Сукні Либерж Кпадону з Дому-2

Зміст статті:

 • 1 Либерж Кпадону з Будинку-2 — пекуча мулатка
 • 2 Будинок-2: любити чи ненавидіти?
 • 3 Таланти Либерж
 • 4 Либерж і Євген – гарна пара?
 • 5 На весільному бенкеті Либерж була чудова!
  • 5.1 Весільний танець Либерж Кпадону та Євгена Руднєва:
  • 5.2 Майстер-клас танців гоу-гоу від Либерж Кпадону:
  • 5.3 Новини моди

Либерж Кпадону з Будинку-2 — пекуча мулатка

Либерж Кпадону з Дому-2 стежить за модними тенденціями і з задоволенням носить гарні сукні і різні стильні вбрання.

Сукні Либерж Кпадону з Дому 2

Либерж Кпадону

Будинок-2: любити чи ненавидіти?

Існує безліч різних відгуків про гучному проекті Дом-2. І ознайомившись з ними, ставиш логічне запитання: чому деякі Дом-2 не люблять, а інші дивляться його з захватом? А тому, що відомий факт – скільки людей, стільки й думок, і з цим нічого не зробиш.

Сукні Либерж Кпадону з Дому 2Тим не менш, проект користується успіхом у певної категорії глядачів. Його назва відразу ж приваблює багатьох до екранів телевізорів. До речі, про назву — а ви знаєте, чому Будинок-2 називається саме так, а не інакше?

Все логічно – це продовження початкового проекту Дом-1. У першому проекті брали участь сформовані пари, і вони будували будинок, для того, щоб його виграти згодом. А метою другого будинку було в побудова взаємовідносин, а побудова самого будинку було вже другорядною справою.

До речі, треба зауважити, на Будинок-2 зірки співають і танцюють і це теж не залишає байдужим глядацьку аудиторію. Адже творчість завжди приваблює, тому, даний проект став таким популярним. Про стилі іншої учасниці Дому-2 читайте в нашій статті: Сукні Феофилактовой Євгенії. Фотопоборка.

Сукні Либерж Кпадону з Дому 2Таланти Либерж

Одна з учасниць цього проекту – мулатка Либерж Кпадону, родом із Санкт-Петербурга. Але, дуже скоро, дівчина, разом із власною родиною переїхала до Уфи. Батько Либерж родом з Африки, мама – з Росії.

Сукні Либерж Кпадону з Дому 2

Либерж з батьком

Кпадону є досить ефектною і талановитою дівчиною. Вона володіє гарним голосом і гнучким тілом. Либерж професійно танцює і гарно співає.

Сукні Либерж Кпадону з Дому 2Вона захоплюється джазовою музикою, прагнути осягнути акторська майстерність і, крім цього, чудово готує. Одного разу, в одному з популярних нічних клубів, Либерж запропонували виконувати професійні танці на сцені.

Треба зауважити, що тоді дівчині було всього шістнадцять років. Хоча батько був проти такого захоплення доньки, мулатка, все ж, погодилася на цікаву пропозицію.

Сукні Либерж Кпадону з Дому 2На даний момент вона здобуває спеціальність «Організатор культурно-масових заходів», а у вільний від навчання час дівчина танцює в нічних закладах міста.

Хоча дівчина дуже красива, вона не мала особливо серйозних стосунків з представниками чоловічої половини.

Либерж і Євген – гарна пара?

Але ось, в житті дівчини сталася знаменна подія: вона вийшла заміж за Євгена Руднєва – також учасника знаменитого шоу.

Сукні Либерж Кпадону з Дому 2Що цікаво, що спочатку Либерж зовсім не сприймала молодої людини. І якийсь час пара абсолютно не ладнали один з одним. Між ними постійно відбувалися незгоди й сварки. І все це було на очах у уважною глядацької аудиторії.

Сукні Либерж Кпадону з Дому 2Багато хто з нетерпінням читали останні новини про Руднєва і Либерж і з сумом бачили, що у цієї пари нічого не змінювалося. Так само сварилися і лаялися. Як би Либерж не приміряла красиві сукні у відповідності з модними тенденціями 2015, а Руднєв не чепурився перед дзеркалом, їх відносини були далекі від гармонійних, прекрасних, світлих і ясних.

Сукні Либерж Кпадону з Дому 2Треба зауважити, що багатьох учасників проекту Дом-2 бентежило те, що Либерж зловживає спиртними напоями. Звичайно ж, це не подобалося і Євгенію. Адже мулатку не один раз хлопці намагалися викрити в алкоголізмі. Хоча публічно, і в персональному блозі, дівчина заперечує цей факт, і заявляє, що такі нападки і звинувачення побудовані виключно на заздрості.

