Кожен сучасний підліток бажає виглядати стильно і модно. Одним із способів підкреслити свою індивідуальність є зачіска. Але вибираючи стрижки для дівчаток підлітків , потрібно враховувати не тільки модні тенденції, але і фактуру, густоту волосся, характер і захоплення підлітка.

Чи варто позбавлятися від довгого волосся?

Довге волосся завжди є актуальними. Якщо дівчинка відчуває себе комфортно з такою зачіскою, стригти волосся ні в якому разі не потрібно. У теж час можна трохи прикрасити образ з допомогою прямої чубчика. Такі стрижки для дівчаток підлітків виглядають дуже стильно і грайливі.

До того ж за допомогою чубчика можна приховати деякі недоліки обличчя, завершити образ. Важливо розуміти, що прямі волосся також потрібно укладати. Красиво виглядає кінський хвіст, густа коса, витягнуті праскою волосся. Для особливого випадку можна зробити красиві локони.

Довгі стрижки з рваними краями поступово відходять у минуле, в моді – чіткі лінії. Але, якщо ваші волосся є тонкими, можна зробити каскад. Візуально така стрижка зробить вашу зачіску більш пишною і жіночною, створить ефект густих волосся.

Вибираємо стрижку для волосся середньої довжини


Волосся середньої довжини є одним з найбільш популярних варіантом для підлітків. Вони дозволяють створювати стильні стрижки для підлітків, для дівчаток, в теж час доглядати за ними зовсім не важко.
Якщо дівчинка хоче виглядати жіночно і вишукано, то одним з найбільш підходящих варіантів є стрижка “боб”. Вона не втрачає своєї актуальності вже не перший рік. Є різні варіанти такої стрижки, кожен підліток може підібрати найбільш відповідний варіант у залежності від своїх уподобань. Це може бути стрижка з довгими пасмами, з чубком або без. Дуже стильно виглядає така стрижка з легкими кучерями.
Відмовлятися від чубчика ні в якому разі не потрібно. Сучасні зачіски для підлітків, для дівчаток дуже гармонійно виглядають з чубчиками. Можна зробити, як коротку чубок, так і довгу, поекспериментувати з її формою. Правильно підібрана зачіска зробить образ дівчинки більш веселим, грайливим і веселим.

Коротко і стильно

Короткі асиметричні стрижки є дуже модними і популярними в наш час. Особливо стильно такі стрижки виглядають з виділеними за допомогою фарбування окремими пасмами. Багаторівневі зачіски для дівчаток підлітків відмінно підійдуть для дівчат, які ведуть активний спосіб життя.


Стильним варіантом стрижки є зачіска «емо-бой».Вона передбачає більш довге волосся спереду, а короткі – ззаду. Можна поєднувати коротку стрижку з асиметричною подовженою чубчиком. Якщо мова йде про яскравою, помітною дівчинці, можна зробити каскад, який підкреслить її індивідуальність. До того ж каскад передбачає різні варіанти укладання, що дозволяє регулярно міняти образ.

Якщо ж ви не можете визначитися з вибором максимально підходящої стрижки для дівчинки-підлітка, можете звернутися за допомогою до стиліста. Адже, погодьтеся, до хорошого смаку і індивідуальності потрібно привчати з дитинства і юності.