Основна проблема дівчат з тонкими волоссям – недолік обсягу. Власниці таких волосся шукають різні види укладок, але проблему можна вирішити правильно підібраною стрижкою для тонкого волосся. Для тонкого волосся можна виділити принципи, дотримуючись яких ви досягнете потрібного результату.

Тонким волоссю потрібен уважний догляд, адже вони схильні до ламкості. Зупиніть свою увагу на продукти, що створюють ілюзію об’єму і не склеюючих пасма.

Довге волосся здаються менш об’ємними, тому правило тонкого волосся — чим менше довжина, тим краще. Цим правилом керується Наталі Портман. За свою кар’єру вона змінила безліч стрижок. Без сумніву можна сказати, що короткі йдуть їй більше. Короткостриженные волосся зачісували на косий проділ і вперед, залучаючи погляди до овалу обличчя.

Якщо у вас довге волосся і ви не хочете з ними розлучатися – ризикніть зробити «драбинку».

Багато хто боїться, що драбинка прорідити пасма, позбавляючи їх обсягу ще більше. Це оману. «Сходинки» навпаки додають об’єму за рахунок безлічі шарів волосся. Ви можете як растрепывать кінчики, направляючи зовні, так і злегка підкручувати їх всередину.

Стрижка під боб актуальна завжди.

Із-за переходу від довгих пасм до коротким потилицю здається об’ємніше, а волосся пружним як з прямими кінчиками, так і з загорнутими всередину. Довгий боб нижче підборіддя розташовує до укладок з начосом, їх можна фіксувати лаком або мусом.

Для тонкого волосся рекомендується косий проділ і довга чубчик, покладена набік. Це посилить ілюзію об’єму.

Ще один секрет для тонкого волосся – тонування та колорування пасм.

Понаблюдая за образами зірок, можна побачити, як часто вони вдаються до цього методу. Досвідчений перукар здатний створити тривимірний ефект за рахунок правильного фарбування прядок. Світлі пасма здаються більш об’ємними на тлі темних.

Застосовуючи деякі з перерахованих способів, поодинці або в сукупності, ваш образ заграє новими яскравими фарбами.