Які стрижки вибрати дамам з кучерявим волоссям

Дами з прямим волоссям, часто із заздрістю дивляться на дам, наділеними кучерявим волоссям. Здавалося б, що краще волосся, які не потрібно накручувати і пересушувати феном – однак і кучеряве дами повинні слідувати деяким правилам, щоб не зіпсувати перевагу, подароване природою.

Основна заповідь для привабливої зовнішності дами – зробити стрижки на кучеряве волосся так, щоб підкреслити самобутність і щоб волосся не виглядали неохайно.

Як вибрати стрижку для хвилястого волосся

Стрижки для кучерявого волосся вибираються, виходячи з їх жорсткості, враховуючи форму обличчя і величину кучериків.

Дамам з крутими хвилями доводиться враховувати, що довжина їх волосся повинна досягати плечей, інакше вони придбають ефект кульбаби, що дещо старомодно. Якщо ж укласти крутими локонами волосся довжиною до лопаток, вони стануть виглядати, як нечітке левова грива, і теж не додадуть чарівності.

Тому, індивідуальної закінченості додають зовнішності стрижки на кучеряве волосся середньої довжини, такі як «боб», або «паж». Стрижки «каре» на середні кучеряве волосся, так само, підійдуть дамам з хвилястим волоссям, але з застереженням, що майстер зможе досягти досконалості у наданні форми ідеальної стрижки, виходячи з норовистості завитків. У цьому випадку, як ніколи, потрібно крок за кроком реалізовувати первісний задум, враховуючи мінливий норов волосся. Зачіска повинна добре лягає і без укладання волосся; і після вирівнювання волосся «праскою».

Як вибрати зачіску для короткого волосся

Враховуючи форму особи, застосовуються стрижки на коротке волосся кучеряве волосся можна спробувати стрижку «каре»: зачіска виразно розширить личко дівчини.

Для сильно закручених волосся застосовується рівна стрижка, а, якщо буклі лягають великими кучерями, красиво буде виглядати асиметричне «каре», де довга чолка поступово забирається каскадом.

Для дівчат з романтичним складом характеру підійдуть такі короткі стрижки на кучеряве волосся як «боб»: дівчата з овальним обличчям воліють її прямий варіант, а леді з круглим обличчям підійде її асиметрична варіація з видовженими пасмами і довгою чубчиком.

Часто вибираються короткі стрижки на хвилясте волосся, як «гарсон» — його воліють юні сміливі дівчата, що можуть гранично оголити лоб і шию. Для укладання такої стрижки застосовується пінка.

Модна зачіска «фуете» набуває все більше прихильників: при ній волосся коротко выстригаются на верхній частині голови, потім, в русі по спіралі, довжина збільшується, і кучері приймають красиву форму.

Для властительниц пишних і важких в укладанні волосся ідеальної стане стрижка «каскад»: багатошаровість такої стрижки прибере зайвий обсяг, ніж зробить простіше розчісування і укладання. А довга асиметрична чубчик, додасть образу романтичності.

Пасма різної довжини, рівно ляжуть ніжними хвилями, трохи прикриваючи вуха, а ззаду підкручені локони заструменить витонченим потоком.

Щоб не вибрали кучеряве дами, хороший смак підкаже їм, що більше їм до лиця, а поради, як збільшити свою чарівність стануть керівництвом до дії.