Стилісти звертають увагу сучасних модниць, що в тренді сезону 2016-17 року волосся до плечей, і пропонують величезну кількість класичних стрижок волосся цієї довжини, але в зовсім іншому, креативному виконанні.

Волосся до плечей, ніж хороша така довжина?

По-перше, своєю практичністю – волосся можна зібрати в невеликий хвіст, заколоти в «бабетту», або ж, розпустивши і стильно уклавши. По-друге, за цією довжиною простіше доглядати, а з настанням сезону носіння головних уборів, вона завдає менше клопоту, і по-третє, здоровим волоссю такої довжини, укладених з ефектом легкої недбалості, складно щось протиставити.

Стрижки на коротке волосся до плечей слід підбирати в залежності від форми обличчя, від текстури і кольору волосся, а також беручи до уваги свій спосіб життя.

Для густого волосся, чубок краще робити якомога легше, виділяючи в ній окремі пасма, які будуть злегка прикривати лоб і відійти набік.

Для рідких волосся вибирати асиметричні виконання стрижки за плечі, сміливо перекрашивайте їх світлі тони, як відомо, вони візуально додають об’єму.

Для найсміливіших, для яскравості та стилю, варто виділяти окремі пасма, залишаючи їх довшими основний стрижки і офарблювати їх в контрастні кольори.

Багатошарові пасма будуть чудово виглядати на кучерявому волоссі, така стрижка взагалі не буде вимагати укладання.

Для елегантності вибирайте каштанові відтінки, оскільки сама довжина стрижки буде створювати яскравий і запам’ятовується образ, який варто злегка «приглушити».

Для прямого волосся підходить каскадна стрижка, збільшує обсяг практично в два рази.

Стрижка каре до плечей

Серед класичних стрижок, які повернулися в тренд в цьому сезоні: боб, каскад і сэссэн. Особливої уваги заслуговує стрижка каре до плечей в новому виконанні.

Для оновленого «Каре» характерні рвані кінці і укладені в художньому безладі, в тренді все ще пряме і асиметричне каре, градуйована і трапецієвидна стрижка, виділення однієї або кілька пасом різними кольорами, підкручені кінчики і ретельна укладання всієї довжини волосся.

Стрижка до плечей «Каре» ідеально виглядає практично на будь-яких волоссі, і йде буквально всім дамам з будь-якою формою обличчя, варто лише мережа в крісло до справжньому професіоналу.

Каре до плечей з чубком

Стрижка каре до плечей з чубчиком ніколи не втрачає своєї актуальності, в цьому сезоні стилісти змогли підібрати ідеальне поєднання традиційного силуету і останніх модних тенденцій, в підсумку, така зачіска здатна здивувати самих справжніх модниць і задовольнити будь-які їхні побажання.

«Каре» легко і невимушено створює елегантний образ самих різних стилів, вражає вона і простотою укладання, а головне досить виразно виглядає на дамах самих різних віків.

«Каре» з чубком можна укласти у відповідності з власним смаком, підкресливши тим самим особливості своєї зовнішності.

Додаткової індивідуальності додасть цій зачісці строгий силует, волосся будуть ідеальним обрамленням чарівного особи.

Каре до плечей з видовженими передніми пасмами

Каре до плечей з видовженими передніми пасмами в останні кілька років залишається на піку популярності, таку зачіску вже сміливо можна називати стильною класикою, і при бажанні вона завжди буде виглядати ефектно і виглядати елегантно, варто тільки вибирати саме цей варіант стрижки. Слід зазначити, що стрижка вдало приховує, при грамотному її виконання, всі недоліки обличчя, чудово підкреслюючи його достоїнства.

Стрижка каскад до плечей

Крім «Каре» стилісти рекомендують уважніше придивитися до класичного «Каскаду», який також повернувся в цьому сезоні з деякими нововведеннями. Стрижка каскад до плечей стала справжнім одкровенням 30 років тому, величезна кількість модниць і навіть модників у той час прагнули наслідувати Дженніфер Еністон, яка з’явилася з цієї стрижкою в серіалі «Друзі».

«Каскад» здатний зробить самі слабкі волосся дивно об’ємними, підкоригувати форму обличчя, подарувавши блеклому образу стильне початок.

Стрижка «Каскад» сезону 2016-17 відрізняється від класичної, більш плавними переходами і контурами, немає в неї ніяких прямих ліній, а тільки ніжні вигини. Вітається колорированием м’якими натуральними тонами.