Найпростіший спосіб змінити образ та стати привабливою – відправитися в салон краси; у цій статті ми поговоримо про можливі стрижках без чубчика, які може собі дозволити володарка середніх волосся.

Хороший майстер обов’язково поцікавиться, що хоче побачити клієнтка: ультрамодну стрижку або класичний образ. Стрижки на середні волосся без чубчика дозволяють створити елегантний образ. Звичайно, вони мають різне оформлення і їх вибір залежить від структури волосся, типу обличчя і переваг жінки. Якщо клієнтка хоче кардинально змінити образ і зачіски без чубчика раніше не були її вибором, можна записатися на попередню консультацію і разом з майстром прийти до консенсусу.

Переваги стрижок, які роблять на середні волосся:

1. Такі роботи майстра добре виглядають на жінках з різними типами особи.
2. Відсутність чубчика подовжує широке обличчя.
3. Зазначена довжина легше піддається маніпуляціям з використанням праски і плойки.
4. На середніх волоссі будь-майстер зробить нескладну або святкову зачіску.
5. Зачіски без чубчика приковують погляди до чуттєвих частин обличчя – губ і очей.
6. Відсутність чубчика полегшує догляд за волоссям і зменшує кількість використовуваних засобів для укладання.

Стрижки на середні волосся

Жінкам, які вирішили розпрощатися з чубчиком (зараз багато оголюють лоб), буде з чого вибрати. Є варіанти зачісок, які стильно виглядають на прямих волоссі, в арсеналі майстра багато стрижок, які надають додатковий шарм хвилястим кучерям. Нижче наведені найбільш популярні стрижки, які користуються популярністю у власниць середніх волосся.

Стрижка боб

Ця зачіска ефектно виглядає на середніх волоссі і короткої шевелюрі.

Зовні вона схожа з каре, але її відрізняє варіативність. Стрижка надає голові власниці округлі форми, що асоціюються з романтичністю і жіночністю. Жінки можуть експериментувати з укладанням: підвернуті назовні кінчики надають зачісці зухвалість і оригінальність. Популярно наступне оформлення боба: задні пасма роблять коротше бічних.

Стрижка каре

Багато жінок вважають цю стрижку елегантною. Правильна укладка зробить володарку каре королевою вечора. Довжина каре може змінюватись: шанувальниці подовженого варіанти просять залишити довжину до плечей, жінки, які звикли до коротких стрижок, вказують на максимальну довжину пасом до підборіддя. Ефектно виглядає каре з класичним одягом. Хвилясте волосся — не перепона для каре.

Використання техніки градуювання

Вас не влаштовує стрижка «боб», а «каре» здається занадто нудним? Є більш смілива стрижка на середні волосся без чубчика, що передбачає використання техніки градуювання. Сміливим жінкам можна порадити помітні драбинки, більш стриманим – плавні переходи, що забезпечують сексуальний обсяг.

Сучасно виглядає стрижка «Аврора», що передбачає створення максимального обсягу на маківці і його зменшення по бічних областях.

Мати волосся середньої довжини дуже зручно: на голові можна зробити красиву зачіску, при необхідності волосся легко укласти.