Одягаючи розкішну сукню, жінка може відчувати себе Королевою. Таке враження, що деякі з них стоять мало не ціле стан, з точки зору бідної людини, що живе у Китаї, наприклад, або ж Індії. Вам може бути цікаво прочитати:

  • Вечірнє плаття. Все, що потрібно знати про нього
  • Вечірні сукні 2016

Перед вами одна з самих красивих, стильних і елегантних вечірніх суконь. Подивіться. як воно гарно.

Підбір прикрас до вечірнього вбрання

Як часто вибір прикрас до вечірнього вбрання дівчини залишають наостанок. Купівля сукні, туфель, сумочки стають першочерговими завданнями передсвяткової підготовки. А коли вони обрані й куплені, і, здавалося б, біди вже нічого не передвіщає, починається гарячковий підбір прикрас. При сьогоднішньому різноманітті вибору так важко не заплутатися і не занапастити святковий наряд невміло підібраними аксесуарами.

Кілька простих і дієвих порад

Якщо зовнішність дозволяє, не в якому разі не варто боятися експериментувати. Синє плаття, жовта сумка і зелені сережки. А чому б і ні? Зелено-жовто-синє кольє подарує цілих три відтінки. Іншими словами зробить «союз» синього плаття і жовтої сумки допустимим. Багатоколірні прикраси здатні зробити що сполучається палітру кольорів і відтінків більше насиченою і яскравою. Крім того, вечірнє вбрання полонить своєю унікальністю. Так, звичайно, здоровий глузд ще ніхто не відміняв, а в іншому поле для творчості не обмежена. До речі, багатобарвні прикраси завжди бувають яскравими. Такі вироби можуть поєднувати в собі чотири-шість досить стриманих відтінків.

При виборі прикраса важливе значення має матеріал, з якого воно виготовлене. Історично склалися аксіоми, якими не слід нехтувати. Срібло, приміром, здатне створити більш спокійну і вишукану атмосферу, ніж золото. А бронза подарує поряд вінтажну нотку.

При виборі прикраси важливо врахувати поєднання стилів. Наприклад, поєднання футуристичного сукні і старовинних сережок навряд чи виявиться вдалим.

Золоті прикраси додадуть образу розкіш і яскравість. Жовтий метал буде весело блищати в променях ламп. Оточивши свою володарку дорогим блиском. Абсолютним трендом 2016 року стали золоті вироби, інкрустовані напівкоштовним камінням. Не варто забувати і про кольоротип. Золоту прикрасу може виявитися невдалим варіантом просто тому, що дівчині не «до лиця» жовтий колір.

Говорячи про прикраси, модні в цьому році, не можна не згадати про біжутерії з перлами. Вона може похвалитися завидною популярністю, залучаючи все нових і нових прихильниць. Прикраси з перлами подарують своїй власниці ореол багатства і успіху. І, звичайно, буде бездоганно гармоніювати з вечірньою сукнею.

Особливу привабливість мають парні аксесуари і часто прикраси купуються в комплекті. До речі, сьогодні вони не в тренді. Але якщо при виборі вбрання, перевагу віддано класичного стилю, то парні прикраси з легкістю додадуть образу витонченої елегантності.

Парні прикраси в допустимих поєднаннях, або ж які пари найкраще?

  • Сережки та брошки.
  • Кільце/браслет і брошка.
  • Кільце/браслет і сережки.
  • Браслет і кільце.
  • Кільце/браслети і кольє.

Сережки допустимо носити з кольє, якщо вироби не масивні. Інакше ефекту перевантаженості уникнути не вдасться. Абсолютно не має сенсу поєднання брошки і кольє. Зате пятицветное кольє може легко поєднуватися кольором каменя в кільці. При виборі прикраси дуже важливо врахувати поєднання стилів. Наприклад, поєднання футуристичного сукні і старовинних сережок навряд чи виявиться вдалим.

До вибору прикрас для святкового вечора треба підійти більш серйозно. Правильно підібрані аксесуари перетворять дівчину в королеву вечора, приваблюючи все нові і нові погляди. Доповнивши чарівний образ витонченістю та елегантністю. В іншому випадку, без смаку підібрані прикраси, які не поєднуються з сукнею і між собою, здатні зіпсувати самий шикарний наряд.