Кажуть, що короткі стрижки надають дівчині більш дорослий вигляд. Нічого подібного! Модною, стильною і молодіжної сьогодні стала стрижка шапочка.

Однак вона досить своєрідна і підійде далеко не всім. Головне в цій зачісці – майстерність перукаря, адже стрижка шапочка вимагає витонченості ліній і чіткості силуету. Майстер повинен сам підібрати фасон стрижки під Ваш тип зовнішності, колір волосся, лінії обличчя і т. д.

Модна стрижка шапочка на коротке волосся

Головна характеристика такої стрижки – акуратна, округла форма оформлення пасм.

Красиво в такій стрижці виглядають від природи або прямі, або хвилясте волосся. А ось дуже кучеряве волосся будуть виглядати неакуратно.

Шапочка красиво оформляється филировкой і багатошарової технікою стрижки. Потрібно бути готовою до того, що така стрижка підходить дівчатам з правильними і суворими рисами обличчя. Навіть трохи неправильно підібраний фасон стрижки може підкреслити навіть самі незначні недоліки в зовнішності.

Жіноча стрижка шапочка з чубком

Красиво зачіска шапочка буде виглядати з чубчиком.

Причому вона повинна бути досить довгою (наскільки це дозволяє загальна довжина волосся) і густий. Класична рівна чолка буде виглядати строго і вишукано, а ось структурована, філіруваний чубчик додасть обсяг і легкість зачісці. Навіть тонкі і негусто волосся стануть більш об’ємними. Буде виглядати жіночно стрижка шапочка з чубчиком дугою, красиво зливається з бровами. Таку зачіску носять без проділу. Вона доповнить романтичний образ.
Якщо Ви вирішили зробити стрижку шапочку, для початку проаналізуйте свій тип зовнішності. Така зачіска не підходить власницям дуже круглих або квадратних форм особи. Шапочка добре підкреслить довгу жіночну шию і добре виділить лінію вилиць. Ця стрижка ідеально, як ніяка інша, підійде жінкам з худорлявими, витягнутими, незграбними особами.

Колір, який підходить до стрижці шапочці, — швидше натуральних тонів, від блонда до каштанового. Обсяг зачісці додасть філіровка і мелірування.

Практичність

Жіноча стрижка шапочка досить практична і зручна. Ось кілька її переваг:
• Шапочка не вимагає багато часу на укладку, достатньо лише помити голову, вирівняти за допомогою звичайної плойки і укласти, використовуючи лак для волосся.
• Протягом дня зачіска не вимагає ежечасового догляду за собою, достатньо лише ранкової укладання.
• Стрижці шапочці не потрібні аксесуари для волосся, її можна лише доповнити шпилькою з квітами до літнього романтичного образу.

Головне – не довіряйте таку зачіску новачкові, стрижку шапочку повинен робити професіонал, оскільки вона вимагає серйозної ювелірної роботи.

Потрібна тонка робота з внутрішніми та зовнішніми пасмами. Багатошаровість стрижки досягається за допомогою обробки волосся внутрішніх пасом в техніці «драбинка».

При виборі тієї чи іншої зачіски пам’ятайте, що головним критерієм має бути не тільки мода, але й те, як виглядає ця зачіска на Вас. Кругле обличчя або ж гострі витягнуті вилиці – до всіх типів зовнішності можна підібрати підходящу зачіску, яка буде приховувати певні недоліки у зовнішності дівчини і виділяти гідності.