Зміна способу і стрижка боб на середні волосся здатна привести нас до позитивного стану, поставити правильний настрій, підняти загальний тонус і самооцінку.

Якщо ви вирішили змінити стиль або знайти його, як такий, то ні в якому разі не нехтуйте послугами перевірених майстрів.

Поради подруг, мам, сусідок — це, звичайно, чудово. Але об’єктивно на вас подивитися, і підібрати точний образ зможе лише та людина, через чиї руки пройшла не одна голова. І добре, якщо ви знайомі з майстром особисто — довіра в цій справі головний фактор!

БОБ Каре підійде всім

Особа ближче до овального типу, до якого підходить практично все. І, якщо не вникати в суть, то таким дівчатам підійде будь-яка стрижка. Але, якщо поглянути на людину цілісно — то стає ясно, що у кого-то дрібнуваті риси обличчя, маленький ніс, невеликі очі, і в рекомендованому варіанті зачіски воно б просто загубилося! Для того щоб візуально відкрити очі, збільшити їх візуально якраз і підійде БОБ.

Сучасна стрижка боб абсолютно не схожа на первісний варіант. У 1909 році популярністю користувався “гладкий боб”. Незабаром на зміну йому прийшла градуйована стрижка. Перед майстрами, до яких звертаються з проханням зробити “боб”, стоїть непросте завдання. Майстер повинен діяти обережно і послідовно. Якщо зрізати трохи більше, все можна зіпсувати.

Не завжди варто орієнтуватися на стандартні уявлення про привабливість і встановлені канони краси. Хто сказав, що очі обов’язково повинні бути великими, а вуха маленькими? Те, що здається таким «дефектом» зовнішності, часто є вашою неповторністю. Ослепительность і невідпорність можлива при будь-яких рисам і пропорціях, головне – ваш внутрішній стан і впевненість у собі!

Зачіска боб на середні волосся

В якості прикладу можна розглянути ще один випадок щасливого преображення.

Дивовижне, нестандартне, обличчя молодої жінки, в якій все гармонійно: великі очі і ніс, акуратні симетричні брови, невеликий рот, довгі світло-русяве здорові волосся. Прекрасні риси давньогрецької Афіни. Але жінка наполягала на зміні образу, пояснюючи тим, що просто набридло, нестерпно набридла витримана класика. Хотілося чогось нового і сучасного, свіжого привнести в себе. При цьому не виділяючи занадто сильно ніс, з приводу якого вона трохи комплексувала. Дівчина енергійна і готова, в тому числі, до різких змін. Так чому б і ні?

Стрижка боб – не обов’язково короткі волосся.

Вона підійде для волосся середнього розміру. Коли волосся відростає, вони візуально втрачають обсяг. Стрижка боб на середні волосся допоможе тим, хто не хоче розлучатися зі своїми довгими волоссям але бажає, щоб вони були красивими і об’ємними. Подовжена стрижка боб плюс профільовані кінчики дозволяють зберегти довжину і домогтися пишності.

Знаменитості вибирають БОБ

Коко Шанель вважала за краще носити стрижку боб на середні волосся. Час йде і від каре ніхто не хоче відмовляється. Взяти, таких красунь Періс Хілтон і Хайді Клум, які суворо дотримуються обраного стилю багато років. Зачіска стала для них візитною карткою.

Серед безлічі варіантів стрижки боб кожна дівчина зможе вибрати те, що їй до душі.