У нинішньому році надається абсолютна свобода на стрижки для хлопчиків. Яких тільки варіантів не представляє сучасна мода! Напевно, кожен батько знайде можливість проявити індивідуальність свого малюка і зробити його стильним і оригінальним.

Швидше за все, багато батьків навіть трохи позаздрять своїм діткам, адже під час їхнього дитинства і юнацтва таких стрижок і в помині не було.

Короткі зачіски для хлопчиків характеризуються чітким поділом верхній і бічній частині.

Якщо говорити простими словами, то віскі залишаються короткими, а потилицю – більш довгим.

Існує величезна кількість варіантів реалізації цієї формули. Саме тому всі діти будуть виглядати по-різному, а не однаково, як це було кілька десятиліть тому. Кожен хлопчик буде по-своєму привабливим і стильним.

Однією з найбільш актуальних стрижок залишається напівбокс

Правда, реалізацій полубокса існує величезна кількість, на цій основі побудовано багато модні та актуальні стрижки для хлопчиків.

Суть зачіски є елементарною. Віскі залишаються короткими, в потилиці залишаються більш довгі пасма. До того ж укласти таку зачіску досить просто, для цього потрібно всього кілька хвилин.

Сучасні модні зачіски для підлітків передбачають деяку недбалість. Саме тому не потрібно рясно використовувати засоби укладань, витягати волосся, вони повинні виглядати максимально природно і природно.

Ще однією зачіскою, яку обов’язково слід згадати, є гаврош

Дуже зворушливо і мило вони виглядають на зовсім маленьких діток.

Принцип стрижки – простий. Більш довгі пасма залишаються по центру голови. Віскі можуть бути, як зовсім короткими, так і довгими. Все залежить лише від ваших уподобань. Такі модні зачіски для хлопчиків виглядають актуально практично в будь-якому віці.

У нинішньому році актуальним є наліт панку

Якщо ваша дитина бажає бути самим модним і стильним, можете зробити йому свого роду ірокез.

Ірокез можна зробити, як прямих, так і з кучерявого волосся. Втілити ідею панку можна не тільки у формі стрижки, але і в її кольорі. Але все ж з фарбуванням волосся потрібно бути акуратними, адже не у всіх навчальних закладах прихильно поставляться до таких змін іміджу. Краще віддати перевагу більш спокійному варіантом зачіски.

Як бачите, стрижки для підлітків хлопчиків є дуже різноманітними. Кучерявого малюка можна підстригти під шапочку. На прямих і слухняних волоссі зачіска виглядає не так ефектно.

Для самих модних і екстравагантних хлопчаків можна зробити фігурну стрижку. Полягає вона в тому, що на голові выбривается фігурний рисунок. У моді залишаються, як складні абстрактні візерунки, так і плавні лінії. Хлопчаки з такими стрижками не залишаються непоміченими, вони завжди привертають до себе увагу оточуючих. У когось такі стрижки викликають замилування, у когось- непорозуміння. У будь-якому випадку, вибір залишається за дитиною та її батьками.