Кожна власниця і рідкісних тонких волосся мріє про об’ємній зачісці.

Насправді з допомогою грамотно підібраних стрижки такого ефекту домогтися досить просто. Красиві стрижки для тонких і рідкісних волосся візуально зроблять волосся пишним і густим.

Найпростіше добитися потрібного ефекту з допомогою стрижок «драбинкою»або ассимметричных варіантів.

«Кошлаті» стрижки для тонких і рідкісних волосся чудово підійдуть, як для прямих, так і для кучерявого волосся.

Краще не намагатися відрощувати занадто довге волосся, вони в жодному разі не виглядатимуть густими. Чим коротше стрижку ви виберете, тим більш густими і пишними будуть здаватися волосся.

Не дивно, що практично всі зачіски для тонкого волосся базуються на короткої або середньої довжини волосся.
Стрижку потрібно робити рівною, не варто філірувати кінчики, що зробить їх ще більш тонкими. Як не крути, головною проблемою тонких волосся завжди буде залишатися брак обсягу.

Краще, щоб волосся на маківці були коротші, ніж внизу. В такому випадку, вага знизитися, але волосся візуально буде здаватися набагато більш пишними. Ідеальним варіантом є «драбинка», яка вже встигла стати класикою. Якщо ви вибираєте зачіски на тонкі волосся середньої довжини, то саме такий варіант є кращим. До того ж «драбинка» передбачає швидку і просту укладку.

Є й інші вдалі варіанти стрижки. Це боб, пікс. Також можна віддати перевагу стрижки під хлопчика, на тонких волоссі вона виглядає дуже стильно і цікаво. Завдяки круглій формі такі зачіски виглядають об’ємно і цікаво. Можна зробити стрижку без чубка або з чубком. Сучасні короткі стрижки на тонкі волосся часто роблять з рваною чубчиком, що робить образ більш зухвалим.

Укладання тонкого волосся не забере багато часу.

Сушити волосся бажано від коренів, візуально це зробить їх набагато більш об’ємними, ніж якщо вони просохнуть природним шляхом. Для того, щоб кінчики виглядали акуратно, скористайтесь щіткою або праскою. Також не забудьте придбати спеціальні косметичні засоби для укладання волосся. Вони здатні творити справжні дива, ефект буде просто чудовим. Краще використовувати більш легкі укладальні кошти, важкий лак може «вкрасти» обсяг.

Щоб стрижки на тонкі і рідкісні волосся середньої довжини завжди виглядали красиво, потрібно уважно поставитися до вибору засобів по догляду за волоссям.

Потрібно шампунь, кондиціонер, маска. Прослідкуйте, щоб кошти відповідали вашому типу волосся. Краще віддати перевагу косметиці для об’єму, вона зробить волосся більш товстої.
Ще одним способом зробити тонкі волосся більш об’ємними на вигляд є спеціальне фарбування. Для цієї мети використовується кілька відтінків. Щоб зачіски для тонких і рідкісних волосся виглядали об’ємно, коріння фарбують в більш темний колір, а низ волосся — світліша. Ідеальним варіантом є ефект волосся, які вигоріли на сонці. Така зачіска виглядає в два рази більш об’ємною і пишною.