Стрижка напівбокс — це класична чоловіча зачіска, що надає образу стильність і мужність. При цьому вона підійде практично будь-якому чоловікові не залежно від віку, статури або типажу.

Стрижка напівбокс — вічна класика

Сьогодні стрижка напівбокс не втрачає своїх лідируючих позицій.

Є кілька варіантів походження цієї стрижки. За однією з них, зачіска напівбокс сталася від стрижки бокс і стала популярною у звичайних людей завдяки армії США, де так стригли всіх солдатів.

За іншою версією — саме так підстригали спортменов-боксерів, для зручності. Сьогодні так стрижуться і бізнесмени, і спортсмени, і звичайні працівники.

Зачіска напівбокс — структура і особливості

Це класична зачіска є прикладом універсальності. Вона начебто і молодіжна, але не настільки екстравагантна, щоб її не могли носити солідні персони або люди у віці.

У класичному виконанні ця зачіска є плавний перехід від більш довгого волосся на маківці, до коротких на потилиці. Середня довжина волосся 3-8 див. Можна трохи змінити таку стрижку, зробивши чубок: короткої прямої або довжиною на бік.

Як постригтися під напівбокс самому

Чоловіча стрижка напівбокс відноситься до категорії простих, коротких зачісок, яку кожен може зробити сам. Для цього треба:
1) Вимити і висушити волосся, розчесати їх у напрямку зростання.
2) На початку використовуємо довгу насадку на бритвеної машинці і збриває волосся знаходяться вище лінії скронь.
3) Замінюємо насадку на коротку і зістригає все волосся нижче зони скронь.
4) Тім’яну і бічні зони подстригаем ножицями.
5) Щоб домогтися плавного переходу між короткими і довгими волоссям, цю зону потрібно отфилировать.

Кому підійде зачіска напівбокс

Така стрижка візуально подовжує форму обличчя, тому вона підійде чоловікам з круглим, овальним або квадратним овалом особи.

Ті у кого видовжене обличчя, така зачіска не підійде. Звичайно найкраще ця стрижка виглядає на густих волоссі, однак якщо ваш майстер хороший фахівець, рідкісні волосся не завадять йому створити шедевр. Врахуйте, що ця коротка стрижка, відразу підкреслить нерівності черепа і шрами, якщо такі є.

Як стежити за стрижкою напівбокс

Така зачіска задоволена практична і не вимагає особливого догляду.

Достатньо раз в місяць оновлювати кінці волосся і регулярно мити голову. Якщо хочете урізноманітнити свій образ то можна зробити найпростішу укладання:
1) Спочатку потрібно вимити голову і висушити її в напрямку росту волосся.
2) З допомогою моделюючих засобів (гель або пінка) злегка взлохматить руками пасма і підняти чубок. Виходить дещо зухвалий і веселий спосіб.
Другий варіант, можна верхні пасма зачесати вперед і зафіксувати їх мусом, а чубчик підняти нагору. Для офісу і ділових зустрічей підійде варіант, коли волосся зачесане назад.

Чоловіча стрижка напівбокс — це показник впевненості, сильного духу. Проте все частіше можна зустріти цю стрижку у жіночого населення. При цьому з такою зачіскою дівчата не втрачають своєї жіночності, а просто показують силу і бунтарські риси свого характеру.