Тим не менш, ставлення молодих людей розвивалися.

Як виявилося, любов штука складна, молода дівчина закохалася у Євгенія, і це почуття було взаємним.

Хоча і був присутній спочатку триразовий відмова з боку Либерж, все ж, вона погодилася вийти заміж за хлопця.

Сукні Либерж Кпадону з Дому 2На весільному бенкеті Либерж була чудова!

Для проведення такої важливої церемонії пара обрала Гагарінський загс Москви. Тут зібралися найближчі друзі та рідні молодят.

Весільна сукня Либерж Кпадону було створено в класичному стилі, було вельми оригінальним і чудово імпонувало зовнішності дівчини.

Сукні Либерж Кпадону з Дому 2Її голову прикрашав вінок, зроблений з квітів. На нареченого був синій костюм і біла сорочка. Євген зазначив, що «до цього дня в його житті найбільш знаменною подією було лише народження його молодшої сестри, а те, що відбувається на сьогоднішній день, буквально, затьмарює всі».

Після пишного реєстрації щасливі наречені вирушили гуляти по Воробйовим горах. Святкове торжество пройшло в кафетерії міських квартир «Дім-2». Відомо, що весільну подорож молодята планували провести на Сейшелах.

Скрізь можна побачити фото весілля Либерж і Євгена – це подія приємно здивувала шанувальників проекту. Адже мало хто очікував такого радісного результату. Глядачі із задоволенням спостерігали за гарною парою і за зовнішністю молодят. Красиве весільну сукню Либерж, просто захопило молодих дівчат, які мріють про романтичну історію і про такому ж її кінець.

Сукні Либерж Кпадону з Дому 2До речі, стало відомо, що в процесі проходження банкету наречена переодягла весільну сукню, змінивши його на не менш прекрасне. Усі присутні насолоджувалися прекрасним видом модного плаття зірки Дом-2 Либерж. Воно відрізнялося своєрідністю і оригінальністю. Дивіться ще тут чудові весільні сукні: Колекція весільних суконь Oscar de la Renta Bridal весна 2015. Варто сказати, що на фото молоде подружжя виглядали просто щасливими.

Сукні Либерж Кпадону з Дому 2Якщо вам цікаві відеосюжети з Либерж, то ви легко можете подивитися їх в інтернеті і насолодитися чудовим видовищем проходження одруження. Є також багато інформації про особисте життя молодих людей, відображені всі перипетії їх романтичних відносин. На сьогоднішній момент пара переживає певні труднощі, але це часто трапляється у закоханих. Але безлічі глядачів більше всього запам’яталося плаття Либерж на весілля, про яке згадуватимуть ще довго юні модниці. Можливо, цей оригінальний фасон запозичать багато сучасні наречені.

Подивіться фотографії Либерж у красивих вечірніх сукнях і не тільки!

Сукні Либерж Кпадону з Дому 2

Сукні Либерж Кпадону з Дому 2

Сукні Либерж Кпадону з Дому 2

Сукні Либерж Кпадону з Дому 2

Сукні Либерж Кпадону з Дому 2

Сукні Либерж Кпадону з Дому 2

Сукні Либерж Кпадону з Дому 2

Сукні Либерж Кпадону з Дому 2

Сукні Либерж Кпадону з Дому 2

Сукні Либерж Кпадону з Дому 2

Сукні Либерж Кпадону з Дому 2

Сукні Либерж Кпадону з Дому 2Сукні Либерж Кпадону з Дому 2

Сукні Либерж Кпадону з Дому 2    Сукні Либерж Кпадону з Дому 2

Сукні Либерж Кпадону з Дому 2   Сукні Либерж Кпадону з Дому 2

Подивіться наряди інших знаменитостей:

 • Гламурні сукні Бейонсе
  • Модні сукні Дар’ї Пынзарь
  • Одяг співачки Нюши
  • Сукні Крістіни Орбакайте відображають її елегантний стиль
   • Весільна сукня Анджеліни Джолі і інші її вбрання.
   • Стиль Дженіфер Еністон
   • Стиль знаменитостей: на фото найвідоміші ікони стилю всіх часів

Сукні Либерж Кпадону з Дому 2

Весільний танець Либерж Кпадону та Євгена Руднєва:

Майстер-клас танців гоу-гоу від Либерж Кпадону: