після того, як мені вдалося зафіксувати лінію вирізу плаття мене цілком влаштовує. Мені подобається плавна лінія спідниці, плаття Marilyn дарує дуже романтичні відчуття! Мені здається, цей стиль сукні з запахом добре підходить жінкам з грушеобразным типом статури. Як вибрати коктейльні сукні у відповідності з вашою фігурою

Поясок на плаття підкреслить талію

Вам може бути цікавий той факт, що в огляді вже говорилося про сукні із запахом для струнких дівчат (Модель Cashmerette Appleton, описана на сайті CSC тут і тут), яка між ними різниця? Як я вже говорила раніше, Diana йде з кількома додатковими альтернативами, яких просто немає в моделі Appleton (два комірця, оборки по краях і тасьма для варіанту без рукава). Тим не менш, на відміну від Appleton, модель сукні з запахом Diana має тільки один розмір (C/D). У моделі Diana більш пишна спідниця, яка пришивається до пояса по лінії талії (у Appleton немає шва по талії). І лінія талії трохи нижче, ніж у моделі Appleton, мені здається, більш природна лінія талії, а не завищена. Форма переду сукні в моделі Diana сильно відрізняється від Appleton, має V-подібну лінію горловини, яка дозволяє робити запах під груди. У моделей свої відмінності, але мені подобаються обидва варіанти, і я відчуваю, що ці сукні для мене, тому в моєму гардеробі знайшлося місце для кожного зразка.

  • Ви збираєтеся створювати моделі за зразком? Якщо так то які зміни в дизайні або підгонці ви будете робити?

Звичайно, я буду займатися створенням моделей ще, хоча в наступний раз я підберу матеріал, який буде краще тягнутися і відновлюватися для уникнення таких проблем з обробкою горловини як в цей раз. Крім того, на цій тканині важко побачити, але я б зробила більш приталеною спинку. Центр спинки сіл трохи нижче моєї талії, хоча пояс і приховав цей невеликий недолік.

  • У вас є які-небудь поради з цієї моделі для інших майстринь? Можливо, є якісь додаткові ресурси (пости в блозі, відповідні книги, уроки), які допомогли вам зшити цю модель?

Ви можете побачити іншу версію сукні з запахом Curvy Diana на сайті мій гардероб у розділі блог або на дошці сайту Pinterest. На сайті Cashmerette ви знайдете безліч суконь з запахом і поради, які вам знадобляться і для пошиття моделі Diana!

Оцінка зразка (від 1 до 5, де 5 – найвищий бал)

Розміри: 4.5 Природно, широка лінійка розмірів, але все ж недостатньо великий вибір розмірів у порівнянні з іншими компаніями.

Інструкції: 4.5 Інструкції були досить чіткі, всього лише з одним недоліком, який змусив мене задуматися на кілька хвилин.

Процес складання: 4.5 Досить простий процес пошиття.

Готовий вигляд: 4.5 Мені досить подобається як сукня село, але все ж таки потрібна підгонка по лінії спини.

Повний рейтинг: 4.5 Мені дійсно подобається плаття! Добре сидить і мені подобається, що тут є функція повноцінного запаху.

написано Мег