Сухі волосся – проблема, з якою може зіткнутися будь-яка жінка

Часто такими волоссям людина наділена від природи. Але також нерідкі випадки, коли сухість, ламкість, посічені кінчики і потьмяніння проявляються з-за зовнішніх причин. Неправильний догляд, надмірно часте фарбування, агресивна туга укладання, погодні фактори і навіть стрес – все це може призвести до порушення роботи сальних залоз і залишити шевелюру без захисту від зовнішнього середовища. В першу чергу це означає, що для боротьби з проблемою необхідно впоратися з первинними причинами порушення функцій організму, інакше за рішенням розпочнеться швидкий відкат. Самі ж рішення засновані на стимуляції залоз і повернення їх в нормальний здоровий режим, а так само на забезпеченні волосся природним або штучним жировим покриттям.

Не варто недооцінювати найпростіший спосіб впливу – часте м’яке і акуратне розчісування. Це дозволяє розподілити жирову плівку по всій довжині волосся до самих кінчиків. Крім того, масажують дотику гребенів гребінця надають стимулюючу дію на волосяні цибулини, збільшуючи інтенсивність секреції. Найкраще підійде щітка з м’якими, еластичними зубчиками, наприклад з натуральної щетини. Крім розчісування, хорошою ідеєю буде безпосередній мануальний масаж голови, особливо з використанням спеціальних масел, попередньо розігрітих. Це дуже сприяє як поліпшенню роботи залоз, так і настільки необхідному зволоженню волосся за рахунок масел.

Часте миття сухого волосся не рекомендується, так як змушує все більше покладатися на штучний захисний покрив, змиваючи і без того недостатній природний. У більшості випадків, одного разу на тиждень досить. Але в будь-якому випадку потрібно приділяти увагу вибору шампуню, віддаючи перевагу тим, що мають у складі зволожувачі. Також варто використовувати кондиціонери, додають волоссю додатковий захист.