І, звичайно, відноситься до однієї з найбільш экранизируемых історій у світі.

Немає, напевно, жодної дівчини (і неважливо, тридцять п’ятий у неї розмір взуття або сороковий), яка не мріяла б залишити свою туфельку на сходах королівського палацу. Але адже однією взуттям не обійдешся – потрібно ще сукня, найчарівніше, саме чудово, щоб сяйво красуні засліпило принца, і він міг думати тільки про ту, з якої кружляв у танці.

Сукня для Попелюшки

Творці нового фільму «Попелюшка», звичайно, продемонструють своє бачення наряду – і його вже навіть можна побачити в трейлері нової диснеївській казки, але російські дизайнери запропонували гостям самого знаменитого торгового центру російської столиці – московського Цуму – свої варіанти самого казкового плаття всіх часів.

І вони вийшли такими, що у всіх відвідувачів (безсумнівно, серед них були і сучасні принци) при його спогляданні не вистачило слів, щоб описати незрівнянну красу.

Серед тих, хто представив на суд вимогливої столичної публіки свої варіанти, є і прекрасні дами, здатні тонко відчути жіночну натуру Попелюшки – це Юлія Калманович, сестри Аліса і Юлія Рубан, Катя Добрякова, Євгенія Линович і неповторна Кіра Пластініна, і чоловіки, які точно знають, яке плаття здатне підкорити самого неприступного і мужнього представника їх статі.

Олександр Терехов, Ігор Чапурін, Олег Овсиев, Андрій Артемов та Олександр Арутюнов – основні гравці чоловічої команди.

Але був і третій учасник — команда Цуму, працююча під керівництвом Алли Вербер.
Що вибрати: прикрашена більш ніж 10,000 кристалів Сваровські сукню від Олега Овсиева або світле і щире, як єдина в житті любов — від Кіри Пластініної?

Або, може бути, незвичайне плаття з деніму від Євгенії Линович, яка пропонує його кожної сучасної принцесі? Немає в цій незвичайній «колекції» двох однакових нарядів – адже кожен бачить в цій вічно юної героїні втілення свого ідеалу.

Навіть генеральний директор компанії Disney в Росії, Марина Жигалова-Озкан, важко з вибором – на її думку, будь-яку з суконь не соромно надягти на королівський бал.

Сучасні Попелюшки могли вдосталь намилуватися чудовими вітринами, де в оригінальному обрамленні представлені їх майбутні вбрання, підібрати до них взуття від відомих дизайнерів – і поринути в мрії, в очікуванні, поки казка стане частиною їх життя.