Стрижка «вовчиця» на короткі, середні та довгі волосся

Стрижка «вовчиця» добре відома перукарям, однак більшість жінок про неї не знає. Точніше, силует і особливості цієї зачіски знайомі багатьом, але мало хто співвідносить її з таким нестандартним назвою. Щоб зрозуміти, кому вона підходить, а кому варто звернути увагу на більш стримані варіанти, познайомимося з цією стрижкою ближче.

Стрижка «вовчиця» на короткі, середні та довгі волосся

Основні особливості і переваги

Для початку варто уявити собі справжню вовчицю. Палаючі очі, горда постава, поджарое тіло і скуйовджена шерсть. Саме тому «вовчиця» – стрижка рвана і зухвала. Це стирчить у помірному безладді пасма, поєднання різної довжини і особлива (але обов’язкова!) укладання. Для створення такого ефекту майстри нерідко використовують бритву при филировке.

Іноді стрижку «вовчиця» на довге волосся (втім, і на середні теж) плутають з каскадом. Однак, на відміну від останнього, для стрижки «вовчиця» характерні укорочені віскі і велика свобода в укладанні.

Стрижка «вовчиця» на короткі, середні та довгі волоссяСтрижка «вовчиця» на короткі, середні та довгі волоссяСтрижка «вовчиця» на короткі, середні та довгі волосся

Які ж переваги є у зачіски «вовчиця»?

  • Головний бонус цієї недбалої зачіски – об’єм на маківці, якого часто не вистачає тонким прямим волоссям. Вкрай бажана для стрижки «вовчиця» чубчик, яка буде виконувати роль врівноважує елемента.
  • Як і всі асиметричні стрижки, «вовчиця» вносить в образ жінки деяку інтригу. Якщо ж зачіску підкреслює стиль одягу (ідеальний у цьому випадку гардероб кежуал, а ось класики бажано уникати), то ви напевно будете ловити захоплені погляди чоловіків і вивчають – жінок.
  • З допомогою стрижки «вовчиця» на середні волосся можна скорегувати непропорційність або інші недоліки особи. Завдяки тому, що лінія скул і щік обрамляється волоссям, жінка має можливість згладити повноту або, навпаки, незграбність у цих місцях.
  • Укладання «вовчиці» зазвичай не доставляє проблем при наявності фена і спеціального засобу. При цьому така стрижка, виконана на середніх і на довгому волоссі, може стати базою для безлічі як повсякденних, так і вечірніх зачісок, виконання яких не вимагає навчання спеціальним навичкам, а значить, можливо в домашніх умовах.

Стрижка «вовчиця» на короткі, середні та довгі волоссяСтрижка «вовчиця» на короткі, середні та довгі волоссяСтрижка «вовчиця» на короткі, середні та довгі волосся

Кому йде

Стрижка «вовчиця», якщо подивитися на фото, викликає асоціації з екстравагантною, харизматичною жінкою, яка знає собі ціну. Це типаж Скарлетт Йоханссон, Ріанни, Вікторії Бекхем. Якщо ви поєднуєте в собі запал юної дівчини з деякою загадковістю, така стрижка, як «вовчиця», вигідно підкреслить ваш характер.

Зачіски з рваними пасмами в щік зазвичай радять круглолицим дівчатам. «Вовчиця» також створює обсяг на маківці, а значить, візуально витягує особа.

Хорошим варіантом є ця стрижка для тих, хто не може уявити себе без чубчика або з різних причин потребу в цьому елементі зачіски. Однак чубчик повинна бути добре профільованим.

Стрижку «вовчиця» на середні волосся носять, як правило, юні дівчата – школярки, студентки. Вона ідеально вписується в стиль майже будь-якої молодіжної субкультури і при правильному укладанні виглядає свіжо і природно. Дівчина з такою копицею здається більш крихкою і милою.

Зрілі жінки віддають перевагу (і абсолютно правильно, як вважають стилісти) стрижку «вовчиця» на коротке волосся. Попри навмисну розтріпаність, вона не суперечить високому статусу і елегантному стилю в одязі.

Стрижка «вовчиця» на короткі, середні та довгі волоссяСтрижка «вовчиця» на короткі, середні та довгі волоссяСтрижка «вовчиця» на короткі, середні та довгі волосся

Як укладати

Існує два варіанти укладання стрижки «вовчиця». Їхні результати зовсім не схожі один на одного, але однаково ефектні.

  • Випрямлення стайлером
    Нанесіть на вологе волосся термозахисної засіб і візьміть стайлер. Випрямити волосся пасмо за пасмом. Цей вид укладання гарний тільки для тих, у кого немає таких проблем, як посічені кінчики і тьмяний колір волосся. Однак таких дівчат досить мало.
  • Укладання феном за допомогою брашінга
    Цей варіант підходить практично всім. Вимийте голову і дочекайтеся того моменту, коли волосся перетворяться з мокрих в злегка вологі. Почніть висушувати їх феном, підвертаючих кінчики по направленню до лиця або від особи. Не забудьте піднімати коріння волосся на маківці. Добре ілюструє таку укладку відео урок в кінці статті.

Стрижку «вовчиця» необхідно коригувати мінімум раз на місяць. В іншому випадку вона втратить весь свій шарм і перетвориться на недоглянуту гриву.